Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
  Podgląd wydruku

  Multiselect
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 14:51 
MAM PYTANIE czy ktos z Was mial MS w KWP Szczecin??? jaka jest pani psycholog jakie wrazenia??? ile sie czeka od zadania TSF i TWO??


Na górę
  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 15 lis 2011, 13:17 
Około 9 tygodni temu złożyłam dokumenty na Małopolskiej i cisza. Ile trzeba czekać w Szczecinie na wyznaczenie terminu na TWO iTSF??? Będę wdzięczna za odpowiedź.


Na górę
  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 15 lis 2011, 13:29 
hej! ja czekalam 5 miesiecy na TWO i TSF w KWP Szczecin ...wiec troszke trzeba poczekac;/


Na górę
  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 15 lis 2011, 20:16 
Offline

Posty: 40
Rejestracja: 07 lis 2011, 16:11
ja złozyłam dokumenty na początku maja, a juz w czerwcu odebralam skieroanie na tsf i two ale testy mialam dopiero na koniec sierpnia konkretnie 27. i od tego czasu czekam na ms...dalej nic nie wiem..;/
wiec poczekasz troche... cierpliwosci:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 15 lis 2011, 23:22 
W tym tygodniu Piła oddaje wkońcu sale gimnastyczną do użytku, więc może coś się ruszy jak zaczną i tam wysyłać na egzaminy... Dziękuje za odpowiedź.


Na górę
  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 21 lis 2011, 21:04 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
U nas w Szczecinie to rzeźnia jakaś. Dziś mija dokładnie miesiąc od kiedy złożyłem papiery i ani widu ani słychu. Ja chyba zeświruje jak będę miał czekać 5 miesięcy. Pani z kadr w komendzie w Policach gdzie brałem kwestionariusz zapewniała mnie że wszystkie procedury toczą się sprawnie. Mogliby się w końcu ogarnąć z tymi papierami.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chcę Wstąpić Do Policji żeby J..ać Przestępców na 200% :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 18 gru 2011, 14:06 
Hej i co wiecie cos na temat MS...? dzwonili do Was z KWP Szczecin ja juz czekam drugi miesiac i nic...


Na górę
  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 21 gru 2011, 19:56 
Offline

Posty: 40
Rejestracja: 07 lis 2011, 16:11
witam:) ja juz 4 mc czekam na MS i tez nic... mam nadzieje ze po nowym roku sie odezwa jak ogarną ten grudniowy nabór...
pozdrawiam:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 22 gru 2011, 14:26 
kolega dzwonil i niby w szczecinie 9 miesiecy sie teraz czeka na MS:-( zalamal mnie i martwi mnie to ze w grudniu az 1700 osob maja przyjac i pewnie po nowym roku nabor juz nie bedzie taki duzy i nie beda juz tyle ludzi potrzebowac...i bedzie ciezko..co myslicie?


Na górę
  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 22 gru 2011, 18:04 
Offline

Posty: 40
Rejestracja: 07 lis 2011, 16:11
tzn. z tego co ogarnęłam na forach to teraz na ms ida osoby z czerwca czyli ok 6 mc.. ale nie wiadomo jak to jest. mowisz czeka sie 9 mc, ale od ktorego momentu??;p bo mi w styczniu stuknie 9 mc od kiedy papiery złoylam;p. ja nie wiem na jakiej zasadzie oni w to ida;/ moj znajomy zlozyl papiery w czerwcu a juz pod koniec listopada byl na ms... wiec moze na facetow stawiaja ze wzgledu na euro??...z tego co sobie liczylam to teraz nabor jakos w marcu bedzie a kolejny w czerwcu, bo nie wiem czy wiecie ale teraz szkolka 4 mc trwa;p:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 22 gru 2011, 18:06 
Offline

Posty: 40
Rejestracja: 07 lis 2011, 16:11
aaa jesli chodzi o nabory w 2012 to podobno jest 7000 miejsc, i wciazdochodza nowe. wiec moze nie bedzie problemu:) pewnie wszystko przystopuje po euro:)
pozdrawiam oczekujacych;p:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 22 gru 2011, 18:22 
mi w marcu minie 9mies;-p od zlozenia dokumentow! ja sie nastawialam na marzec na MS ale zobaczymy jak to bedzie...oby dobrze;) a chyba chodzilo mu ze 9 miesiecy od TSF i TWO


Na górę
  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 06 sty 2012, 14:42 
Ma ktos jakies wiadomości z KWP Szczecin? pozdrawiam;-)


Na górę
  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 09 sty 2012, 14:00 
Ma ktos jakies wiadomości z KWP Szczecin? pozdrawiam;-)


Na górę
  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 31 sty 2012, 12:30 
Offline

Posty: 48
Rejestracja: 12 sty 2012, 13:24
Dzis dzwoniłam do KWP Szczecin, pani mi powiedziała 8 miesięcy się teraz czeka.... na MS


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 31 sty 2012, 20:35 
Offline

Posty: 40
Rejestracja: 07 lis 2011, 16:11
hmm, to ciekawe...ja wczoraj dzwoniłam i mi powiedzieli ze teraz ida osoby z sierpnia, wiec czekam na telefon. niby powinnam do połowy lutego miec termin, taka informacje dostałam. Chyba każdemu mówią co innego...;/
jak bd miała jakieś info to dam znać:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 01 lut 2012, 20:01 
Offline

Posty: 48
Rejestracja: 12 sty 2012, 13:24
tak tak zgadza sie ze z sierpnia...ale chodzi o tych ktorzy mieli wtedy TSF I TWO a ja mialam pod koniec pazdziernika.. zadzwonilam i powiedzialam ze czekam juz 4 miesiac i ile jeszcze mam czekac, a ona na to ze 8 miessiecy sie czeka...wiec czekam;( a co tak Ci powiedziala ze w lutym masz juz miec ms??? mi nic takiego nie mowila;(


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 02 lut 2012, 17:12 
Offline

Posty: 40
Rejestracja: 07 lis 2011, 16:11
no ja w sierpniu miałam testy:)wiec skoro juz w styczniu z sierpnia zaczeli dawac terminy to do połowy lutego moze tez dostane...ale nie wiadomo jak to z nimi jest;p caly czas cierpliwie czekam;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 28 lut 2012, 01:02 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
Dziś czyli w poniedziałek dostałem telefon z Małopolskiej z zaproszeniem na badanie psychologiczne na 6 marca, TSF i TWO miałem 18 lutego. ktoś jeszcze z Was wybiera się wtedy na multiselect?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chcę Wstąpić Do Policji żeby J..ać Przestępców na 200% :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 29 lut 2012, 20:09 
Offline

Posty: 48
Rejestracja: 12 sty 2012, 13:24
PREMIER kurde! Ja wcześniej niz Ty miałam TSF 24 pazdziernika i jeszcze nie mam terminu a Ty w lutym zdawales i juz Ci wyznaczyli?? dziwne..jak oni to robia...nie rozumiem;//


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 29 lut 2012, 20:59 
Offline

Posty: 40
Rejestracja: 07 lis 2011, 16:11
:/ no to faktycznie bardzo fajnie...;/ ja od sierpnia czekam i nic...niby w lutym mialam miec i co. dalej czekam.
PREMIER gratuluje i powodzenia:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 02 mar 2012, 00:15 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
Ania, może dlatego się pośpieszyli w moim przypadku bo poszukują kogoś ze znajomością języka węgierskiego :P no i mam wykształcenie kierunkowe, na TWO miałem 36 punktów, drugi wynik w grupie zdających.
maleńka21 dzięki :)słowa otuchy się przydadzą :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chcę Wstąpić Do Policji żeby J..ać Przestępców na 200% :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 02 mar 2012, 18:22 
Offline

Posty: 48
Rejestracja: 12 sty 2012, 13:24
Nie wiem;( to czekanie dobija.... oczywiście masz tu relacje zdać jak było na rozmowie z panią psycholog jakie pytania itd;-) a Ty skąd jesteś? powodzenia!


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 02 mar 2012, 18:50 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
To jest oczywistość z kategorii oczywistych że zdam relacje :D Jestem z Polic, może to jest jakiś dodatkowy bonus bo wiadomo że jak się jest z Polic to trzeba być Policjantem :D dzięki za życzenia :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chcę Wstąpić Do Policji żeby J..ać Przestępców na 200% :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 06 mar 2012, 16:43 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
No i już po testach :) łącznie ze mną były 4 osoby, 292 pytania luzik w 1,5 godziny skończone. Potem godzina czekania aż ekipa przetworzy testy i rozmowa z psychologami. Nie wiem czemu niektórzy tak straszą, mi było całkiem przyjemnie, miła atmosfera, rzeczowa rozmowa :) w ciągu 2 tygodni będzie wynik, oby pozytywny :)
No i faktycznie jest tak jak pisaliście wcześniej, że teraz idą na badania ludzie z sierpnia, byłem właśnie z takimi osobami. Ale zdziwienie wielkie było że ja 2 tygodnie po testach i już psycholog :P

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chcę Wstąpić Do Policji żeby J..ać Przestępców na 200% :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 06 mar 2012, 21:47 
Offline

Posty: 48
Rejestracja: 12 sty 2012, 13:24
hej...a jakie pytania zadawala pani psycholog??? ;-) miales opisac;p


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 06 mar 2012, 23:21 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
Jak się czuję, czy miałem już takie testy, jakie szkoły kończyłem począwszy od podstawówki, z jakich przedmiotów miałem problemy, czy kiblowałem, czy jestem żonaty, z kim mieszkam, jak układają się relacje rodzinne, czy mam do kogoś żal, dlaczego rozstałem się ze swoją dziewczyną (na to mogłem nie odpowiedzieć ale odpowiedziałem) czy mam wrogów, dlaczego chcę wstąpić do Policji, dlaczego nie do innych służb ratunkowych, 3 zalety, 3 wady, opisać je i podać przykład z życia, czy pracuje, jaki zawód wykonuję, czy pracuje indywidualnie czy w zespole, czy wolałbym pracować w zespole, jeśli się nie dostanę do Policji to jakie mam alternatywy, plusy i minusy bycia policjantem, jak radzę sobie ze stresem, jakiej muzyki słucham, cicho czy głośno, czy żałuję czegoś w swoim życiu

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chcę Wstąpić Do Policji żeby J..ać Przestępców na 200% :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 13 mar 2012, 20:08 
Offline

Posty: 48
Rejestracja: 12 sty 2012, 13:24
duzo tych pytan.... a znasz juz wyniki?


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 14 mar 2012, 14:08 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
wcale nie tak dużo, ok pół godziny rozmowy, wyniki mają być w ciągu 2 tygodni od badania czyli w moim przypadku do 20 marca, zadzwonią lub napiszą liścik, jeśli interesują Cię większe szczegóły to napisałem Ci priva ;)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chcę Wstąpić Do Policji żeby J..ać Przestępców na 200% :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Multiselect
    PostZamieszczono: 27 mar 2012, 12:22 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
Test psychologiczny oblany :( je..nie przestępców się trochę opóźni, ale będę walczył dalej! :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chcę Wstąpić Do Policji żeby J..ać Przestępców na 200% :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo