Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Nast─Öpna
  Podgl─ůd wydruku

Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
Autor Wiadomo┼Ť─ç
    PostZamieszczono: 22 gru 2011, 11:18 
Jak kto┼Ť si─Ö zna na prawi─Ö to od razu zobaczy ┼╝e tamta firma oszukuje pisz─ůc ┼╝e ma prawa, wyra┼║nie pisze jakie musi byc g┼éowne PKD, a maj─ů zwyk┼éa. Policja o tym przestrzega.
Ja mam także od pana Jarosława bo mi bez problemu wysłał prawa, regon i wyraźnie o tym pisze, opracowania bardzo dobre bo jestem już po wszyskim

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 22 gru 2011, 14:20 
Dok┼éadnie. Testy mam od Jarka NOFX bo ma DG LITERACKA bo te┼╝ mi poda┼é REGON i pisze odrazu, a nie jakie┼Ť g┼éupie pisma gdzie nic nie pisze. Opracowania aktualne, multiselect super, teraz jestem przed wywiadem.

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 22 gru 2011, 14:57 
A Ja miałem od p.Jarka multiselect ( odp, zadania i poradniki ) bo TWO sobie sam opracowałem i bardzo go chwale za to bo głownie gdyby nie pomoc Jarka, nie wiem czy bym wiedział jak na to odpowiadać. Zdawałem rok temu i się nie udało i dlatego skorzystałem.
Co do DG literackiej to nawet policja pisze o tym, wiec miałem pewnosc.
Testy od Jarka NOFX - zdecydowanie polecam 100% pewno┼Ťci

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 22 gru 2011, 15:54 
Odpowiedzi bardzo dobre, aktualne, bardzo dobry kontakt - Od Jarka

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 22 gru 2011, 16:45 
Wszystko OK i z DG LITERACKA, pisze wyra┼║nie, wi─Öc nie naruszy┼éem prawa. Testy oczywi┼Ťcie jak wi─Ökszo┼Ť─ç, w sumie ka┼╝dy od Jarka

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 23 gru 2011, 10:48 
Przestroga !!!

Wczoraj się dowiedziałem ze moj kumpel miał sprawe bo nabył testy od osoby która nie ma DG LITERACKIEJ, a przekonywała ze go ma, no ale miała zwykła, nie sprawdził niestety.
Wiec to spradzajcie, bo o policji teraz moze zapomniec, a tamta "firma" nie odbiera telefonow tzn ma poczte głosowa !! Oszukuje ludzi !!!
Ja posiadam testy od Pana Jarosława ( NOFX ) i nie było żadnego problemu, nr regon mi podał i pisze wyraznie ze ma DG LITERACKA - policja mowi i pisze ze jako jedyny w Polsce !!! Opracowania git !!!

WI─śC JAK CHCECIE KORZYSTA─ć Z TEST├ôW PISZCIE LUB DZWONCIE DO PANA JAROS┼üAWA S.

POZDRAWIAM

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 23 gru 2011, 11:48 
Testy od Jarka - 100% pozytyw - SZYBKO - KONTAKT OK - LEGALNE

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 23 gru 2011, 16:19 
Bardzo dobrze ┼╝e ludziom przerywaj─ů rekrutacj─Ö, jak bior─ů od os├│b kt├│rzy nie maja w REGONIE DG LITERACKIEJ tylko zwykla na sprzedaz rzeczy. Policjant musi przestrzega─ç prawa
Polecam testy od Pana Jarosława Sokołowskiego ( nofx ) - opracowane profesjonalnie, ma firme od 2008 roku, ma dg literacka. Wszystko OK.

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 30 gru 2011, 09:24 
Opracowania mam od pana Jarosława zwanego NOFX. Razem 172 punkty. Dziękuje i polecam

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 02 sty 2012, 08:35 
Test├│w bardzo du┼╝o, profesjonalnie opracowane, z TWO - 37 punkt├│w. - Testy od Jarka.(nofx)

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 02 sty 2012, 12:50 
Multiselect zaliczony !!! A tego się obawiałem najbardziej. Więc testy od Pana Jarosława NOFX się przydały. Mogę polecić.

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 02 sty 2012, 16:21 
Ja r├│wnie┼╝ dzisiaj dosta┼éam telefon z wiadomo┼Ťci─ů ┼╝e zaliczy┼éam MS. :) Testy od Jarka

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 02 sty 2012, 20:13 
Ja od Jarka wzi─ů┼éem testy bo jako jedyny ma DG LITERACKA i PKD sie zgadza z regonem wiec nie ma lipy jak u innego. Opracowania super !!! POLECAM

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 04 sty 2012, 10:09 
Testy od Jarka - 100% pozytyw - bardzo dobry kontakt, ma testy z grudnia 2011 roku !! Polecam

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 04 sty 2012, 13:37 
TESTY ZDANE - MATERIAŁY I PORADY OD PANA JAROSŁAWA

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 04 sty 2012, 20:33 
Mam od Jarka. Testy aktualne, dobry kontakt, legalne bo ma dg literacka. Polecam

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 05 sty 2012, 11:10 
Opracowania aktualne bo ma te nowe pytania z grudnia, legalne, dobry kontakt - oczywi┼Ťcie od Jarka

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 05 sty 2012, 14:33 
Mam testy od mojego imiennika. Punktów na koniec mam 171. 12 stycznia na szkółke. POLECAM

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 05 sty 2012, 19:46 
Aktualne testy z DG LITERACKA, opracowanie bardzo dobre. Testy od p Jarka

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 06 sty 2012, 09:24 
Bardzo dobry kontakt z p.Jarkiem, bardzo dobre opracowania, aktualne z grudnia. Polecam 100%

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 08 sty 2012, 09:45 
Testy zaliczone - od p. Jarka

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 12 sty 2012, 16:28 
Dostałem dzisiaj telefon że zdałem multiselect. WIęc mogę polecić testy od Jarka nofx. Pozdrawiam

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 13 sty 2012, 10:37 
Te┼╝ chce si─Ö wypowiedzi─Öc na temat test├│w od p.Jarka.
Ja ju┼╝ pracuje, ale syn chcia┼é ┼╝ebym posprawdza┼é czy firma wiarygodna itp. Znalaz┼éem tez nr do innej firmy( tez niby pisz─ů ze wszystko legal itp) ni┼╝ Jarka, telefon - ca┼éy czas si─Ö poczta w┼é─ůcza, dzwoni┼éem o r├│znych porach - zawsze to samo. Wi─Öc du┼╝y minus. Por├│wna┼éem pkd o czym kolega pisa┼é poprzednio czyli Bogdan i rzeczywi┼Ťcie mia┼é racje. PKD w tym pi┼Ťmie z gusu nie zgadza si─Ö z tym co pisze w REGON. I ju┼╝ im podzi─Ökowa┼éem, bo nie chce ┼╝eby syn mia┼é problemy z prawem przez takich oszust├│w.
Do p.Jarka(nofx) bez problemu si─Ö dodzwoni┼éem, sprawdzi┼éem wszystkie papiery, zgadza si─Ö wszystko, poza tym pyta┼éem policjant├│w i maj─ů do p.Jarka szacunek bo jest osob─ů znan─ů w tym ┼Ťrodowisku.
Wi─Öc z czystym sumieniem polecam.

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 16 sty 2012, 10:10 
Masz racj─Ö, wg mnie bardzo dobrze ze tak robi─ů, policjnat musi zna─ç prawo i go przestrzega─ç i zwraca─ç uwage na szczeg├│┼éy. Ja w┼éasnie tez sprawdza┼éem i tamten gosc inny co sie og┼éasza co niby pisze ze ma rowniez legalne, nie ma, bo pkd w gus nie zgadza sie z regonem tak jak napisa┼ées.
Sprawdziłem rowniez p.Jarosława i u niego od razu widac ze chłop nie kłamie, rowniez dzwoniłem do niego i przyjemny i konkretny facet. Wiec w 100% polecam testy od p Jarka NOFX

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 16 sty 2012, 11:43 
Ja również polecam testy od pana Jarosława S. Aktualne, legalne, dobry kontakt.

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 16 sty 2012, 14:04 
Jak chyba ka┼╝dy przyst─Öpuj─ůcy do rekrutacji mam testy od Jarka ( nofx ) i jestem bardzo zadowolony z przes┼éanych materia┼é├│w.

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 16 sty 2012, 15:59 
testy od Jarka - bardzo dobry kontakt, aktualne testy, legalne

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 17 sty 2012, 09:24 
Testy od p Jarka - aktualne, bardzo dużo materiału, jako jedyny w Polsce ma legalne więc nie naruszałam prawa, a teraz o tym dużo się mówi i pisze. Bardzo dobry kontakt.

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 17 sty 2012, 15:03 
Równiez od Pana Jarosława ( nofx ) TWO zaliczone na 39 punktów, poza tym bardzo dobry kontakt

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 18 sty 2012, 10:56 
Testy od sławnego pana Jarka - multiselect zaliczony. Polecam

Na g├│r─Ö

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+2godz.