Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgląd wydruku

  Gdzie mam szukać pomocy
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 26 gru 2013, 20:09 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2013, 19:47
Witam funkcjonariuszy, nie bardzo wiem co mam robić i gdzie udać się po pomoc więc, proszę was o poradę. 4 lata temu znalazłem sie w położeniu podejrzanego
potem oskarżonego i podsądnego, w związku ze złożeniem przeze mnie obszernych wyjaśnień, zawieszono mi wykonanie kary... ale nie o tym, złożenie tych że wyjaśnień skutkowało czynnymi atakami na mnie oraz grożbami została mi przydzielona ochrona(na wniosek Prokuratury), złożyłem te zeznania a osoba którą obciążyłem została skazana na bobyt w Z.K co dawało mi względny spokój az do wczoraj, niedawno owa osoba opuściła Z.K i za pośrednictwem swych znajomych zaczęła dawać mi do zrozumienia iż to jeszcze nie koniec
i w końcu spotka mnie "kara" za stańiecię kiedyś po stronie Państwa i służb a nie po ich, wczoraj zostałem zatrzymany przez dwóch mężczyzn w stanie upojenia którzy próbowal
zatrzymać mnie i wezwać telefonicznie osobę która to przeze mnie siedziała, informując mnie ze po tym spotkaniu "słuch po mnie zaginie, głowa mi spadnie" etc jednak na moje szczęscie byli tak upojeni że przy tym poziomie adrenaliny nie trudno było wywrócić jednego a drugiego pchnąć na ścianę i salwować sie ucieczką. Poradziłem sobie, ale co będzie kiedy napastnicy bedą mieli noże albo nie daj Bóg broń palną. Panowie Funkcjonariusze jako że jesteście zobowiązani przysięgą właśnie was proszę o poradę i pomoc w ratowaniu mego zdrowia a być może i życia a przede wszystkim żebym znów czuł się bezpieczny. Prosze o jakiś kontakt na mail czy coś w tym rodzaju bowiem szczegółowych informacji przez internet udzielić nie mogę. Z wyrazami szacunku J.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo