Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Podgląd wydruku

  Pytanie odnośnie wyposażenia oraz pracy Policji
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 15 mar 2015, 23:18 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2015, 23:15
Witam mam kilka pytań odnośnie wyposażenia i służby policji. Czy tylko policja z prewencji jeździ radiowozami Mercedes Sprinter czy zależy to od tego jaki samochód jest wolny w danej chwili ? Jak to jest z mundurami Policyjnymi, czasem widuje się funkcjonariuszy w niebieskich mundurach, a czasem w czarnych z kamizelkami taktycznymi, czy zależy to od wykonywanych obowiązków czy jednostki no i czy to prawda że czasem trzeba z własnej kieszeni dokładać do wyposażenia ? Czy na co dzień praca policji prewencyjnej różni się od tej ze zwykłych komend / posterunków ? Bardzo proszę o odpowiedź, zależy mi na tym aby dostać się do policji, zastanawiam się właśnie jeszcze nad jednostką. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Pytanie odnośnie wyposażenia oraz pracy Policji
    PostZamieszczono: 02 lis 2015, 13:11 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2015, 13:01
jeśli chodzi o radiowozy to zalezy do jakiej jednostki się dostaniesz i jakie w danej jednosce są dostępne pojazdy. Jesli chodzi o mundur pierwszy dostaniesz czarny i w takim pójdziesz na szkołę, po szkole bedziesz miał granatowy. U mnie jest tak że jeśli umówię się z osobą z patrolu na czarny mudur to w takim możemy chodzić, byle by dwie osoby z patrolu miały ten sam mudnur. Cały mudnur dostaniesz na poczatku pełnienia słuzby w danej jednosce, wiadomo czasmi czegoś zabraknie w magazynie to czekasz lub sobie kupujesz. Jak ci sie coś zużyje to tesz sobie kupujesz z mundurówki. Pozatym są róznice pracy w KPP a Kp . W KP robisz wszystko a w KPP jak jesteś w prewencji to tylko prewencja cie interesuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo