Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgląd wydruku

  FUNDACJA
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 18 sie 2013, 09:27 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2013, 09:03
Witam wszystkich. Chciałem poruszyć temat związany z utworzeniem nowych fundacji. Jedna już pracuje na rzecz wdów i sierot. Ja chcę iść dalej i utworzyć fundację, która będzie wspomagała rodziny policyjne - fundusz mieszkaniowy, a druga to szeroki wachlarz pomocy medycznej - czyli wszelka rehabilitacja, sanatoria itd. Na poszczególne fundacje wystarczy, że każdy z Nas będzie przekazywał co miesiąc po 1 zł ( wdowy ), 2 zł ( mieszkania ) i 1 zł ( zdrowie ). To są tylko moje propozycje. Mam już 20 lat służby, zaczynałem na Pradze Północ w kryminalnych( Warszawa - stare dobre czasy ) a teraz jestem w CBŚ KGP . Ja jak i moi koledzy już przekazujemy pieniądze co miesiąc na wdowy i sieroty. Pozostałem fundacje oczywiście będą prowadziły osoby, które się na tym znają. My jako Policja możemy sami sobie pomóc nie oglądając się na innych. To są bardzo dobre pomysły i razem naprawdę możemy wiele. Przekażcie i rozmawiajcie o tym między sobą i stwórzmy coś naprawdę wartościowego, bo możemy pomóc bardzo wielu osobom. Żałuję bardzo, że tak późno o tym piszę. Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo