Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgl膮d wydruku

  Pytanie o egzamin w Szczytnie
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 26 mar 2015, 23:01 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2015, 22:52
Witam,

nie zanudzam was moja histori膮, chocia偶 mog艂oby by膰 ciekawie :D Pytanie kieruj臋 do obecnych student贸w tamtejszej szko艂y lub ludzi, kt贸rzy si臋 znaj膮. Ot贸偶 mam opcj臋 z艂o偶enia papier贸w na tamt膮 uczelni臋, jednak profil w 艣redniej mia艂em biologiczno-chemiczny, a WOS i hostoria le偶a艂y na 艂opatkach ze wzgl臋du nauczyciela, kt贸ry stwierdzi艂, 偶e na tym profilu po nic na takie rzeczy - no c贸偶. W informacjach i zasadach rekrutacji doczyta艂em, 偶e przeprowadzany b臋dzie test z matematyki,historii lub wosu w czasie rekrutacji. Wielokrotny wyb贸r, jedna odpowied藕 prawid艂owa. Pytanie nast臋puj膮ce: jakiego typu s膮 to pytania, poniewa偶 zakres podali bardzo szeroki? Czy kto艣 mo偶e powiedzie膰 z czego si臋 przygotowa膰, je艣li kto艣 jest w sytuacji takiej jak ja i czy w ogole jest szansa na dostanie si臋 - bo praktycznie ten test jest lekko nie w moj膮 dziedzin臋. Pami臋膰 mam bardzo dobr膮, uczy艂em si臋 biologii to posysam wszystko jak aparat, tak偶e nie straszna mi nauka. Jednak chcia艂bym zabra膰 si臋 do tego w dobry spos贸b - czyli uczy膰 si臋 rzeczy, kt贸re tam b臋d膮, a nie wszystkiego bez sensu.

Mimo ma艂ej ilo艣ci odpowiedzi na forum, licz臋 jednak na jaki艣 odzew,


pozdrawiam DannyB :)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Nie ma 偶adnego zarejestrowanego u偶ytkownika i 7 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo