Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
  Podgl膮d wydruku

  Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 28 pa藕 2011, 12:36 
Jaki spos贸b na pi艂ki lekarskie? Nie moge dorzuci膰 ...


Na g贸r臋
  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 28 pa藕 2011, 12:42 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 pa藕 2011, 12:25
a ile razy dziennie rzucasz?
mi te cholerne pi艂ki te偶 艣ni艂y si臋 po nocach
3 miesi膮ce 膰wiczy艂am na si艂owni - g艂贸wnie tylko "lap臋" dla wzmocnienia si艂y rzutu
dodatkowo kupi艂am taka pi艂k臋 lekarsk膮, ale 4 kg czyli o ca艂y 1 kg wiecej ni偶 na egzaminie
ostatnie 2 tygodnie przed egzaminem rzuca艂am ni膮 codziennie po 40-50 razy a偶 do znudzenia
ba艂am sie troch臋, 偶e sie przetrenuj臋, ale w ostateczno艣ci sprawno艣ciowe posz艂y bez problem贸w
przy rzucie pi艂k膮 opr贸cz si艂y wa偶na jest technika - obierz sobie jaki艣 punkt w kt贸ry chcesz trafi膰, musi to by膰 punkt gdzies wysoko wtedy pi艂ka leci do g贸ry i upada dalej :D


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 28 pa藕 2011, 12:51 
Szczerze powiem ze ja rzucam ma艂膮 dyni膮 :)
Musze kupi膰 sobie pi艂ke lekarska.


Na g贸r臋
  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 28 pa藕 2011, 12:53 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 pa藕 2011, 12:25
sprytnie :P
a ile ta dynia wa偶y?
jakby艣 by艂a z Olesnicy ko艂o Wroc艂awia pi艂k臋 mog艂abym Ci po偶yczy膰 ;)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 28 pa藕 2011, 12:56 
3,20kg :) Z p贸艂nocy Polski


Na g贸r臋
  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 28 pa藕 2011, 12:58 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 pa藕 2011, 12:25
kup pi艂k臋 - koszt 80 z艂 na allegro a wydaje mi si臋, ze trening b臋dzie bardziej efektywny
膰wiczysz w celu wzmocnienia r膮k i ramion?


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 28 pa藕 2011, 20:57 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 pa藕 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrz臋bie Zdr贸j
powiem Wam 偶e to nie jest ci臋偶ko rzuci膰 tak膮 pi艂k膮 dla faceta :) lekkim rzutem 6-7 metr贸w leci :) a co do kobiet to po膰wiczy膰 si艂臋 wyrzutu bo sama si艂ownia nie stwierdzi czy daleko rzucisz czy nie :) mo偶na nawet jaki艣 kamie艅 znale藕膰 w miare okr膮g艂y i porzuca膰 nim :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak kto艣 potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odno艣nie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 poniewa偶 nie mam czasu 偶eby tutaj wchodzi膰 i odpisywa膰 :)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 29 pa藕 2011, 14:55 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 29 pa藕 2011, 14:37
witam, przyznam ze nie zda艂am za pierwszym razem a poleg艂am w艂a艣nie na pi艂kach
teraz kupi艂am sobie na alegro razem z przsy艂k膮 zap艂aci艂am cos 68 z艂 膰wicze juz dwa miesiace i jest spoko dorzucam bez problemu :D


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 29 pa藕 2011, 20:55 
Offline

Posty: 10
Rejestracja: 29 pa藕 2011, 19:48
Rok temu przesz艂am ten etap jako jedna z nielicznych na chyba 15 dziewczyn...w kwestii techniki musicie popracowa膰 nie tyle nad si艂a samych ramion, ile nad odpowiednim "ruchem" bioder w trakcie wyrzutu, przy dobrej technice, bicepsy nie s膮 konieczne, cho膰 na pewno i nie zaszkodz膮 ;)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 19:28 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 30 pa藕 2011, 11:15
Zgadzam si臋 z poprzednimi wpisami - nie jest problemem zmie艣ci膰 si臋 w czasie - problem dla kobiet to pi艂ki. Wiem co艣 o tym - pierwsze podej艣cie do TSF mia艂am 7 maja 2011 i poleg艂am na pi艂kach. Drugi termin - 22 pa藕dziernik 2011 - zaliczone !! 膯wiczy艂am rzuty pi艂kami - 3-4 razy w tygodniu i do tego 膰wiczy艂am ci臋偶arkami - 2 kg na r臋k臋 - 30 powt贸rze艅 ok 3-4 razy dziennie !!! DACIE RAD臉 !! Termin MS - 12 listopad 2011 Trzymajcie kciuki :-)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 08 lis 2011, 19:48 
Witam... ja testy mialam na poczatku pazdziernika i na 30 dziewczyn zdalo 5. polegly glownie na pilkach i przewrotach o dziwo . tor trzeba pokonac sposobem. jesli chodzi o pilke to pochwale sie nieskromnie podziwiane byly przez egzaminatorow, i jesli moge cos poradzic kochane kolezanki ... podczas rzutu nie zginajcie rak w lokciach bo jesli to robicie pilka chcac nie chcac leci w dol zamiast dlugim lukiem w gore i przede wszytskkim nie patrzcie za pilka tylko rzucajcie raz za razem ... kilka s do przodu. Powodzenia ..


Na g贸r臋
  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 09 lis 2011, 20:41 
Offline

Posty: 40
Rejestracja: 07 lis 2011, 16:11
zgadzam sie z poprzednimi wpisami, 偶e pi艂ki to zmora dziweczyn...ale dla pocieszenia poiem wam ze jak ja by艂am na tsf to i ch艂opaki nie dorzucali ;] wiec to zaden wstyd. do pilki trzeba miec dobra technike i dobrze ja zlapac. poza tym trzeba uazac bo sa one z takiej jakby skory i na moim przyk艂adzie moge poiedziec ze lato moze wypasc ona z raczek;/ w moim przypadku tak bylo, ze 1wsza pilaczka wypad艂a mi doslownie przed nogi...manekin tez chciel mi uciec na poczatku;p ale mimo wszystko udalo mi sie przejsc ten tor:) chociaz na wahad艂owym juz na koniec mi sil brakowalo. wiec drogie panie jesli nie macie zbytnio ruchu i wasza kondycja nie jest zniewalajaca radze ja pocwiczyc;p u mnie dziewczyny tez czasowo nie wyrabia艂y jak i ch艂opacy. zycze powodzenia. trzeba wierzyc ze sie uda:)pozdr.


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 14 lis 2011, 16:47 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2011, 11:12
TAK pi艂ki pilki zgadzam sie z wszystkimi jak dziewczyny nie polegly na pilkach to zaliczaly caly test wi臋c to trzeba 膰wiczy膰 rzuca膰 wysoko wtedy dalej spadnie no i kondycja dzieki niej lepszy czas i wiecej punkt贸w wystarczy codziennie troche pobiega膰. ja zaliczy艂am za pierwszym razem pilki 膰wiczy艂am z miesi膮c przed testem. powodzenia wszystkim!!


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 14 lis 2011, 18:49 
SPRZEDAM PI艁KE LEKARSKA TEL 500-046-406


Na g贸r臋
  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 16 sty 2012, 18:45 
Offline

Posty: 91
Rejestracja: 16 sty 2012, 18:34
dlaczego nie zaliczy艂y przewrot贸w,jak to mo偶liwe??????przeciez to fiko艂ek w przod,w ty艂 i w prz贸d,czy sie myle?????co zrobi艂y nie tak,mi ten do ty艂u roznie wychodzi......

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
To co najbardziej cenimy w 偶yciu to To co zdobywamy z wielkim trudem...


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 19 sty 2012, 20:34 
Offline

Posty: 12
Rejestracja: 19 sty 2012, 20:01
powodzenie by si臋 przyda艂o:)ja jad臋 w lutym,ci臋偶ka sprawa z tymi pi艂kami ale wasze porady s膮 jak najbardziej trafne,ale na treningach jest inaczej a na egzaminie dochodzi stres i my艣l臋 偶e te偶 robi swoje:)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 30 sty 2012, 17:52 
Offline

Posty: 7
Rejestracja: 29 sty 2012, 21:01
mysza mi stres tylko pom贸g艂 :-)

du偶o dziewczyn odpada w艂a艣nie na pi艂kach, potem manekin a na koncu w wyniku nie zmieszczenia si臋 w czasie :-)
co do pi艂ek to tylko 膰wiczenia dla jednych 2 miesi膮ce dla innych 2 tygodnie


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 31 sty 2012, 12:33 
Offline

Posty: 48
Rejestracja: 12 sty 2012, 13:24
Pi艂ki tragedia i ja mia艂am z nimi problem ale jakos sie uda艂o. Warto 膰wiczy膰 rzuty...


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 06 lut 2012, 19:55 
Offline

Posty: 12
Rejestracja: 19 sty 2012, 20:01
no tor super ale 2 sekundy brak艂o-przem臋czenie,a druga sprawa przesili艂am nog臋 na si艂owni ale pojecha艂am i niestety,okropnie jest przykro jak si臋 s艂yszy"PRZEKROCZENIE LIMITU CZASU"ale dziewczyny nie poddawajcie si臋 byli faceci i na pi艂kach naprawd臋 polegali,


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Pi艂ki pi艂ki i jeszcze raz pi艂ki ....
    PostZamieszczono: 03 wrz 2012, 13:27 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 02 wrz 2012, 15:10
Witam! dnia 01.09.12 podesz艂am do test贸w w S艂upsku z wiedzy og贸lnej i testu sprawno艣ciowego , test z wiedzy zalicza ka偶dy liczy si臋 tylko punktacja trzeba prawid艂owo odpowiedzie膰 i uzyska膰 jak najwi臋cej punkt贸w ale obla艂am sprawno艣ciowy na pi艂ce lekarskiej , na 20 dziewcz膮t zda艂o tylko 5 reszta obla艂a ,teraz napisz臋 podanie o wyznaczenie kolejnego terminu na test sprawno艣ciowy ale moje pytanie do wszystkich czy kto艣 ma mo偶liwo艣膰 udost臋pni膰 sal臋 gimnastyczn膮 偶eby m贸c po膰wiczy膰 albo mo偶e kto艣 z Warszawy 膰wiczy gdzie艣 na sali i jest mo偶liwo艣膰 przy艂膮czenia si臋 i 膰wiczy膰 razem ten tor przeszk贸d prosz臋 pisa膰 ! pozdrawiam


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Nie ma 偶adnego zarejestrowanego u偶ytkownika i 2 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo