Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgląd wydruku

  Zmiany w Policji.
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 12 mar 2015, 18:00 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2015, 17:49
Na początek chciałbym serdecznie się z Wami przywitać. Jestem tu nowy :) A wpadłem tutaj z jednego konkretnego powodu. Chciałbym również przeprosić, jeżeli napisałem w złym dziale i jak się tak stało to proszę o przeniesienie. Aczkolwiek uznałem, że tutaj to może być :)

Napisałem pracę o Policji w Polsce i na Świecie (dokładniej w USA, Meksyku, Niemczech i Anglii) i dostałem pytanie, na które muszę jutro odpowiedzieć. Chciałbym się Was poradzić. Muszę wymienić 2-3 elementy, które zmieniłbym w Polskiej Policji analizując działania, kompetencje i uzbrojenie służb w innych krajach (tych przeze mnie opracowanych).

Jeden podstawowy element na który zwróciłem uwagę, to zmniejszenie papierologii. W Anglii policjant dostarcza tylko krótką notatkę, która nie ma żadnej urzędowej formy, a wszelką "biurokrację" przejęli pracownicy biurowi - tak zwani Kanceliści. Nie ma również żadnych procedur biurowych i formalnego obiegu dokumentów. Policjant ma wykonywać tylko to co leży w jego obowiązkach.


No i tutaj nasuwa mi się pytanie CO JESZCZE? Nie pracowałem jeszcze w Waszej Firmie, byłem tylko na miesięcznych praktykach i tak właśnie dowiedziałem się o całej papierologii i dokumentach.
Co Wy byście zmienili w funkcjonowaniu Policji? Zasady rekrutacji? Wyposażenie? Co sądzicie? Proszę Was o pomoc i wypowiedzi w temacie. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich i z góry dziękuję za każdą formę pomocy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo