Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgląd wydruku

  Policja POMOC
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 14 cze 2016, 15:14 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2016, 15:12
Witam.
Mam na imię Michał i chciałbym powitać wszystkich użytkowników forum. Szukałem już odpowiedzi na innych forach na nurtujące mnie pytania, ale niestety nie dostałem precyzyjnych porad.

Powiem kilka zdań o sobie i przejdę do sedna sprawy.

Swoje zainteresowanie służbą w policji rozpocząłem w gimnazjum. Zdecydowałem się, że chciałbym w przyszłości zostać policjantem, choć nie miałem wtedy jeszcze pojęcia jak trudną procedurę trzeba przejść.
Rozpoczałęm nauke w liceum o profilu policyjnym, bo sądziłem, że to pomoże mi w przyszłości dostać się do policji. Po skończeniu liceum postanowiłem nadal kontynuować swoją pasję związaną z policją i rozpocząłem studia na kierunku bezpieczeństwa wewnętrznęgo. Swoją pracę dyplomową oczywiście napisałem o tematyce policji i pomyślnie ją obroniłem. Niestety probowalem już dwa razy się dostać do Policji. Nie zaliczyłem testu Multiselect. TWO i TSF poszły mi bardzo dobrze, ponieważ długo się przygotowałem fizycznie i merytorycznie. Aktualnie pracuję w ochronie, aby zdobyć jak największe doświadczenie.

Poszedłem na studia ponieważ myslalem ze pomogą mi w wymarzonym zawodzie, ale niestety zrozumiałem, że nie tędy droga. Gdyby wrociły mi się lata rozpoczałbym studia na innym kierunku. Który bardziej przydałby mi się w Policji ( ratownictwo medycznie)

-Jak myślicie czy to, że nie zdałem 2 razy testu multiselect swiadczy o tym, że nie nadaje się do policji ?

-Jak realizowac się dalej, w jakim kierunku iść, żeby udało mi się dostać do Policji ?

- Czy kontynować studia magisterskie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne ?

-Planuję w najblizszym czasie zdobyć licencje instruktora sportów walki ? czy to dobra inwestycja?

Czy jeżeli nie dałem rady 2 razy przejść multiselectu powinienem dalej walczyc, próbować ?

Co powinien zrobić, aby jak najbardziej przybliżyć swoje marzenia związane z Policją ?

Proszę o komentarze i ewentualne wskazanie drogi!

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo