Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
  Podgląd wydruku

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 14 gru 2011, 16:17 
Ja też dołoże swoje 2 słowa. Opracowania bardzo dobre, aktualne, legalne bo ma te prawa i dg literacka wiec nie naruszacie prawa. Poza tym z p.Jarkiem ( nofx )jest bardzo dobry kontakt, jak miałem jakieś pytania, zawsze odpowiadał. POLECAM w 100%


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 15 gru 2011, 09:44 
Wzięłam testy od Pana Jarosława ( NOFX ) z tego względu że policjanci go chwalą, jest osobą znaną w szkółkach i nie tylko, ma najlepsze testy o czym świadczy ponad 2 tyś pozytywnych opinii na róznych stronach i co NAJWAŻNIEJSZE jako jedyny w Polsce ma prawa do rozpowszechniania testów więc nie naruszałam prawa. A teraz to sprawdzają dość wnikliwie. Polecam w 100% !!!


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 15 gru 2011, 11:23 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2011, 11:18
UWAGA
BARDZO DOBRZE ŻE JEST TEMAT DOTYCZĄCY LEGALNOŚCI TESTÓW. LUDZIE, JAK CHCECIE JUŻ KORZYSTAĆ Z GOTOWYCH TESTÓW TO PISZCIE TYLKO I WYŁĄCZNIE DO PANA JAROSŁAWA S. ZWANEGO NOFX - ON MA JEDYNIE POZWOLENIE NA ROZPOWSZECHNIANIE TESTÓW DO POLICJI. NIKT INNY POWTARZAM NIKT, OPRÓCZ JARKA NIE POSIADA TYCH PRAW, KOLEDZY WYMIENILI 3 GŁOWNE ZASADY CZYM SIE OSOBA POWINNA KIEROWAĆ PRZY KUPNIE, A CORAZ WIECEJ OSÓB ODRZUCAMY BO KUPUJA OD OSZUSTÓW KTORZY JEDYNIE PISZA ZE MAJA PRAWA, A TAKA OSOBA NARUSZA PRAWO !!!

ps. w innym wypadku opracujcie sobie sami, nie łamcie prawa !!!

PAMIĘTAJCIE O TYM !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 15 gru 2011, 11:34 
Już wiemy o tym od dawna :) Ale fajnie jak policja się wypowiada na forum. Równiez mam testy od Jarka i jestem zadowolony bo przeszedłem wszystko.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 15 gru 2011, 14:28 
Dobrze że to przeczytałem, bo tak to bym się ładnie naciął, ale rzeczywiście sprawdziłem inna fime i firme Pana Jarka(nofx) i od razu widać że tamta firma oszukuje pisząc że mają prawa, bo mają sama działalność, a Pan Jarosław działalność literacka i prawa do rozpowszechniania gdzie pisze o testach do policji. Testy mam od wczoraj, ale od razu widać że sa ładnie opracowane, przejrzyście i jest dużo tego materiału. Pozdrawiam Wojciech Maj.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 15 gru 2011, 18:32 
Polecam, testy zdane !!! :D Od stycznia do szkółki - Testy od p.Jarka ( NOFX )


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 15 gru 2011, 20:28 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2011, 20:22
TESTY SĄ JAK NAJBARDZIEJ OK!! WIEC LUDZIE ZAMAWIAJCIE OD NOFX I PRÓBUJCIE SIĘ STARAĆ DO "FIRMY" POLECAM W 100 % !!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 15 gru 2011, 20:30 
Testy profesjonalnie opracowane i dobrze że wysyła te 2 bazy, bo znajoma miała tylko 30 pytań z tej bazy 315, a reszte z tej co p. Jarek wysłał. Polecam 100%


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 16 gru 2011, 09:03 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2011, 10:36
WITAMY
Pospisujemy się pod tymi postami, jeżeli chcecie korzystać z gotowych testów piszcie do p.Jarka(nofx), jest on specjalistą do spraw rekrutacji. Testy ma opracowane wzorowo bo sprawdzaliśmy i ma jedyny w Polsce prawa do rozpowszechniania testów i dg literacka. Możecie oczywiście sprawdzić.
Nie dajcie się nabrać jak ktoś inny pisze że ma prawa itd bo to jest nie prawda. I jakby osoba korzystała z takich testów narusza 2 paragrafy i o policji może zapomnieć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 16 gru 2011, 09:51 
Ja mam od Jarka ( nofx ) - bardzo dobre opracowania, dużo przydatnego materiału, legalne, dobry kontakt. Polecam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 16 gru 2011, 11:17 
Masz racje, Jarek zna się bardzo dobrze na sprawach rekrutacji do policji, mozna by powiedzieć że jest specjalistą od tego :) Szczerze, gdy dzwoniłem do kadr i miałem pytania, nie odpowiedzili mi konkretnie. Dobrze że znalazłem kontakt do Jarka i bez problemu mi na każde pytanie odpowiadał. I dlatego zdecydowałem się na materiały od niego i nie żałuję, ponieważ już jestem na szkółce. Pozdrawiam ( LEGIONOWO )


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 18 gru 2011, 10:23 
Wczoraj zdałam testy, 39 punktów z wiedzy - testy od p.Jarka. Polecam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 18 gru 2011, 10:52 
MS zdany dzięki poradnikom p. Jarka !!!


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 18 gru 2011, 12:01 
Jestem po testach.Zdane. Polecam testy od p.Jarka.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 18 gru 2011, 12:49 
Polecam testy od Jarka nofx


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 19 gru 2011, 09:20 
Wczoraj miałam testy, z wiedzy 39 punktów. Testy oczywiście od p. Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 19 gru 2011, 10:15 
Testy super !!! Jako jedyny ma prawa i DG LITERACKA, poza tym bez problemu idzie sie dodzwonić i pogadać. Testy od Jarka NOFX !!!


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 19 gru 2011, 10:47 
POLECAM !!! - TESTY OD PANA JAROSŁAWA NOFX !!!


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 19 gru 2011, 11:20 
Bardzo dobre opracowania od Jarka. Polecam


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 19 gru 2011, 12:28 
Aktualna baza pytan, kontakt OK. Polecam ( od Jarka nofx )


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 19 gru 2011, 14:22 
testy ok - od Jarka


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 20 gru 2011, 10:52 
Solidne opracowania, z dg literacka - polecam. Testy od Pana Jarosława


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 20 gru 2011, 13:27 
Extra testy, z DG literacka, ma te 2 bazy aktualnych testów. Polecam. ps. poza tym jest specjalista do spraw rekrutacji. Pozdr. Ilona.M


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 20 gru 2011, 16:34 
Polecam testy od p.Jarosława zwanego NOFX. Ma aktualne testy, jako jedyny w Polsce ma legalne bo posiada DG literacka, bez problemu mozna z nim pogadac przez telefon. U policjantów ma same plusy.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 20 gru 2011, 16:41 
Masz rację Monika. Najważniejsze jest to że posiada DG literacka i nie oszukuje jak inni. Polecam Jarka w 100%


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 20 gru 2011, 16:46 
Sprawdziłam i dlatego skorzystałam z testów od Jarka - jest wiarygodny, wcześniej do niego dzwoniłam i sprawdziłam.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 20 gru 2011, 16:52 
Komu zależy na pracy w Policji to weźmie od p. Jarka. Bo ma legalne, poza tym bardzo dobry kontakt jest z nim. Ja już pracuje w Policji dzięki niemu.


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 20 gru 2011, 17:10 
Również polecamy testy od Jarka !!! Pozdrawiamy


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 20 gru 2011, 17:32 
Wszystko OK - testy od Jarka nofx


Na górę
  
 

  Re: OPINIE O TESTACH DO POLICJI
    PostZamieszczono: 22 gru 2011, 10:57 
Dobrze że przeczytałem te wątki bo miałem wziąść od jakiejs formy która mowi ze ma prawa i dg literacka ale nie ma, w sumie wystarczy sprawdzić po REGONIE ze ma zwykła DG.
Opracowania mam od p. Jarka ( nofx ) bardzo dobre, kontakt super, równiez telefoniczny.


Na górę
  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo