Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgl膮d wydruku

  zachowanie policjanta
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 08 lip 2014, 12:08 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2014, 11:39
Witam jestem nowy na forum wiec je艣li pisze w z艂ym temacie to prosz臋 o przeniesienie.
Wiec tak wczoraj wybra艂em sie na przeja偶dzke rowerowa i mia艂em niezbyt mile spodkanie z patrolem policji w ostrowcu sw., z艂ozy艂em dokumenty do policji ale po wczorajszym g艂臋boko si臋 zastanawiam czy ich nie wycofa膰, bo je艣li tak mam poste臋owa膰 z obywatelami to nie bardzo mi si臋 to widzi. A wiec trenuje kolarstwo wiec je偶dze dosy膰 szybko jak na rower, m贸j b艂膮d polega艂 na tym ze nie jecha艂em droga dla rower贸w tylko ulica (ale ka偶dy kto je藕dzi rowerem i chce si臋 rozp臋dzi膰 wie jak wygl膮da jazda droga dla rowerow ludzie chodza jak swiete krowy za przeproszeniem, a jak s膮 wyjazdy z ulic podpo偶adkowanych kierowcy nie patrz膮 wcale czy droga dla rower贸w jedzie kto艣) stal patrol policji i pan w艂adza zwr贸ci艂 mi uwag臋 偶ebym wjecha艂 na 艣cie偶k臋 dla rower贸w co uczyni艂em.Ale po ujechaniu jaki艣 100 metr贸w , co艣 mnie tkne艂o i postanowi艂em zawr贸ci膰 i zapyta膰 si臋 jak to jest z tymi 艣cie偶kami bo faktycznie nie wiedzia艂em(gdybym wiedzia艂 jak to si臋 sko艅czy nigdy z wyciu bym tego nie uczyni艂). jakie偶 by艂o moje zdziwienie gdy po tym jak si臋 dowiedzia艂em jak to jest pan policjant poprosi艂 mnie o podanie danych osobowych po czym nalozy艂 mandat.jak z tego mora艂 wyci膮ga potoczny kowalski unikaj policji nie pytaj ich o nic bo dostaniesz mandat a za co no co偶 co艣 sie zawsze znajdzie.do tej pory szanowa艂em policje i mia艂em wielki szacunek(sam chce wst膮pi膰) do tej formacji ale po wczorajszym to sam nie wiem. pozdrawiam uczciwych policjant贸w z powo艂ania.I tu moje pytanie czy tak powinien post臋powa膰 policjant, no chyba raczej nie.


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Bing [Bot] i 5 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo