Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgl膮d wydruku

  O LEGALNO艢CI - Przeniesione z innego forum WA呕NE
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 15 sty 2012, 12:07 
Administrator
Offline

Posty: 68
Rejestracja: 27 pa藕 2011, 14:35
Witam was.
Chcia艂em wam napisa膰 偶e Pan Jaros艂aw zwany Nofx jest osob膮 bardzo szanowan膮 na szk贸艂kach policyjnych, pom贸g艂 bardzo wielu policjantom w dostaniu si臋 do wymarzonej formacji, czyli policji.
( oczywi艣cie sam skorzysta艂em z tej pomocy bo wzia艂em od niego materia艂y przygotowuj膮ce si臋 do pracy w policji)

Jak w 2008 roku sko艅czy艂em szk贸艂ke, zaprosili艣my Jarka na symboliczne piwo za pomoc w dostaniu si臋 i tam go osobiscie pozna艂em. Jest naprawd臋 osob膮 bardzo inteligentn膮, nawet szef kompani Pan Janusz przyszed艂 usciskac mu d艂on i podziekowac, choc znaj膮 si臋 od lat.

Naprawde jest osob膮 obeznan膮 w temacie policji, test贸w itd.
Ju偶 pracuje w policji pare lat i co troche kto艣 mowi o Panu Jarku bo cz臋sto przebywam na szk贸艂kach. W sumie jak b臋dziecie na szkole to sami zobaczycie Smile Jest naszym GURU Smile

Co do legalno艣ci to chyba nie b臋de wam pisa艂 bo jest du偶o o tym w膮tk贸w.
Potwierdze tylko 偶e tylko Pan Jaros艂aw ma DG literacka czyli prawa autor贸w i mo偶e te testy rozpowszechnia膰. Nie dajcie si臋 nabra膰 jak kto艣 inny wam mowi ze posiada jakie艣 prawa czy inne bzdury bo tego nie maj膮.

Pozdrowienia serdeczne dla was przysz艂ych policjant贸w i oby wi臋cej os贸b takich by艂o jak Pan Jarek !!!
_________________
S艁U呕E PA艃STWU


AdaPod
Sk膮d: Wa艂brzych



Oczywi艣cie Ja tak samo jak najbardziej polecam. Bardzo sympatyczna osoba, mo偶na z nim pogada膰 na wszelkie tematy itd. Jarek jest cz艂owiekim posiadaj膮cym wiedze w temacie policji jak nie jedna osoba wyk艂adaj膮ca na szk贸艂ce:) Wiecie o kim m贸wie jak byliscie w Szczytnie:)
Co do tej DG literackiej to juz pare razy pisa艂em ze jako JEDYNY to posiada wiec nie naruszacie prawa, w sumie mo偶ecie do niego napisa膰 i bez problemu wam prze艣le 偶e posiada prawa literackie i wyra偶nie tam o tym pisze, bo rowniez z ciekawosci to chcia艂em zobaczyc.
Naprawde pom贸g艂 bardzo wielu osobom tak jak mowi wam "gliniarz"
W sumie jak kiedykolwiek mieliscie z nim do czynienia to wiecie o czym m贸wie.
Pozdrawiam


Kontakt do Jarka - Nofx
testydopolicji@op.pl
gg 6775028
tel 666 194 944

I co najwa偶niejsze Jarek mo偶e wys艂a膰 skan gdzie pisz臋 偶e mo偶e rozpowszechnia膰 testy do policji i to pisze wyra藕nie.




PostWys艂any: 艢ro 11:01, 28 Wrz 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dzi臋kuj臋, jestem pod wra偶eniem opracowanych test贸w. Oczywi艣cie r贸wnie偶 chcia艂am 偶eby mi przes艂a艂 prawa do rozpowszechniania i bez problemu to zrobi艂 i wyra藕nie tam o tym pisze. R贸wnie偶 polecam


PostWys艂any: Pon 9:08, 10 Pa藕 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witam waz szanowni mam nadzieje ze niebawem policjanci:)
Moje s艂owa pokrywaj膮 si臋 w 100% z tymi kt贸re s膮 powy偶ej.
Pan Jaros艂aw zwany nofx jest osob膮 bardzo obyt膮 w temacie policji, test贸w itd
Wi臋c jak macie do niego jakie艣 pytania ew chcecie miec pewne i co najwazniejsze legalne testy( o tym pozniej) to piszcie lub dzwoncie do niego. Gwarantuje w 100% ze sie nie zawiedziecie.
Co do legalnosci to ma na to papiery, jako jedyny. Nie dajcie sie nabrac jak ktos inny wam mowi ze r贸wniez posiada testy bo to jest k艂amstwo. Osoby ktore korzystaja nielegalnie naruszaja prawa autorskie a teraz to sprawdzamy
Pozdrawiam
Logistyk ( Marek Kowalewicz)


PostWys艂any: Sob 9:10, 22 Pa藕 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Siemanko
Jestem ju偶 po wszystkich testach i chcia艂am bardzo podzi臋kowa膰 Panu Jarkowi za wszelk膮 udzielon膮 pomoc. Bo dzi臋ki niemu przesz艂am ca艂膮 rekrutacj臋.
Co do legalnosci test贸w to tak jak pisz膮, jako jedyny w Polsce posiada prawa do ich rozpowszechniania i wyra偶nie na papierze pisze ze moze te testy udostepnia膰 wi臋c nie naruszacie prawa.
Jeszcze raz dzi臋kuje i polecam.
Monika
_________________
Moje marzenia si臋 spe艂ni艂y ...



PostWys艂any: Sob 10:17, 29 Pa藕 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich.
R贸wnie偶 do艂膮cze si臋 do grona os贸b zadowolonych kt贸rzy maj膮 testy od Pana Jaros艂awa.(NOFX)
A wi臋c zaliczy艂em wszystkie egzaminy, za nieca艂e 2 tygodnie przed szk贸艂k膮 ide na komende, a pozniej do szk贸艂ki, to wielka zas艂uga w艂asnie Pana Jarka. Bardzo mi pom贸g艂, nie tylko z testami, jak mia艂em jakie艣 pytania, bez problemu mi ich udziela艂. Wi臋c bardzo go polecam osobom kt贸rym zale偶y na pracy w Policji.
Ostatnio kolega sk艂ada艂 papiery do policji i na spotkaniu informacyjnym policjant mu powiedzia艂 偶e jak maj膮 zamiar korzysta膰 z test贸w z internetu to niech pisz膮 tylko do p.Jarka zwanego nofxem bo jako jedyny ma prawo do rozpowszechniania test贸w. I kazali sie wystrzegac osob ktorzy tylko pisza ze maja legalne, a maja sama DG na sprzedaz rzeczy przez internet, bo to jest naruszenie prawa Mowil ze musi to byc dg literacka i musi pisa膰 o testach do policji i to ma tylko p. Jarek. I r贸wniez podzielam jego s艂owa bo to jest prawda.
Pozdrawiam.



PostWys艂any: Sob 12:16, 05 Lis 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ju偶 jestem po testach. Wstrzymywa艂em si臋 z opiniom do dnia egzaminu. Wi臋c jak ka偶dy m贸wi testy ma super opracowane bo zdoby艂em 39 punkt贸w, nie wiem w czym si臋 walno艂em, ale w jednym pytaniu odpowiedzi by艂y podobne do siebie.
Zdziwi艂o mnie bo wi臋kszo艣膰 os贸b z kt贸rymi rozmawia艂em r贸wnie偶 mia艂a testy od Jarka nofxa.
I tak jak pisali艣cie m贸wi艂 nam pan policjant 偶eby zwraca膰 uwage na t膮 legalnosc te prawa do rozpowszechniania. Bo m贸wi艂 jest wielu oszust贸w ktorzy pisz膮 ze maj膮 prawa a to jest k艂amstwo. Na papierze MUSI pisac o testach do policji. I to w艂asnie ma Pan Jaros艂aw.
Polecam.


PostWys艂any: 艢ro 18:06, 16 Lis 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witam, jestem nowy i mam pytanie. Zakupi艂em wszystkie opracowania od p.Jarka w roku 2009 czy one nadal s膮 aktualne ? czy tez zmieni艂o cie co艣 i potrzebne mi s膮 nowe. Ponownie rozpocz膮艂em treningi maj膮ce pozwoli膰 dosta膰 mi sie do policji poniewa偶 2 lata temu przerwa艂em z okazji szansy wyjechania za granice ale ch臋膰 zostania glin膮 jednak wygra艂a.Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam !


PostWys艂any: Nie 10:06, 20 Lis 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja r贸wnie偶 si臋 dopisze do sympatyk贸w Jarka - nofxa Smile
S艂u偶e ju偶 w policji i tak jak kto艣 napisa艂, Jarek (nofx) jest znany w 艣rodowisku policjant贸w i to w bardzo dobrych s艂owach. Pomaga rekrutom 偶eby si臋 dostali do "firmy". I powiem 偶e wi臋kszo艣膰 os贸b kt贸rzy maj膮 materia艂y od niego, dostaj臋 si臋.
Te偶 mia艂em od niego materia艂y i naprawd臋 bez problemu przeszed艂em rekrutacje i pracuje ju偶 kilka lat. Poza tym ma prawa autorskie do test贸w, teraz widzia艂em ze og艂aszaja sie inne osoby(firmy) ktore mowi膮 ze maj膮 testy legalne z prawami itd. Ale prosze Pa艅stwa, to jest oszustwo. NIC TAKIEGO NIE POSIADAJ膭 I WPROWADZAJ膭 LUDZI W B艁膭D bo to sprawdza艂em. A osoba korzystaj膮ca nielegalnie z test贸w narusza prawo jak chyba wiecie. A osoba karana do policji si臋 nie dostanie, a teraz koledzy z doboru to wnikliwie sprawdzaj膮 - a maj膮 naprawd臋 dobre sposoby - niestety nie mog臋 udziela膰 konkretnych informacji jak to robi膮.
Wi臋c jak wam NAPRAWD臉 zale偶y na tej s艂u偶bie, w razie pomocy kontaktujcie si臋 z Jarkiem.
Ja jeszcze raz polecam i pozdrawiam.
Ireneusz M.



PostWys艂any: Czw 11:11, 24 Lis 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wklejam wam do艣膰 ciekawy w膮tek z innego forum.
Jaka艣 osoba si臋 zapyta艂a kto ma legalne testy, a od kogo si臋 trzyma膰 z daleka.

"
Witam
A wi臋c tak jak ju偶 pisa艂em pare w膮tk贸w wcze艣niej, jako jedyny w Polsce prawa ma tylko Pan Jarek - NOFX
Ale jak chcecie sprawdza膰 to prosze bardzo - to si臋 chwali , wymienie 3 g艂贸wne.

1. Musi by膰 pismo GDZIE WYRA殴NIE JEST NAPISANE o udost臋pnianiu test贸w do policji, z nazwiskiem u g贸ry i na dole z piecz膮tk膮
2. Musi by膰 DG LITERACKA (tw贸rcza)- musi tak by膰 napisane - nie myli膰 ze zwyk艂膮 dzia艂alno艣ci膮
3. Trzeba sprawdzi膰 osob臋 dzwoni膮c do niej, jak kto艣 nie ma podanego telefonu ew ma ustawion膮 poczt臋 g艂osow膮 itp to ju偶 mo偶ecie przypuszcza膰 偶e co艣 jest nie tak.

Jak kto艣 tych wymaga艅 nie spe艂nia - oszukuje ludzi - a osoba korzystaj膮ca z takich test贸w , narusza niestety prawo.

My艣l臋 偶e si臋 na co艣 przyda艂em. Na rozmowach kwalifikacyjnych r贸wnie偶 ludziom o tym m贸wie, bo jest du偶o oszuka艅c贸w stosuj膮cych przer贸偶ne metody manipulowania ludzmi. A ludzie s膮 naiwni i we wszystko uwierz膮.
Mam nadziej臋 偶e ludzie b臋d膮 to sprawdza膰 i b臋dzie coraz mniej ludzi odpada膰.
"

Potwierdze s艂owa tej osoby i sprawdzi艂em pana Jarka i ma to wszystko, dodzwoni膰 te偶 si臋 dodzwoni艂em i pogada艂em Smile



PostWys艂any: Czw 11:39, 24 Lis 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dziwne troche jak dla mnie, 偶e tylko jedna osoba w kraju ma takie pozwolenie. Dziwne te偶, 偶e tamtych "oszust贸w" nikt nie kara skoro ci膮gle si臋 og艂aszaj膮.




PostWys艂any: Czw 12:13, 24 Lis 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dok艂adnie, tylko Pan Jarek ma prawa do rozpowszechniania test贸w, w sumie kto艣 wymieni艂 3 pozycje to sobie sami sprawdzcie Nie musicie mi ufa膰.

A ich strony nie zamkn膮 bo policja wie kto korzysta艂 nielegalnie, kto naruszy艂 prawo i odrazu tak膮 osob臋 usuwa itd


PostWys艂any: Czw 12:34, 24 Lis 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zgadza si臋 Smile dlatego wola艂em nie korzysta膰 z innych propozycji skoro wszyscy chwal膮 pana Jarka i nie mieli po藕niej problem贸w



PostWys艂any: Pi膮 9:44, 25 Lis 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Teraz ja wklejam link z jednego forum - odpowied藕 na Twoje poprzednie pytanie, r贸wnie偶 przez policjant贸w

Cytuje :
"
Du偶o os贸b si臋 mnie pyta na rekrutacji, po czym mo偶emy sprawdzi膰 czy osoba kupi艂a legalnie czy nie. Pytanie banalnie proste :)Sprawdzamy osoby kt贸re rozpowszechniaj膮 nielegalnie testy( bez 3 zasad) i mamy wszystkie dane os贸b kt贸re si臋 kontaktowa艂y.
Sposoby na sprawdzanie - IP, maska podsieci, logi, nr konta, e-maile itp.
Czasem osoby m贸wi膮 ze znaj膮 osob臋 kt贸ra korzysta艂a nielegalnie z test贸w i jest juz po testach wiedzy. Oczywi艣cie, mo偶e by膰 ju偶 na szk贸艂ce, baa mo偶e nawet pracowa膰, tylko ze 艣wiadomo艣ci膮 ze z艂ama艂a prawo i pr臋dzej czy p贸藕niej do takiej osoby dojdziemy.
Jeszcze raz napisz臋. Prosz臋 Pa艅stwa to jest policja, tutaj prawa trzeba przestrzega膰 !!!
Przestrzegajcie tych 3 zasad o kt贸rych napisa艂 kolega i na pewno nie naruszycie prawa. Czyli DG LITERACKA, PRAWA GDZIE MUSI PISA膯 NA PAPIERZE O ROZPOWSZECHNIANIU TEST脫W DO POLICJI I SPRAWDZENIE OSOBY TELEFONICZNIE.
3 proste zasady, a mog膮 was uchroni膰 przed naruszeniem prawa.

ps. specjalnie stron nie likwidujemy ... mamy w tym sw贸j cel

Z powa偶aniem
Tadeusz.


PostWys艂any: Sob 16:00, 03 Gru 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Helo艂. Niedawno wr贸ci艂am z egzamin贸w z wiedzy i fizycznych.
I rzeczywi艣cie mieli艣cie racje z tymi prawami t膮 ca艂膮 legalnoscia ze trzeba to sprawdza膰, bo by艂 taki ch艂opaczek kt贸ry w艂asnie korzysta艂 z nielegalnych test贸w tzn mysla艂 ze legalnie bo niby firma itd, ale niestety nie sprawdzi艂 ich czy maja prawa i odpad艂. Policjant to juz sie 艣mia艂 ze jeszcze na swiecie sa tacy ludzie ktorzy nie sprawdzaja os贸b i korzystaja nielegalnie. I mowi艂 ze wystarczy sprawdzic tak jak ktos pisal
telefonicznie, czy ma prawa i dg literacka

To samo co tutaj pisaliscie, dobrze ze to przeczyta艂am i mam od nofxa.

I z testu wiedzy zdoby艂am 38 punkt贸w.
Fizyczny 1.39 , ale na 40 dziewczyn, odpad艂o 28 - oczywiscie na pi艂kach lekarskich, wiec dziewczyny cwiczcie


PostWys艂any: Pi膮 9:59, 09 Gru 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich forumowicz贸w.
Pracuje w KWP i bardzo du偶o mamy zapyta艅 o t膮 ca艂膮 legalno艣膰 test贸w itd. W paru zdaniach wam to wyt艂umacze, w sumie ju偶 znajomi wyt艂umaczyli, ale dopisze swoje dwa s艂owa.
To nie jest tak, 偶e osoba przychodzi na egzamin ze swoimi testami i j膮 poprostu wyrzucamy i po tym wiemy. Sprawdzamy osoby ca艂y czas podczas rekrutacji , a nawet i p贸藕niej jak mamy jakie艣 podejrzenie. Bo to jest normalne 偶e policjant musi przestrzega膰 prawa i go nie 艂ama膰 A jak kto艣 korzysta NIELEGALNIE.z test贸w tzn - od osoby bez praw do rozpowszechniania - i tak jak kolega napisa艂 - musi pisa膰 wyra藕nie na papierze ze dana osoba mo偶e rozpowszechnia膰 testy do policji - NARUSZA PRAWO. Do tego oczywiscie musi byc DG LITERACKA.
Je偶eli ju偶 chcecie korzysta膰 z gotowc贸w to sprawdzajcie to, bo jeste艣my na to uczuleni i to bardzo. I nie p艂aczcie pozniej 偶e nie wiedzieliscie.
Jest jedyna osoba w Polsce kt贸ra mo偶e to udost臋pnia膰, pewnie domy艣lacie si臋 kt贸ra, ale nie b臋de pisa艂 bo pos膮dzicie mnie o jak膮s reklame czy co艣 takiego. Powiem tyle 偶e jest obeznana w tym temacie i kogo bym nie spotka艂 na szk贸艂ce, zna t膮 osob臋. Kiedy艣 zadzwoni艂em do niego, przedstawi艂em si臋 jako kandydat i zaskoczy艂 mnie znajomo艣ci膮 tematu i nawet sam zaproponowa艂 偶e wy艣le mi te prawa na maila.
To tyle.
Pozdrawiam
_________________
s艂u偶ba .... s艂u偶ba .... s艂u偶ba NA ZAWSZE !!!


PostWys艂any: Czw 10:55, 22 Gru 2011 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Siemanko forumowicze. Czytam i czytam o tej legalno艣ci i rzeczywi艣cie p. Jarek ma DG LITERACK膭, sprawdzi艂em po REGONIE, ludzie inni pisz膮 ze te偶 to maj膮 ale k艂amstwo, sprawdzi艂em i maj膮 zwyk艂a DG w podstawie !!!
Pozdrawiam
_________________
S艂u藕ba - 2002.


PostWys艂any: Nie 10:03, 01 Sty 2012 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Siema wszystkim. G艂owa troche boli po Sylwestrze, ale nie o tym chcia艂em powiedzie膰.
By艂em na imprezie i by艂 na niej jaki艣 policjant z rekrutacji i w艂a艣nie weszli艣my na temat legalno艣ci test贸w i potwierdzi艂 mnie 偶e tylko i wy艂膮cznie Jarek ma DG LITERACKA czyli legalne. M贸wi艂 偶e inni pisz膮 ze maj膮 wszystko, ale tak jak kto艣 napisa艂 powy偶ej nie maj膮. Maj膮 zwyk艂a dg. Mowi艂 ze mozna bez problemu porownac we wpisie REGON jakie jest pkd, jak inne niz o dg literackiej to osoba k艂amie. Porownuje sie we wpisie z gus, I musi byc takie g艂owne w Regonie.
M贸wi艂 ze jest duzo oszust贸w i teraz bedzie nagonka, ale przysz艂y policjant musi sprawdzac wszystko, a jak nie sprawdza i wezmie od takiej osoby, o policji moze zapomniec i na dodatek sprawa karna.
Na koniec powiedzia艂 zeby sprawdzac osobe telefonicznie.
To tyle. Ide spa膰.
Najlepszego w 2012 roku
Bogdan Jakubczyk



PostWys艂any: Pi膮 9:10, 13 Sty 2012 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Te偶 chce si臋 wypowiedzi臋c na temat test贸w od p.Jarka.
Ja ju偶 pracuje, ale syn chcia艂 偶ebym posprawdza艂 czy firma wiarygodna itp. Znalaz艂em tez nr do innej firmy( tez niby pisz膮 ze wszystko legal itp) ni偶 Jarka, telefon - ca艂y czas si臋 poczta w艂膮cza, dzwoni艂em o r贸znych porach - zawsze to samo. Wi臋c du偶y minus. Por贸wna艂em pkd o czym kolega pisa艂 poprzednio czyli Bogdan i rzeczywi艣cie mia艂 racje. PKD w tym pi艣mie z gusu nie zgadza si臋 z tym co pisze w REGON. I ju偶 im podzi臋kowa艂em, bo nie chce 偶eby syn mia艂 problemy z prawem przez takich oszust贸w.
Do p.Jarka(nofx) bez problemu si臋 dodzwoni艂em, sprawdzi艂em wszystkie papiery, zgadza si臋 wszystko, poza tym pyta艂em policjant贸w i maj膮 do p.Jarka szacunek bo jest osob膮 znan膮 w tym 艣rodowisku.
Wi臋c z czystym sumieniem polecam.
_________________
Str贸偶 Prawa


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Nie ma 偶adnego zarejestrowanego u偶ytkownika i 13 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo