Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Podgl膮d wydruku

  za ma艂o punkt贸w aby si臋 dosta膰 !
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 18 pa藕 2012, 13:41 
Offline

Posty: 18
Rejestracja: 31 sie 2012, 14:32
witam,

jestem po wszystkich etapach kwalifikacyjnych do policji, z punktacja 150 pkt, powiedziano mi na wz ze limit jaki ostatnio by艂 to 165 pkt z jakim brali na komisje lekarsk膮, czy jest szansa abym w nast臋pnym doborze sie dosta艂/
czy moge przeniesc dokumeny do innego wojewodztwa gdzie z mniejsza iloscia pkt przyjmuja?
pozdrawiam


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: za ma艂o punkt贸w aby si臋 dosta膰 !
    PostZamieszczono: 19 pa藕 2012, 00:06 
Offline

Posty: 7
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:11
Ale powiedzieli ci 偶e limit 165pkt by艂 ostatnio wi臋c nie wiadomo czy teraz te偶 taki b臋dzie , na twoim miejscu bym poczeka艂 nawet na nast臋pny nab贸r zamiast pr贸bowa膰 si臋 przenosi膰. Ja jestem po tsf i two , teraz czekam na ms . Powiedz mi trudny jest ten ms i rozmowa z psychologiem ? S艂ysza艂em , 偶e podobno jest ona bardzo kr贸tka?


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: za ma艂o punkt贸w aby si臋 dosta膰 !
    PostZamieszczono: 19 pa藕 2012, 19:33 
Offline

Posty: 48
Rejestracja: 12 sty 2012, 13:24
Dymek jaka komenda??? i to jest chore cz艂owiek m臋czy si臋, czeka zeby na koniec us艂yszec ze ma za malo punktow;/


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: za ma艂o punkt贸w aby si臋 dosta膰 !
    PostZamieszczono: 24 pa藕 2012, 14:36 
Offline

Posty: 18
Rejestracja: 31 sie 2012, 14:32
Komenda Wojew贸dzka Policji w Bydgoszczy! naprawd臋 mam dylemat... tak jak kolega napisa艂 wy偶ej, zaczekam a偶 zrobi膮 list臋 os贸b kt贸rych bed膮 zaprasza膰 na ankiete , jezeli mnie tam nie bedzie to spadam do Sto艂臋cznej. Tam przyjmuj膮 chyba wszystkich :) tak mi powiedzieli na WZ. I tu si臋 zgadzam z tob膮 Aniu, cz艂owiek ma nadziej臋 na prace w policji i si臋 stara jak tylko mo偶e i tu ci m贸wi膮 ze moze zabrakn膮膰 tych punkt贸w troche... za艂amka. Ale nie powiedziano mi ze mam za ma艂o punkt贸w tylko ze tych punkt贸w mam za ma艂o i na najbli偶szy pob贸r moge si臋 nie za艂apa膰, ale teraz pytanie jak nie teraz to kiedy??? mam czeka膰 do usranej smierci? W Kujawsko/Pomorskim to jest masakra, zobaczcie na listy rankingowe, z jakiego wojew贸dztwa punktacja jaka jest du偶a :)


a co do ms. szczerze czego innego sie spodziewa艂em tj, ze bedzie tak jak w tych poradnikach co w necie mozna od NOFX'a kupic czy tez znalez膰 w internecie, na to nie ma regu艂y albo jeste艣 odpowiednim kandydatem do s艂u偶by albo nie, ja mia艂em to szcz臋艣cie ze mi si臋 uda艂o, ledwo co ale zawsze co艣.

Pozdrawiam

Dymek


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: za ma艂o punkt贸w aby si臋 dosta膰 !
    PostZamieszczono: 30 kwie 2013, 15:40 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2013, 14:44
A rozmowa z psychologiem bardzo jest trudna?Jakie np pytania zadaje?


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: za ma艂o punkt贸w aby si臋 dosta膰 !
    PostZamieszczono: 19 maja 2013, 13:27 
Offline

Posty: 18
Rejestracja: 31 sie 2012, 14:32
sieradz 23.05.2012 :):) szk贸艂ka policji :)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: za ma艂o punkt贸w aby si臋 dosta膰 !
    PostZamieszczono: 21 cze 2016, 15:29 
Offline

Posty: 20
Rejestracja: 15 cze 2016, 11:36
Gratuluj臋! Bardzo ci臋偶ko by艂o? Chcia艂by艣 to przechodzi膰 drugi raz?


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Nie ma 偶adnego zarejestrowanego u偶ytkownika i 4 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo