Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
  Podgląd wydruku

  OPINIE O TESTACH DO POLICJI
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 08 gru 2011, 10:10 
Administrator
Offline

Posty: 68
Rejestracja: 27 paź 2011, 14:35
Wpisujcie opinie o testach - czy warto , czy pomogło itd.
I wpiszcie od kogo mieliście testy żeby było wiadomo z jakich korzystaliście.


Wstawiam linki do opinii - znalezione w internecie.


http://www.policja2009.fora.pl/terminy- ... ,1669.html
http://www.policja2010.fora.pl/opinie-o ... testach,6/

Jest ich dużo więc możecie troszke poczytać i się wtajemniczyć od kogo warto, a kogo omijać szerokim łukiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 08 gru 2011, 10:23 
Ja miałam testy od Jarka NOFXa.
W skali od 1-10 daje 10.
Naprawdę opracowanie super, zdobyłam 39 punktów z testów wiedzy. Materiały na multiselect także fajnie opracowane. Poza tym bardzo dobry kontakt.
Polecam.
Justyna ( SANOK )


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 08 gru 2011, 11:29 
Również mam od p.Jarka testy bo jako jedyny ma legalnie z prawami bo sprawdzałem i pytałem się policjantów. Testy opracowane idealnie. Polecam każdemu.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 08 gru 2011, 13:14 
Opracowania bardzo dobre, legalne, pomocny człowiek polecam. testy oczywiscie od Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 08 gru 2011, 15:45 
Polecam - oczywiscie testy od nofxa, pana Jarka.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 08 gru 2011, 19:13 
Opracowania bardzo dobre, ma aktualne pytania z odpowiedziami. od nofxa mam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 09 gru 2011, 10:02 
Oczywiście że od Jarka nofx, dziwie się ludziom że jak chca korzystać z gotowych testów i biorą od kogoś innego. Chyba że chcą naruszyc prawo juz na samym początku, bo jak sprawdzałem prawa ma tylko Jarek, wysłał mi pismo gdzie wyraznie pisze o rozpowszechnianiu testów do policji i dg literacka, kontakt telefoniczny rowniez ok. W sumie sami sobie sprawdzcie:) Z TWO mam 39 punktów, fizyczny czas 1.28. Polecam !!!


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 09 gru 2011, 15:17 
Ja też z tego względu od Jarka wziołem, po co pozniej miec jakies problemy z prawem


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 09 gru 2011, 20:15 
Tomek pisze:
wziołem,

No rzeczywiście wydaje się, że nie dość bystry jesteś, żebyś był w stanie sam sobie opracować pytania


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 09 gru 2011, 20:20 
Hehe dobre:) Może tylko literówka :) Ja również testy mam od Jarka bo nie miałam czasu na opracowanie, dzieci i te sprawy. I jestem bardzo zadowolona bo test mi poszedł na 39 punktów - najlepiej z grupy. Multiselect również zaliczyłam, teraz czekam na komisję. Miałam nadzieję że wyrobie się na 30 grudnia, ale niestety.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 10 gru 2011, 11:59 
Właśnie wróciłem z testów więc mogę się wypowiedzieć. Wszystkie pytania pokryły się z tymi które miałem na egzaminie. I było 5 pytań z tej drugiej bazy która wysyła p.Jarek. Zdobyłem 39 punktów. Musiałem się gdzieś walnąć bo myślałem że będzie MAX. Ale nie jest źle :) Więc polecam - testy od Jarka nofx


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 10 gru 2011, 15:27 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 09 gru 2011, 19:15
tylko od Jarka nofx polecam 100%


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 11 gru 2011, 10:10 
Wczoraj miałem testy w Katowicach. Zaliczone na 38 punktów. Dzięki Jarku za pomoce. I potwierdzam informacje że policja przestrzega przed kupowaniem nielegalnych testów bo to sprawdzają, a jako jedyny w Polsce prawa do rozpowszechniania posiada właśnie p.Jarek.
Polecam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 11 gru 2011, 12:38 
I po testach :) 39 punktów i musze wam powiedzieć ze dają pare pytań z tej drugiej bazy, nie wiem dlaczego tylko jedna jest na stronie policji, bo jest niepełna. Testy miałam od pana Jarka(nofx) bo tak jak kazdy pisze ma legalne, a teraz sprawdzaja kandydatów.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 11 gru 2011, 13:47 
Ja też dzisiaj miałem, no AGA byłaś lepsza bo zdobyłem 36 punktów bo się uczyłem tylko tej bazy 315 bo myślałem że z tej drugiej nie dadzą, ale nie jest źle, ludzie mieli po 12 punktów :)
Testy mam od Jarka.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 11 gru 2011, 14:34 
No ja tydzień temu miałem 39 punktów, dobrze że Jarek ( nofx ) mi powiedział że nie biorą tylko i wyłacznie pytan z tej bazy 315, bo trafiły mi się 4 pytania z innej.
Również polecam testy od Jarka nofxa bo ma prawa do rozpowszechniania testów i jest to osoba kompetentna, jak miałem jakieś pytania to bez problemu mi na nie odpowiadał, a dzwoniłem do niego z pare razy :)


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 11 gru 2011, 14:53 
Znam osobiście jedną osobę której przerwali rekrutację pod sam koniec, została mu jedynie komisja lekarska. Oczywiście powodem przerwania było naruszenie prawa bo się dowiedzieli że kupił od osoby która nie ma praw do rozpowszechniania testów i DG literackiej. Głupi był bo nie sprawdził tego.
Ja zdawałam pare miesięcy temu i już jestem po wszystkich testach, 30 grudnia ide na komende na 2 tygodnie, a pozniej szkółka :)
Więc jak chcecie mieć pewne, sprawdzone i co najważniejsze legalne testy to piszcie do Jarka (nofx )
Pozdrawiam
Milka ( Agnieszka - Kutno )


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 11 gru 2011, 17:34 
Chyba tylko osoby które nie znają się na prawie i nie czytają for internetowych kupują od kogoś innego nielegalnie. Ja sprawdzałam i jeden koleś tzn firma też się chwali że ma prawa itd ale to ściema, bo mają zwykła DG, a nie DG literacka i nie maja praw do rozpowszechniania, chciałam sie tez do nich dodzwonić i co ? i dupa:) Cały czas poczta głosowa:) Wiec od razu widać że koleś kłamie.
Ja bardzo chwale testy od p.Jarka i jego samego bo się zna na rzeczy, bardzo dużo mi pomógł i dzięki niemu jestem już na szkółce. Pozdrawiam Ilona Kwiecień


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 11 gru 2011, 17:52 
Aaa wiem o kogo Ci chodzi :)) Ludzie myślą że jak ktoś ma firmę to już może legalnie sprzedawać :) A to nie jest prawda. Co do testów to jak policjant pisał musi byc DG LITERACKA i te prawa do rozpowszechniania testów do policji. A oni tego nie mają i też się dziwie ludziom że od nich brali, bo teraz już chyba nikt nie jest głupi zeby isc do policji i kupic nielegalnie.
Testy oczywiscie od Jareczka (nofx):) jak wiekszosc osob ktorym sie nie chce opracowywac samemu pytań :)
Pozdrowka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 11 gru 2011, 18:24 
Jak byłem na rozmowie kwalifikacyjnej to mówili właśnie o tym :)
Policjant tylko wspomniał że jedyna osoba w Polsce ma te prawa, bo nie może robić reklamy.
Ale ja wam powiem żebyście nie dali się nabrać. Prawa ma wyłącznie pan Jarek zwany NOFX. Oczywiście możecie to sprawdzić, spełnia 3 warunki o których pisze policja.
Poza tym testy ma na prawdę super !!! W sumie jest chyba autorem tych testów, coś takiego słyszałem.
Janusz


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 11 gru 2011, 18:51 
Kiedyś tego tak nie sprawdzali, ale dużo osob się narobiło którzy sprzedają nie dość że nielegalne testy to i testy z błędami.
Ja też już jestem na szkółce, testy miałem od Jarka jak wiekszość.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 12 gru 2011, 10:15 
Huraaa zaliczyłam multiselect !! Dzięki Jarek - Szczerze musze przyznać ze gdyby nie te poradniki które ma opracowane przez psychologów, nie zaliczyła bym tego testu. Rok temu mi się nie udało, teraz TAK !!! :)
Z całego serca dziękuje i polecam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 12 gru 2011, 17:23 
Jakaś dobra passa:) Dzisiaj moją kobieta również otrzymała telefon że zaliczyła multiselect, cieszy się jak małe dziecko hehe. Opracowania miała od Pana Jarosława S. Nofx, więc polecam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 13 gru 2011, 11:40 
Ale wam dobrze:) Ja na razie jestem po testach wiedzy ( 37 punktów ). I myślę dokupić ten poradnik do MS jak zdawalność 100%. TWO miałem również od Jarka, więc chyba się skusze. pozdrawiam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 13 gru 2011, 14:59 
Polecam, bardzo dużo materiału, legalne. Testy od Jarka.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 13 gru 2011, 17:01 
Bardzo dobre materiały - otrzymałam od Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 13 gru 2011, 18:00 
ja też chcę otrzymać jak za darmo rozdaje


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 13 gru 2011, 18:06 
Naprawdę testy opracowane super i ma tą drugą baze. I co najważniejsze ma prawa do rozpowszechniania testów bo sprawdzałem. Kontakt rownież super !!! Oczywiscie od Jarka ( nofx ) mam wszystko.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 13 gru 2011, 19:11 
Tej daty chyba nie zapomne do końca życia:) Dostałam telefon że zdałam multiselect !!! Dziękuje Jarku za pomoce.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 14 gru 2011, 11:25 
Super testy, super kontakt. Wzór. Polecam ( od Jarosława S. - NOFXa )


Na górę
  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo