Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgl膮d wydruku

  Zmiany w Policji.
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 12 mar 2015, 18:00 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2015, 17:49
Na pocz膮tek chcia艂bym serdecznie si臋 z Wami przywita膰. Jestem tu nowy :) A wpad艂em tutaj z jednego konkretnego powodu. Chcia艂bym r贸wnie偶 przeprosi膰, je偶eli napisa艂em w z艂ym dziale i jak si臋 tak sta艂o to prosz臋 o przeniesienie. Aczkolwiek uzna艂em, 偶e tutaj to mo偶e by膰 :)

Napisa艂em prac臋 o Policji w Polsce i na 艢wiecie (dok艂adniej w USA, Meksyku, Niemczech i Anglii) i dosta艂em pytanie, na kt贸re musz臋 jutro odpowiedzie膰. Chcia艂bym si臋 Was poradzi膰. Musz臋 wymieni膰 2-3 elementy, kt贸re zmieni艂bym w Polskiej Policji analizuj膮c dzia艂ania, kompetencje i uzbrojenie s艂u偶b w innych krajach (tych przeze mnie opracowanych).

Jeden podstawowy element na kt贸ry zwr贸ci艂em uwag臋, to zmniejszenie papierologii. W Anglii policjant dostarcza tylko kr贸tk膮 notatk臋, kt贸ra nie ma 偶adnej urz臋dowej formy, a wszelk膮 "biurokracj臋" przej臋li pracownicy biurowi - tak zwani Kanceli艣ci. Nie ma r贸wnie偶 偶adnych procedur biurowych i formalnego obiegu dokument贸w. Policjant ma wykonywa膰 tylko to co le偶y w jego obowi膮zkach.


No i tutaj nasuwa mi si臋 pytanie CO JESZCZE? Nie pracowa艂em jeszcze w Waszej Firmie, by艂em tylko na miesi臋cznych praktykach i tak w艂a艣nie dowiedzia艂em si臋 o ca艂ej papierologii i dokumentach.
Co Wy by艣cie zmienili w funkcjonowaniu Policji? Zasady rekrutacji? Wyposa偶enie? Co s膮dzicie? Prosz臋 Was o pomoc i wypowiedzi w temacie. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich i z g贸ry dzi臋kuj臋 za ka偶d膮 form臋 pomocy!


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Bing [Bot] i 16 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo