Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgląd wydruku

  Jak zostac "tajniakiem"
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 26 paź 2015, 20:26 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2015, 20:12
Witam . Zapewne wiekszosc z uzytkownikow tego forum jest starsza ode mnie wiec prosilbym o rade doswiadczonych w tych sprawach . Mam 16 lat chodze do liceum mat fiz . Nie wiem czemu ale od malego interesuje sie narkotykami jak to dziala na czlowieka , ludzie ktorzy tym obracaja . Pasjonowalem sie trawka ( nie bierzcie mnie za zdemoralizowanego nastolatka) i nie wiem czemu policja nie potrafi takich ludzi wykryc . Pasjonuje mnie wykrycie takich grubych ryb co jest cholernie proste przez takich matolow jakich oni zatrudniaja . Bylem w takim otoczeniu i jak dla 16-latka jest dziecinnie proste wykrycie czlowieka ktory hoduje badz zarzadza przemytem narkotykow i je rozprowadza osiedlowym dilerom ( w roznych miastach dziala to inaczej przez tj sznurek przestepczy i osob posredniczacych) . Po glebokich przemysleniach uznalem , ze trzeba zrobic porzadek z ludzmi ktorzy obracaja amfetamina,heroina(malo jest jej w PL , a bynajmniej w moich rejonach) . Chcialbym w przyszlosci zostac takim tajniakiem ktory dochodzilbym krok po kroku do najgrubszej ryby i ja schwytal . Np dla mnie wykrycie wszystkich dilerow i osob ktore im przydzielaja to pestka , wystarczy miec gadke , nieprzypalowa twarz i wiedziec co jest 5 . Czy ktos wie jak zostac takim tajniakiem badz cos w tym stylu ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo