Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Podgląd wydruku

  Czy prowadząc działalność gosp. można zostać policjantem?
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 19 gru 2011, 21:53 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2011, 22:16
Witam! :) Od niedawna usiłuję znaleźć odpowiedź na pytanie czy prowadząc działalność gospodarczą można złożyć papiery o przyjęcie do Policji? I co ciekawsze czy można (w dalszym ciągu ją prowadząc) dostać się do Policji, i następnie pracować jako policjant i jednocześnie prowadzić działaloność gospodarczą? Słyszałem, że jak już się jest policjantem to po uzyskaniu zgody przełożonego można prowadzić działalność. Ale czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć czy prowadząc działaność gosp. można się dostać do policji i pracować w policji i w dalszym ciągu zajmować się tą działalnością. Dla rozjaśnienia sytuacji powiem, że chodzi o prowadzenie działalności artystycznej jako zespół muzyczny ;] Będę wdzięczny za jakieś wskazówki, nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Pozdrawiam! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Czy prowadząc działalność gosp. można zostać policjantem
    PostZamieszczono: 04 sty 2012, 22:42 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2012, 22:44
jeżeli przejdziesz rekrutacje i poinformują Cię że idziesz do szkoły to w dniu przyjęcia (naboru)nie możesz być zatrudniony ani prowadzić działalności!!!ale będzie mieć jakiś tydzień czasu na rozwiązanie umowy:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo