Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
  Podgląd wydruku

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 22 gru 2011, 11:18 
Jak ktoś się zna na prawię to od razu zobaczy że tamta firma oszukuje pisząc że ma prawa, wyraźnie pisze jakie musi byc głowne PKD, a mają zwykła. Policja o tym przestrzega.
Ja mam także od pana Jarosława bo mi bez problemu wysłał prawa, regon i wyraźnie o tym pisze, opracowania bardzo dobre bo jestem już po wszyskim


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 22 gru 2011, 14:20 
Dokładnie. Testy mam od Jarka NOFX bo ma DG LITERACKA bo też mi podał REGON i pisze odrazu, a nie jakieś głupie pisma gdzie nic nie pisze. Opracowania aktualne, multiselect super, teraz jestem przed wywiadem.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 22 gru 2011, 14:57 
A Ja miałem od p.Jarka multiselect ( odp, zadania i poradniki ) bo TWO sobie sam opracowałem i bardzo go chwale za to bo głownie gdyby nie pomoc Jarka, nie wiem czy bym wiedział jak na to odpowiadać. Zdawałem rok temu i się nie udało i dlatego skorzystałem.
Co do DG literackiej to nawet policja pisze o tym, wiec miałem pewnosc.
Testy od Jarka NOFX - zdecydowanie polecam 100% pewności


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 22 gru 2011, 15:54 
Odpowiedzi bardzo dobre, aktualne, bardzo dobry kontakt - Od Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 22 gru 2011, 16:45 
Wszystko OK i z DG LITERACKA, pisze wyraźnie, więc nie naruszyłem prawa. Testy oczywiście jak większość, w sumie każdy od Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 23 gru 2011, 10:48 
Przestroga !!!

Wczoraj się dowiedziałem ze moj kumpel miał sprawe bo nabył testy od osoby która nie ma DG LITERACKIEJ, a przekonywała ze go ma, no ale miała zwykła, nie sprawdził niestety.
Wiec to spradzajcie, bo o policji teraz moze zapomniec, a tamta "firma" nie odbiera telefonow tzn ma poczte głosowa !! Oszukuje ludzi !!!
Ja posiadam testy od Pana Jarosława ( NOFX ) i nie było żadnego problemu, nr regon mi podał i pisze wyraznie ze ma DG LITERACKA - policja mowi i pisze ze jako jedyny w Polsce !!! Opracowania git !!!

WIĘC JAK CHCECIE KORZYSTAĆ Z TESTÓW PISZCIE LUB DZWONCIE DO PANA JAROSŁAWA S.

POZDRAWIAM


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 23 gru 2011, 11:48 
Testy od Jarka - 100% pozytyw - SZYBKO - KONTAKT OK - LEGALNE


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 23 gru 2011, 16:19 
Bardzo dobrze że ludziom przerywają rekrutację, jak biorą od osób którzy nie maja w REGONIE DG LITERACKIEJ tylko zwykla na sprzedaz rzeczy. Policjant musi przestrzegać prawa
Polecam testy od Pana Jarosława Sokołowskiego ( nofx ) - opracowane profesjonalnie, ma firme od 2008 roku, ma dg literacka. Wszystko OK.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 30 gru 2011, 09:24 
Opracowania mam od pana Jarosława zwanego NOFX. Razem 172 punkty. Dziękuje i polecam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 02 sty 2012, 08:35 
Testów bardzo dużo, profesjonalnie opracowane, z TWO - 37 punktów. - Testy od Jarka.(nofx)


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 02 sty 2012, 12:50 
Multiselect zaliczony !!! A tego się obawiałem najbardziej. Więc testy od Pana Jarosława NOFX się przydały. Mogę polecić.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 02 sty 2012, 16:21 
Ja również dzisiaj dostałam telefon z wiadomością że zaliczyłam MS. :) Testy od Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 02 sty 2012, 20:13 
Ja od Jarka wziąłem testy bo jako jedyny ma DG LITERACKA i PKD sie zgadza z regonem wiec nie ma lipy jak u innego. Opracowania super !!! POLECAM


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 04 sty 2012, 10:09 
Testy od Jarka - 100% pozytyw - bardzo dobry kontakt, ma testy z grudnia 2011 roku !! Polecam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 04 sty 2012, 13:37 
TESTY ZDANE - MATERIAŁY I PORADY OD PANA JAROSŁAWA


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 04 sty 2012, 20:33 
Mam od Jarka. Testy aktualne, dobry kontakt, legalne bo ma dg literacka. Polecam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 05 sty 2012, 11:10 
Opracowania aktualne bo ma te nowe pytania z grudnia, legalne, dobry kontakt - oczywiście od Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 05 sty 2012, 14:33 
Mam testy od mojego imiennika. Punktów na koniec mam 171. 12 stycznia na szkółke. POLECAM


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 05 sty 2012, 19:46 
Aktualne testy z DG LITERACKA, opracowanie bardzo dobre. Testy od p Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 06 sty 2012, 09:24 
Bardzo dobry kontakt z p.Jarkiem, bardzo dobre opracowania, aktualne z grudnia. Polecam 100%


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 08 sty 2012, 09:45 
Testy zaliczone - od p. Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 12 sty 2012, 16:28 
Dostałem dzisiaj telefon że zdałem multiselect. WIęc mogę polecić testy od Jarka nofx. Pozdrawiam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 13 sty 2012, 10:37 
Też chce się wypowiedzięc na temat testów od p.Jarka.
Ja już pracuje, ale syn chciał żebym posprawdzał czy firma wiarygodna itp. Znalazłem tez nr do innej firmy( tez niby piszą ze wszystko legal itp) niż Jarka, telefon - cały czas się poczta włącza, dzwoniłem o róznych porach - zawsze to samo. Więc duży minus. Porównałem pkd o czym kolega pisał poprzednio czyli Bogdan i rzeczywiście miał racje. PKD w tym piśmie z gusu nie zgadza się z tym co pisze w REGON. I już im podziękowałem, bo nie chce żeby syn miał problemy z prawem przez takich oszustów.
Do p.Jarka(nofx) bez problemu się dodzwoniłem, sprawdziłem wszystkie papiery, zgadza się wszystko, poza tym pytałem policjantów i mają do p.Jarka szacunek bo jest osobą znaną w tym środowisku.
Więc z czystym sumieniem polecam.
_________________
Stróż Prawa


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 16 sty 2012, 10:10 
Masz rację, wg mnie bardzo dobrze ze tak robią, policjnat musi znać prawo i go przestrzegać i zwracać uwage na szczegóły. Ja własnie tez sprawdzałem i tamten gosc inny co sie ogłasza co niby pisze ze ma rowniez legalne, nie ma, bo pkd w gus nie zgadza sie z regonem tak jak napisałes.
Sprawdziłem rowniez p.Jarosława i u niego od razu widac ze chłop nie kłamie, rowniez dzwoniłem do niego i przyjemny i konkretny facet. Wiec w 100% polecam testy od p Jarka NOFX


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 16 sty 2012, 11:43 
Ja również polecam testy od pana Jarosława S. Aktualne, legalne, dobry kontakt.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 16 sty 2012, 14:04 
Jak chyba każdy przystępujący do rekrutacji mam testy od Jarka ( nofx ) i jestem bardzo zadowolony z przesłanych materiałów.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 16 sty 2012, 15:59 
testy od Jarka - bardzo dobry kontakt, aktualne testy, legalne


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 17 sty 2012, 09:24 
Testy od p Jarka - aktualne, bardzo dużo materiału, jako jedyny w Polsce ma legalne więc nie naruszałam prawa, a teraz o tym dużo się mówi i pisze. Bardzo dobry kontakt.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 17 sty 2012, 15:03 
Równiez od Pana Jarosława ( nofx ) TWO zaliczone na 39 punktów, poza tym bardzo dobry kontakt


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 18 sty 2012, 10:56 
Testy od sławnego pana Jarka - multiselect zaliczony. Polecam


Na górę
  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo