Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgląd wydruku

  Postępowanie dyscyplinarne w Policji
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 12 lis 2020, 21:35 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 20:12
Lokalizacja: Rzeszów
.
Witam wszystkich,

W służbie, jak i w życiu zdarzają się różne chwile - te lepsze i te gorsze. Nie zakładamy takich sytuacji, a jednak się zdarzają.
To tak jak z wypadkami drogowymi: czy wyjeżdżając z domu liczymy się z tym, że będziemy brać udział w takim wypadku? Na pewno nie, a mimo to co rusz dowiadujemy się, że ktoś z naszych bliskich lub znajomych miał tego typu zdarzenie.
W służbie, jak w ruchu drogowym, nie zawsze można - nawet jak jesteśmy przezorni - uniknąć najgorszego, bo nie wszystko od nas samych zależy i czasami czyjeś błędne decyzje skutkują negatywnymi konsekwencjami również dla nas.

W służbie - jak zapewne większość z was - byłem i tym chwalonym, i tym oskarżanym.
Jako rzecznik dyscyplinarny stawiałem policjantom zarzuty, a jako ustanowiony w postępowaniu dyscyplinarnym obrońca - broniłem ich.
Poznałem pragmatykę służby praktycznie z każdej strony i widziałem jak system mielił niejednego porządnego funkcjonariusza, bo nie miał kto mu pomóc.

Dlaczego o tym piszę?
Bo jeśli - oby tak się nie stało - pośliźnie wam się noga, byłoby dobrze żebyście wiedzieli, gdzie szukać tej pomocy.
Ja polecam Polską Kancelarię Prawną & Bezpieczeństwa, która specjalizuje się w sprawach związanych z szeroko rozumianą pragmatyką służby. I nie chodzi tu tylko o pomoc w postępowaniu wyjaśniającym, dyscyplinarnym czy karnym, ale również o pomoc w odniesieniu do opiniowania służbowego czy innych poleceń służbowych.

Masz problem?
Zajrzyj na ich stronę (patrz stopka). Jeśli zrobisz to odpowiednio wcześnie, masz szansę uzyskać na czas fachową pomoc.
Nic nie zapamiętałeś z tego co tu napisałem?
Nie szkodzi. Nie ucz się na pamięć - wiedz tylko, gdzie szukać pomocy ;)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Funkcjonariuszu, żołnierzu - pamiętaj nie jesteś sam!

kancelarialabuz.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo