Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Podgl─ůd wydruku

Chc─Ö wst─ůpi─ç do Spap'u
Autor Wiadomo┼Ť─ç
    PostZamieszczono: 21 mar 2017, 20:20 

Witam wszystkich :D
Jestem tegoroczn─ů maturzystk─ů, mam ju┼╝ swoj─ů wizj─Ö przysz┼éo┼Ťci. Wygl─ůda to nast─Öpuj─ůco, po maturze chc─Ö zosta─ç antyterrorystk─ů, nie ┼Ťmiejcie si─Ö, wiem ┼╝e nie mog─Ö tak od razu z cywila si─Ö tam dosta─ç i nie jest to sprawa prosta i dla ka┼╝dego, ale s─ůdze ┼╝e jest to co┼Ťdla mnie. Du┼╝o czyta┼éam, pyta┼éam i szuka┼éam na ten temat, ale jest pare kwestii ktorych dalej nie mog─Ö znale┼║─ç.
I tu pojawia si─Ö moje pierwsze pytanie: czy chc─ůc jak najszybciej osi─ůgn─ů─ç m├│j cel od razu wybra─ç si─Ö do szko┼éy policyjnej i wst─ůpi─ç w wasze szeregi, a dopiero w trakcie s┼éu┼╝by zacz─ů─ç studia zaoczne aby dosta─ç tego magistra (bo wiem ┼╝e bez magistra nie mam szans sie dostac do Spapu), czy te┼╝ mo┼╝e studia dzienne dopiero potem szkola policyjna i wst─ůpienie do policji? Po czy. Bede miala wieksze szanse ??
Drugie pytanie to je┼╝eli studia to jaki kierunek wybra─ç, poniewa┼╝ wiem ┼╝e absolwent├│w bezpiecze┼ästwa wewn─Ötrznego jest teraz mn├│stwo, wiem ┼╝e nie jest to byle jaki kierunek, ale musz─Ö wybra─ç co┼Ť co mnie wyr├│┼╝ni, musz─Ö nadmieni─ç ┼╝e asem w szkole nie by┼éam i na medycyn─Ö si─Ö nie dostan─Ö :)
Po trzecie i ju┼╝ ostatnie czy chc─ůc si─Ö dosta─ç do Spapu musz─Ö by─ç tam przekierowana przez prze┼éo┼╝onego czy sama mog─Ö si─Ö zg┼éosi─ç, czyta┼éam du┼╝o na ten temat, ale nie rozwia┼éo to moich w─ůtpliwo┼Ťci.
Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö za wszelkie porady i odpowiedzi.
P.S. Prosz─Ö, nie zniech─Öcajcie mnie, wiem ┼╝e trzeba przej┼Ť─ç rygorystyczne testy fizyczne, ale jestem sportowcem i dam sobie rad─Ö, a psychika u mnie jest lepsza od niejednego ch┼éopaka/ m─Ö┼╝czyzny, ludzie wci─ů┼╝ si─Ö dziwi─ů, ci─Ö┼╝ko mnie z┼éama─ç, jedyny b├│l kt├│rego nie jestem w stanie wytrzyma─ç i kt├│rego panicznie si─Ö boj─Ö to b├│l gard┼éa(wiem jest to dziwne), wszelkie inne b├│le, z┼éamania, rozci─Öcia, zwichni─Öcia, oparzenia po chwili przestaj─Ö odczuwa─ç.
Serdecznie pozdrawiam. :D :?:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Re: Chc─Ö wst─ůpi─ç do Spap'u
    PostZamieszczono: 21 lip 2017, 13:59 

Gdzie to wyczyta┼éa┼Ť / kto Ci to powiedzia┼é, ┼╝e antyterrorysta musi mie─ç wy┼╝sze wykszta┼écenie?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.