Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Podgl膮d wydruku

  Wcze艣niejsza emerytura - do kiedy?
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 05 lut 2012, 19:54 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:45
Witam

czy udzieli艂by mi kto艣 informacji na takie teoretyczne pytanie:

kiedy musia艂bym najp贸藕niej zacz膮膰 szk贸艂k臋 w policji i j膮 uko艅czy膰 i dosta膰 gdzie艣 etat (i czy to jest mo偶liwe) 偶eby w tym roku za艂apa膰 si臋 jeszcze na 15 lat a nie 25 do wcze艣niejszej emerytury?

I pytanie drugie:

Czy jest to wykonalne do ko艅ca tego roku kalendarzowego je偶eli jeszcze nie z艂o偶y艂em nigdzie 偶adnych dokument贸w?

Pozdrawiam


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Wcze艣niejsza emerytura - do kiedy?
    PostZamieszczono: 05 lut 2012, 21:18 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
Je艣li idziesz do Policji dla wcze艣niejszej emerytury i "przywilej贸w" to lepiej w og贸le sobie odpu艣膰 ;)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chc臋 Wst膮pi膰 Do Policji 偶eby J..a膰 Przest臋pc贸w na 200% :)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Wcze艣niejsza emerytura - do kiedy?
    PostZamieszczono: 06 lut 2012, 20:01 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:45
Wiem 偶e dla Pana Panie Premierze to nie w smak, zreszt膮 jak dla ka偶dego pracodawcy, ale w 偶yciu trzeba sobie jako艣 radzi膰.

A nikt mi nie wm贸wi 偶e wszyscy id膮 do policji bo taki maj膮 p臋d by s艂u偶y膰 obywatelom - nom bez przesady ;). Praca jak ka偶da inna - z jednym wyj膮tkiem w bud偶et贸wce przynajmniej "jeszcze" mo偶na czasami powo艂a膰 si臋 na taki dokument jak Kodeks Pracy, bo u prywatnego pracodawcy na to nie masz szans. Tzn mo偶na, ale od razy trzeba rozgl膮da膰 si臋 za innym pracodawc膮.

A ja jestem taki 偶e i tak spr贸buj膮, nikt mnie za to nie rozstrzela, a jak si臋 nie uda to przynajmniej pr贸bowa艂em. Wszyscy si臋 wsz臋dzie nie nadaj膮 - normalna kolej rzeczy


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Wcze艣niejsza emerytura - do kiedy?
    PostZamieszczono: 07 lut 2012, 00:06 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
Praca jak ka偶da inna? Pracowa膰 to mo偶na w budzie z kebabem, s艂u偶ba w Policji jest dlatego s艂u偶b膮 bo si臋 komu艣 s艂u偶y a nie odwala swoje 8 godzin, idzie do domu i zapomina o wszystkim. Nie wiem jak wszyscy ale ja przynajmniej id臋 tam z powo艂ania.
Ja obecnie pracuj臋 na umow臋 zlecenie i jako艣 jako艣 nie mam 偶adnych problem贸w, m贸j szef jest bardzo spoko, a je艣li Ty masz jakie艣 problemy to wsp贸艂czuj臋, zawsze mo偶esz otworzy膰 w艂asn膮 firm臋 i zobaczy膰 jak to jest by膰 pracodawc膮 w Polsce.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chc臋 Wst膮pi膰 Do Policji 偶eby J..a膰 Przest臋pc贸w na 200% :)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Wcze艣niejsza emerytura - do kiedy?
    PostZamieszczono: 23 kwie 2012, 19:46 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2012, 13:57
do flaber14 ja z艂o偶y艂am dokumenty 25.10.2010r. ca艂a rekrutacja zako艅czy艂a si臋 30.12.2011r. Nast臋pnie dosta艂am sie w naborze 8 maj 2012 ;))


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Wcze艣niejsza emerytura - do kiedy?
    PostZamieszczono: 31 sie 2012, 19:24 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2012, 19:13
a je偶eli ja z艂o偶y艂am dokumenty w sierpniu tego roku to jak my艣licie czy w tym roku jest szansa na przej艣cie tej ca艂ej procedury???


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Nie ma 偶adnego zarejestrowanego u偶ytkownika i 3 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo