Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna
  Podgląd wydruku

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 21 maja 2012, 14:59 
Offline

Posty: 18
Rejestracja: 17 maja 2012, 23:23
Stach pisze:
Ja od razu otrzymałem, poza tym Jarek ma swój prestiż bo jest autorem testów. Siedzi w tym temacie od lat. Nawet starzy policjanci go znaja hehe


Chyba wszyscy go znają:) dobrze że ktoś taki jest i pomaga ludziom przejsć przez MS inaczej byłoby krucho isć tak bez przygotowania nie wiedząc co cię czeka.

Stach długo sie przygotowywaleś do TWO?


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 21 maja 2012, 17:24 
Około 3 tygodni


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 25 maja 2012, 08:01 
Muszę się pochwalić - multiselect zaliczony !!! Wszelkie poradniki miałem od Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 25 maja 2012, 10:53 
Miły kontakt, testy legalne i aktualne. OK - od Jarka nofxa


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 01 cze 2012, 18:01 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2012, 08:53
zdany multi do przodu dzieki wielkie dzieki wiadomo komu!!!!!!!!!! polecam bo na prawde warto!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 11 cze 2012, 10:32 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2012, 18:30
Witam , ja właśnie dostałam testy od pana Jarka ,rzeczywiście fajne opracowanie mam tylko takie pytanie czy uczyliście się tylko z pliku z 315 pytań ,ba ja jeszcze otrzymałam pliki o bezpieczeństwie ,administracja ,funkcjonowanie policji. Może wystarczy tylko że skupię się na bazie 315 pytań.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 14 cze 2012, 08:59 
Uczyłem się tych 324 pytań, pokryły mi się wszystkie, ale jeden błąd popełniłem i mam 39 punktów.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 18 cze 2012, 11:12 
Wczoraj się dowiedziałam na testach że Jarek nofx jest autorem testów, byłam pod wrażeniem. Ale tak przypuszczałam bo miał te nowe pytania których nie było na stronie Policji. Więc polecam w 100% bo zaliczone na 40 punktów


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 19 cze 2012, 11:21 
To chyba każdy wie że Jarek jest autorem testów bo ma prawa autorskie, poza tym można się z nim porozumieć telefonicznie. Dlatego nie naruszacie prawa. Z Jarka jest obeznany facet. Ja już pracuję w Policji i znam go osobiście. Więc wiem co pisze. I jak komuś zależy na zdaniu testów to polecam wyłącznie Jarka ( nofxa )


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 21 cze 2012, 09:44 
Nie będe się rozpisywał za bardzo. Polecam materiały od Jarka. Wiadomo z jakich powodów :)


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 28 cze 2012, 12:17 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2012, 11:49
Witam. Zdawalem multiselect wczoraj tzn 27 czerwca oczywiscie bazowalem na testach zakupionych wraz z odpowiedziami u Pana Jarka. Podobnie tez kupilem testy na egz z wiedzy ogolnej. Jesli chodzi o TWO to musze przyznac ze wszystko bylo ok . Odpowiedzialem 36 na 40 pytan. Testy na mulitiselect wykulem na blache podobnie jak przykladowe 40 pare pytan na rozmowe z psychologiem. Na egz mulitiselect 60% pytań bylo identycznych jak na tescie u Pana Jarka tzn taka sama forma pytania a 40 % to pytanie mialo taki sam sens tylko inaczej troche sformulowane tzn jedno slowo albo dwa byly inne ale zachowujac ten sam sens pytania. Musialem sie poslugiwac odpowiedziami takimi jak tak, nie lub pytajnikiem ktory oznaczal nie wiem. Oprocz tego bylo duzo pytan psychologicznych ktore ksztaltowaly ogolny obraz kandydata. Nie bylo testu z IQ gdzie 1.5 roku temu jeszcze byl jak zdawalem. Na rozmowie z psychologiem podeszly mi okolo 7-8 pytan ktore dostalem od Pana Jarka na pozostalem musialem sie troche produkowac. Rozmowa trwala 15-20 min. Ogolnie jestem dobrej mysli na wyniki mam czekac do 30 dni. Oczywiscie napisze jak mi poszlo. Pozdrawiam i wszystkim zycze powodzenia na egz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 29 cze 2012, 09:11 
Offline

Posty: 37
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:56
Ja miałem w 90% identyczne zadania. Pytania mi się pokryły prawie wszystkie. Wynik pozytywny wiec wielkie podziękowania dla Jarka nofxa za testy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 13 lip 2012, 10:08 
Troche się bałam skorzystać z gotowych testów do Policji, ale po rozmowie ze znajomym policjantem dowiedziałam się że Pan Jarek nofx jest autorem testów i jedyny w Polsce może je rozpowszechniać więc osoba nie narusza prawa. Jestem już po całej rekrutacji, zdobyłam 172 punkty na koniec - jestem 2 na liście !!:))
Dlatego wielkie podziękowania dla Jarka za pomoc w przygotowaniu do testów i za same testy !!! Polecam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 13 lip 2012, 10:34 
Gratulue:) Ja jestem już po MS, ale na szkółke dopiero po wakacjach idę. Też mam testy od Jarka - heh jak chyba większość :)


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 19 lip 2012, 08:46 
Dzisiaj dostałem wiadomość że MS do przodu, a z TWO miałem max punktów ;) Więc polecam każdemu materiały od Jarka !!!


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 25 lip 2012, 11:25 
TWO zaliczone na max !!! 40/40 !!! Testy od Jarka nofxa bo oprócz niego nikt nie ma legalnych co mi udowodnił !!! Polecam !!!!!


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 06 sie 2012, 12:51 
W sobote miałam testy w Katowicach, zaliczyłam na 38 punktów - więc myśle ze nie jest zle, ale kurcze sprawnosciowka nie poszla, ale dam rade nastepnym razem. Takze moge polecic materiały od Jarka - przydały sie - opracowania bez błędów


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 07 sie 2012, 10:37 
Śmiało możecie korzystać z testów od Jarka - pytałam się mojego ojca i jest autorem testów, dlatego ma 325 pytań a nie 315, a teraz te nowe występują. Ja korzystałam i jestem zadowolona.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 08 sie 2012, 13:12 
Dobrze że się zaopatrzyłam w testy od Jarka które ma bo się uczyłam tylko z tych co są na stronie 315, a miałam 7 nowych, w sumie Jarek mi wysłał 325. Zdobyłam 38 punktów, więc nie jest źle :) Polecam 1000%


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 10 sie 2012, 07:16 
100% pozytyw - 40 na 40 !!! :)) - Od Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 02 wrz 2012, 09:24 
Wczoraj zdawałam testy wiedzy, zaliczone, 38 punktów do przodu, z fizycznego 32 wiec nie jest zle:) 70 punktów :) Wiekszosc z wiedzy miała ok 14 punktów hehe. Testy miałam od Jarka NOFX. Polecam 100%


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 05 wrz 2012, 18:16 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2012, 18:10
Mam pytanie - ile tych pytań od Jarka na TWO? 315 czy 325? Jak czytam forum to widzę różne wypowiedzi i trochę się pogubiłem. Ja w zestawie mam 315, czyli są jakieś nowe, dodatkowe?


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 06 wrz 2012, 07:26 
325, jak brałeś od niego to napisz to CI dośle te nowe. Przy okazji polecam testy od Jarka. Zaliczone TWO na 39 punktów


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 14 wrz 2012, 07:57 
Zaliczone na 39 punktów, fizyczny 34. Wiec dobrze bedzie:) Teraz multi, ale mam poradnik od Jarka :)) he


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 18 wrz 2012, 08:33 
Testy zaliczone, zdecydowałam się skorzystać z materiałów od Jarka bo jako jedyny ma legalne, a teraz tyle się czyta o tej legalności i o sprawach jak ktoś kupi nielegalnie. Polecam w 100%


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 28 wrz 2012, 08:51 
Testy extra. Konktakt super. Legalne. Od Pana Jarosława S. Polecam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 02 paź 2012, 08:40 
Jestem już po wszystkich testach ( miałem od Jarka nofx ) i jestem zadowolony. Mam 172 punkty. Wiec w listopadzie ide do szkółki. Więc każdemu mogę teraz polecić testy od Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 03 paź 2012, 10:19 
Bardzo dobre testy, aktualne i legalne - od Jarka nofx


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 13 paź 2012, 09:20 
Zdawałam testy - i wszystko przeszłam z wynikiem 177 punktów, testy ma super opracowane...w sumei jest autorem testów :) Polecam - Od Jarka NOFX


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 15 paź 2012, 11:29 
Wczoraj miałam testy z wiedzy - MAX PUNKTÓW !!!!! :)) Oczywiście testy od Jarka bo jest autorem testów i ma aktualną baze pytań.


Na górę
  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo