Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Podgląd wydruku

  ŚLEDZENIE, GROŹBY KARALNE ITD.
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 01 lis 2015, 22:42 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2015, 22:24
WITAM.
PO PIERWSZE: DOSTAJĘ ANONIMY W FORMIE WYKLEJANYCH LITER:
"KURWO JAK SUCHY WYJDZIE Z PUDŁA TO CIE ODJEBIE BO SPRZEDAŁES GO I FIRME PSOM.
PEDALE JESTES SKONCZONY - WYPIERDALAJ Z DOMU KURWO!" - anonim trzeci z kolei za każdym razem zwyczajnie wrzucony do skrzynki pocztowej. Skrzynka na płocie - dostęp więc do niej swobodny. SUCHY to pseudonim miejscowego "szefa" narkotykowego obenie odbywającego karę więzieni, którego nie znam i znać nie chce. Nigdy się z nim nie spotkałem i nie zamierzam - jak sądze użyty w charakterze straszaka. Dalej mowa o "jego firmie" co najprawdopodobniej ma sugerować miejscowych dilerów z ćpaniem .... to się klei razem. Mogę sądzić, że osoba czy osoby konstruujące paszkwil jeśli straszą na poważnie....sprawa może poważnie śmierdzieć. Miejscowa policja uznała anonim za gówniarski żarci i poradziła spalić w piecu. Ale się powtarza, a to mi się nie podoba....
PO DRUGIE: Zauważyłem, że jestem śledzony i, ponieważ mieszkam w domu z ogródkiem, nocą można wejść
....podrzucić świństewka, coś ukraść. Zgłoszenie próby włamania do garażu, zgłoszenie kradzieży 4 butli gazowych itd do sprawdzenia. Komenda w Zgorzelcu śledztwo zamknęła, uznała iż skoro śledzony nie wie kto śledzi to i ona się nie dowie... Jasne, a co jeśli któregoś wieczora poczuję nóż na gardle?
Kto może mi pomóc ?

Arkadiusz Lis


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: ŚLEDZENIE, GROŹBY KARALNE ITD.
    PostZamieszczono: 27 cze 2016, 17:46 
Offline

Posty: 20
Rejestracja: 15 cze 2016, 11:36
Przede wszystkim powinieneś udać się na policję i to bez dwóch zdań - niestety to może być coś groźnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo