Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nast─Öpna
  Podgl─ůd wydruku

Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
Autor Wiadomo┼Ť─ç
    PostZamieszczono: 21 maja 2012, 14:59 

Stach pisze:
Ja od razu otrzymałem, poza tym Jarek ma swój prestiż bo jest autorem testów. Siedzi w tym temacie od lat. Nawet starzy policjanci go znaja hehe

Chyba wszyscy go znaj─ů:) dobrze ┼╝e kto┼Ť taki jest i pomaga ludziom przejs─ç przez MS inaczej by┼éoby krucho is─ç tak bez przygotowania nie wiedz─ůc co ci─Ö czeka.

Stach d┼éugo sie przygotowywale┼Ť do TWO?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

PostZamieszczono: 21 maja 2012, 17:24 
Około 3 tygodni

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 25 maja 2012, 08:01 
Muszę się pochwalić - multiselect zaliczony !!! Wszelkie poradniki miałem od Jarka

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 25 maja 2012, 10:53 
Miły kontakt, testy legalne i aktualne. OK - od Jarka nofxa

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 01 cze 2012, 18:01 

zdany multi do przodu dzieki wielkie dzieki wiadomo komu!!!!!!!!!! polecam bo na prawde warto!!!!!!!!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

PostZamieszczono: 11 cze 2012, 10:32 

Witam , ja w┼éa┼Ťnie dosta┼éam testy od pana Jarka ,rzeczywi┼Ťcie fajne opracowanie mam tylko takie pytanie czy uczyli┼Ťcie si─Ö tylko z pliku z 315 pyta┼ä ,ba ja jeszcze otrzyma┼éam pliki o bezpiecze┼ästwie ,administracja ,funkcjonowanie policji. Mo┼╝e wystarczy tylko ┼╝e skupi─Ö si─Ö na bazie 315 pyta┼ä.
Pozdrawiam

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

PostZamieszczono: 14 cze 2012, 08:59 
Uczy┼éem si─Ö tych 324 pyta┼ä, pokry┼éy mi si─Ö wszystkie, ale jeden b┼é─ůd pope┼éni┼éem i mam 39 punkt├│w.

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 18 cze 2012, 11:12 
Wczoraj się dowiedziałam na testach że Jarek nofx jest autorem testów, byłam pod wrażeniem. Ale tak przypuszczałam bo miał te nowe pytania których nie było na stronie Policji. Więc polecam w 100% bo zaliczone na 40 punktów

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 19 cze 2012, 11:21 
To chyba ka┼╝dy wie ┼╝e Jarek jest autorem test├│w bo ma prawa autorskie, poza tym mo┼╝na si─Ö z nim porozumie─ç telefonicznie. Dlatego nie naruszacie prawa. Z Jarka jest obeznany facet. Ja ju┼╝ pracuj─Ö w Policji i znam go osobi┼Ťcie. Wi─Öc wiem co pisze. I jak komu┼Ť zale┼╝y na zdaniu test├│w to polecam wy┼é─ůcznie Jarka ( nofxa )

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 21 cze 2012, 09:44 
Nie będe się rozpisywał za bardzo. Polecam materiały od Jarka. Wiadomo z jakich powodów :)

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 28 cze 2012, 12:17 

Witam. Zdawalem multiselect wczoraj tzn 27 czerwca oczywiscie bazowalem na testach zakupionych wraz z odpowiedziami u Pana Jarka. Podobnie tez kupilem testy na egz z wiedzy ogolnej. Jesli chodzi o TWO to musze przyznac ze wszystko bylo ok . Odpowiedzialem 36 na 40 pytan. Testy na mulitiselect wykulem na blache podobnie jak przykladowe 40 pare pytan na rozmowe z psychologiem. Na egz mulitiselect 60% pytań bylo identycznych jak na tescie u Pana Jarka tzn taka sama forma pytania a 40 % to pytanie mialo taki sam sens tylko inaczej troche sformulowane tzn jedno slowo albo dwa byly inne ale zachowujac ten sam sens pytania. Musialem sie poslugiwac odpowiedziami takimi jak tak, nie lub pytajnikiem ktory oznaczal nie wiem. Oprocz tego bylo duzo pytan psychologicznych ktore ksztaltowaly ogolny obraz kandydata. Nie bylo testu z IQ gdzie 1.5 roku temu jeszcze byl jak zdawalem. Na rozmowie z psychologiem podeszly mi okolo 7-8 pytan ktore dostalem od Pana Jarka na pozostalem musialem sie troche produkowac. Rozmowa trwala 15-20 min. Ogolnie jestem dobrej mysli na wyniki mam czekac do 30 dni. Oczywiscie napisze jak mi poszlo. Pozdrawiam i wszystkim zycze powodzenia na egz.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

PostZamieszczono: 29 cze 2012, 09:11 

Ja miałem w 90% identyczne zadania. Pytania mi się pokryły prawie wszystkie. Wynik pozytywny wiec wielkie podziękowania dla Jarka nofxa za testy.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

PostZamieszczono: 13 lip 2012, 10:08 
Troche si─Ö ba┼éam skorzysta─ç z gotowych test├│w do Policji, ale po rozmowie ze znajomym policjantem dowiedzia┼éam si─Ö ┼╝e Pan Jarek nofx jest autorem test├│w i jedyny w Polsce mo┼╝e je rozpowszechnia─ç wi─Öc osoba nie narusza prawa. Jestem ju┼╝ po ca┼éej rekrutacji, zdoby┼éam 172 punkty na koniec - jestem 2 na li┼Ťcie !!:))
Dlatego wielkie podzi─Ökowania dla Jarka za pomoc w przygotowaniu do test├│w i za same testy !!! Polecam

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 13 lip 2012, 10:34 
Gratulue:) Ja jestem ju┼╝ po MS, ale na szk├│┼éke dopiero po wakacjach id─Ö. Te┼╝ mam testy od Jarka - heh jak chyba wi─Ökszo┼Ť─ç :)

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 19 lip 2012, 08:46 
Dzisiaj dosta┼éem wiadomo┼Ť─ç ┼╝e MS do przodu, a z TWO mia┼éem max punkt├│w ;) Wi─Öc polecam ka┼╝demu materia┼éy od Jarka !!!

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 25 lip 2012, 11:25 
TWO zaliczone na max !!! 40/40 !!! Testy od Jarka nofxa bo oprócz niego nikt nie ma legalnych co mi udowodnił !!! Polecam !!!!!

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 06 sie 2012, 12:51 
W sobote mia┼éam testy w Katowicach, zaliczy┼éam na 38 punkt├│w - wi─Öc my┼Ťle ze nie jest zle, ale kurcze sprawnosciowka nie poszla, ale dam rade nastepnym razem. Takze moge polecic materia┼éy od Jarka - przyda┼éy sie - opracowania bez b┼é─Öd├│w

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 07 sie 2012, 10:37 
┼Ümia┼éo mo┼╝ecie korzysta─ç z test├│w od Jarka - pyta┼éam si─Ö mojego ojca i jest autorem test├│w, dlatego ma 325 pyta┼ä a nie 315, a teraz te nowe wyst─Öpuj─ů. Ja korzysta┼éam i jestem zadowolona.

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 08 sie 2012, 13:12 
Dobrze ┼╝e si─Ö zaopatrzy┼éam w testy od Jarka kt├│re ma bo si─Ö uczy┼éam tylko z tych co s─ů na stronie 315, a mia┼éam 7 nowych, w sumie Jarek mi wys┼éa┼é 325. Zdoby┼éam 38 punkt├│w, wi─Öc nie jest ┼║le :) Polecam 1000%

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 10 sie 2012, 07:16 
100% pozytyw - 40 na 40 !!! :)) - Od Jarka

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 02 wrz 2012, 09:24 
Wczoraj zdawałam testy wiedzy, zaliczone, 38 punktów do przodu, z fizycznego 32 wiec nie jest zle:) 70 punktów :) Wiekszosc z wiedzy miała ok 14 punktów hehe. Testy miałam od Jarka NOFX. Polecam 100%

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 05 wrz 2012, 18:16 

Mam pytanie - ile tych pyta┼ä od Jarka na TWO? 315 czy 325? Jak czytam forum to widz─Ö r├│┼╝ne wypowiedzi i troch─Ö si─Ö pogubi┼éem. Ja w zestawie mam 315, czyli s─ů jakie┼Ť nowe, dodatkowe?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

PostZamieszczono: 06 wrz 2012, 07:26 
325, jak bra┼ée┼Ť od niego to napisz to CI do┼Ťle te nowe. Przy okazji polecam testy od Jarka. Zaliczone TWO na 39 punkt├│w

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 14 wrz 2012, 07:57 
Zaliczone na 39 punkt├│w, fizyczny 34. Wiec dobrze bedzie:) Teraz multi, ale mam poradnik od Jarka :)) he

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 18 wrz 2012, 08:33 
Testy zaliczone, zdecydowa┼éam si─Ö skorzysta─ç z materia┼é├│w od Jarka bo jako jedyny ma legalne, a teraz tyle si─Ö czyta o tej legalno┼Ťci i o sprawach jak kto┼Ť kupi nielegalnie. Polecam w 100%

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 28 wrz 2012, 08:51 
Testy extra. Konktakt super. Legalne. Od Pana Jarosława S. Polecam

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 02 pa┼║ 2012, 08:40 
Jestem już po wszystkich testach ( miałem od Jarka nofx ) i jestem zadowolony. Mam 172 punkty. Wiec w listopadzie ide do szkółki. Więc każdemu mogę teraz polecić testy od Jarka

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 03 pa┼║ 2012, 10:19 
Bardzo dobre testy, aktualne i legalne - od Jarka nofx

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 13 pa┼║ 2012, 09:20 
Zdawałam testy - i wszystko przeszłam z wynikiem 177 punktów, testy ma super opracowane...w sumei jest autorem testów :) Polecam - Od Jarka NOFX

Na g├│r─Ö

PostZamieszczono: 15 pa┼║ 2012, 11:29 
Wczoraj mia┼éam testy z wiedzy - MAX PUNKT├ôW !!!!! :)) Oczywi┼Ťcie testy od Jarka bo jest autorem test├│w i ma aktualn─ů baze pyta┼ä.

Na g├│r─Ö

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+2godz.