Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgl膮d wydruku

  Videorejestrator - nieprawid艂owy pomiar pr臋dko艣ci
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 18 gru 2014, 20:02 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2014, 19:45
Witam opisz臋 moj膮 histori臋 - w sosnowcu na ul braci miroszewskich zatrzyma艂 mnie radiow贸z oznakowany Kia i pani policjantka twierdzi艂a ze przekroczy艂em pr臋dko艣膰. Jecha艂em BMW seri 7 w czarnym kolorze z czarnymi szybami i na bardzo 艂adnej feldze z szerokim rantem - radiow贸z ten mija艂em po lewej stronie gdy偶 on zawraca艂 z przeciwnego pasa iddzielonego pasme zieleni, mia艂em z policjantem praktycznie kontakt wzrokowy, jecha艂em z koleg膮 i powiedzia艂em do niego "zobaczysz ze nas policja zatrzyma" wiec obserwowa艂em lusterko wsteczne ale z racji i偶 policja nie mog艂a wbi膰 si臋 w ruch bo jecha艂y inne auta troch臋 czasu min臋艂o, nawet tyle czasu min臋艂o ze straci艂em ich z zasi臋gu wzroku gdy偶 potem by艂 z g贸rki, nagle patrz臋 a radiow贸z mknie jak petarda lewym pasem za mn膮 dogania mnie i w艂膮cza koguty - jak si臋 okaza艂o pani twierdzi艂a ze dokonali pomiaru i jecha艂em 84km/h a ograniczenie by艂o 50 (ja wiem ze by艂o 50, jecha艂em 50 i czeka艂em na ten radiow贸z obserwuj膮c lusterko ale nie sadzilem ze powodem b臋dzie predkosc) okaza艂o si臋 ze pan kieruj膮cy rozp臋dzi艂 radiow贸z do 112 km/h potem doganiaj膮c mnie wytraca艂 pr臋dko艣膰 jednocze艣nie szybko si臋 do mnie zbli偶aj膮c, gdzies po drodze dokona艂 pomiaru 84 km potem mnie dogoni艂 to by艂u ju偶 54 km/ na wideorejestratorze, nie przyj膮艂em mandatu, sad grodzki potrzyma艂 mandat i do艂o偶y艂 80 pln czyli w sumie 280, odwo艂a艂em si臋 i przegra艂em, s臋dzia nie da艂 mi wiary co do zasady dzia艂ania wideorejstraora kt贸ry nie wysy艂a zadnych fal a jedynie mierzy pr臋dko艣膰 radiowozu wiec radiow贸z nie mo偶e si臋 zblizac do samochodu tylko jecha膰 miej wi臋cej z tak膮 sam膮 predkoscia i dokona膰 pomiaru, policjantka absolutnie nie wiedzia艂a jak dzia艂a videorejestrator nawet do tego stopnia ze twierdzila ze magiczna liczba 100m na nagraniu to odleg艂o艣ci do mojego auta (a jest to zadana warto艣膰 w programie na odcinku o d艂ugo艣ci 100m na kt贸rym ma by膰 dokonany pomiar) potem ze druga warto艣膰 pr臋dkosci , bo tam sa dwie warto艣ci jedna mniejsza a druga wieksza to ze ta jadna to moja ( a jest to warto艣膰 srednia czyli u艣redniona przez radiow贸z z przebytej drogi) oraz nie wiedzia艂a ze videorejestrator nie wys艂a fal, nie mierzy odleg艂o艣ci i 偶e mierzy ale pr臋dko艣膰 swoj膮 w艂asn膮 czyli radiowozu -po prostu sedzina poprosila na pocz膮tku dzisiejszej sprawy by ta pani kt贸ra jecha艂a wtedy w radiowozie wyt艂umaczyla te cyfry na filmie a ja s艂ucha艂em jak sko艅czy艂a sedzia poprosi艂a mnie czy mam pytanie no i si臋 zacz臋艂o z racji ze wiedzia艂em jak dzia艂a a nawet mia艂em wydrukawan膮 zasad臋 dzia艂ania ale nie o to chodzi bo sedzia nie da艂 mi wiary i twierdzi艂 ze to nie jest wiarygodne , potem mnie uwali艂 w sumie 330 pln do zap艂acenia - zlozy艂em pismo o udostepenie nagrania wiec ju偶 niebawem je tu wrzuce - pani policjantka tak si臋 zbulwersowala ze sedzia musia艂 ja uspokaja膰 z racji ze zacze艂a zadawa膰 mi pytanie miedzy innymi czy twierdze ze wszystkie pomiary w Polsce s膮 b艂臋dne wtedy tez wyt艂umaczy艂em tej pani ze najpierw powinna mnie dogoni膰, zblizyc si臋 , utrzyma膰 predkosc na odcinku minimum 100m (magiczna liczba kt贸r膮 pani ne wiedziala co oznacza) i dopiero wtedy dokona膰 pomiaru - ehhhh b臋dzie wiedeo sami zobaczycie, co za parodia - wyja艣niaj膮c wyrok sedzia powiedzla ze ju偶 wcze艣niej by艂em karany za przekroczenie pr臋dko艣ci (a kto nie by艂 ehh) i 偶e z realacji policjantki kt贸ra na oko stwiedzi艂a ze jecha艂em za szybko dlatego za mn膮 pojechali wiec sedzia stwierdzi艂 moj膮 win臋, dodatkowo zbli偶anie si臋 radiowozu do mnie wyt艂umaczy艂a to tym 偶e ich zauwa偶y艂em i zacz膮艂em hamowa膰 a gdy si臋 zapyta艂em czy widzi tam swiat艂膮 stop to powiedzia艂a 偶e zdj膮艂臋m nog臋 z gazu z racji i偶 nie wida膰 艣wiate艂 stop) czyli stwiedzeniem ze radiowuz zbliza艂 si臋 podwa偶y艂a jak by wiarygodno艣膰 pomiaru a pomimo to uzna艂a mnie winnego - niebawem dodam tu m贸j film z tego videorejestratora wiec sami ocencie sobie, to jaka艣 farsa !!!!!!!!


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Nie ma 偶adnego zarejestrowanego u偶ytkownika i 4 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo