Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Podgl膮d wydruku

  Policja a narkotyki
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 06 wrz 2013, 14:53 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2013, 14:40
Witam. Mam pytanie do goszcz膮cych tu pan贸w policjant贸w - dlaczego policja kompletnie nie radzi sobie z problemem narkotyk贸w w Polsce??

Od 4 lat obserwuje otoczenie i z ka偶dym nast臋pnym dniem coraz bardziej w膮tpi臋 w t膮 nasz膮 wspania艂膮 policj臋 o kt贸rej pan Soko艂owski tak pi臋knie m贸wi.

Dla mnie jedyn膮 rzecz膮 z jak膮 sobie radzi policja to uzupe艂nianie dziury bud偶etowej mandatami, o akurat w tej kwestii to chyba nie ma lepszych od nas. Tak偶e drog贸wka to chyba jedyny oddzia艂, formacja (?) kt贸ry staje na wysoko艣ci postawionego mu zadania, reszta jest definitywnie do rozwi膮zania.

Jak dla mnie wi臋kszo艣膰 policjant贸w wst臋puje do policji tylko dlatego by mie膰 l偶ej w 偶yciu. Bo totalnie nic nie robi膮, bazuj膮 jedynie na donosach.

rz膮d powinien stworzy膰 specjaln膮 jednostk臋 do zwalczania narkotyk贸w, niezale偶n膮 od policji, a nawet konkuruj膮c膮 z ni膮, z ludzi kt贸rzy mieli styczno艣膰 z narkotykami i maj膮 dost臋p do ludzi kt贸rzy je rozporowadzaj膮, chcia艂bym zobaczy膰 miny policjant贸w jak taki oddzia艂 w rok osi膮gn膮艂by wiecej ni偶 oni przez 5 lat..


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Policja a narkotyki
    PostZamieszczono: 18 lut 2015, 05:33 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2015, 04:18
Po pierwsze kolego, policja codziennie z wydzia艂em kryminalnym oraz antyterrorystami zatrzymuje niebezpiecznych ludzi..


Dzi臋ki Drog贸wce, twoja, 偶ona, dziecko, czy brat m艂odszy dojdzie do domu bo nikt go nie przejdzie bo b臋dzie zapierdala艂 140 kmh

po 3. Problem z narkotykami jest taki, 偶e POLICJA musi mie膰 podejrzenie wykrycia tego, z艂apania kogo艣 na tym, nie mo偶e sobie podej艣膰 do pierwszego lepszego i - ej ty nacpa艂e艣 si臋 gleba jedziesz z nami.

Nie mo偶na tak, jak kole艣 jest agresywny i kogo艣 pobije to z artyku艂u 210kk kodeksu karnego paragraf 1

mo偶esz tak膮 osob臋 zawin膮膰 a potem wyniki krwi poka偶膮 co bra艂

Poczytaj w necie pe艂no o tym, ale antyterrory艣ci rozbijaj膮 dziuple narkotykowe ale jak jest ich kilka tysiecy w polsce to ci臋偶ko, 偶eby tak膮 akcje przeprowadzi膰, to trzeba zebra膰 dowody zapozna膰 si臋 ze wszystkim to trwa miesi膮cami pewnie, a ci ludzi chodz膮 z bronia i policja musi wiedziec na co sie szykuje i zbadac teren etc wiesz o co chodzi



nie jestem Policiantem ale mam nadziej臋, 偶e nim zostane PS, zobaczymy co inni tu napisz pozdro


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Policja a narkotyki
    PostZamieszczono: 14 cze 2016, 16:44 
Offline

Posty: 10
Rejestracja: 14 cze 2016, 16:40
Gdyby policja tak na prawd臋 mia艂a zajmowa膰 si臋 tylko narkotykami to brak艂o by nam ch臋tnych do bycia policjantem..


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Policja a narkotyki
    PostZamieszczono: 17 cze 2016, 17:58 
Offline

Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2016, 17:53
No dok艂adnie. Moim zdaniem, jak i zdaniem pewnie wielu os贸b policja ma tak du偶o pracy, 偶e na prawd臋 nie s膮 w stanie wszystkich upilnowa膰.


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Nie ma 偶adnego zarejestrowanego u偶ytkownika i 5 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo