Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Podgląd wydruku

  Wielkopolska: policjant włamał się na plebanię
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 20:12 
dzisiaj, 14:55 JMR / PAP

Wielkopolscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę włamania do pomieszczeń plebanii w miejscowości Panigródz (Wielkopolskie). Włamywaczem okazał się funkcjonariusz policji z Bydgoszczy.

Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Wągrowcu. Policjantowi grozi nawet 10 lat więzienia.


- Mężczyzna wybił szybę w oknie piwnicznym budynku, po czym wszedł do pomieszczenia, wyłamał drzwi prowadzące do wnętrza plebanii, a następnie z jednej z szafek wyrwał zamontowaną tam metalową kasetkę – powiedziała w czwartek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Magdalena Mazur-Prus.

Całe zdarzenie obserwowali przypadkowi świadkowie, którzy powiadomili policjantów z Wągrowca.

Śledczy nie podają motywów, którymi kierował się policjant.

Prokuratura zarzuciła mu przestępstwo usiłowania kradzieży z włamaniem.


Na górę
  
 

  Re: Wielkopolska: policjant włamał się na plebanię
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 21:28 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
hmm i co tacy ludzie robią w Policji... ogólnie jak to świadczy o całej reszcie Policjantów... a potem wszyscy mają opinię taką a nie inną o Policji. A ostatnio jeszcze był temat jakiś że jakiś Policjant zgwałcił aresztowaną kobietę...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Wielkopolska: policjant włamał się na plebanię
    PostZamieszczono: 04 lis 2011, 11:44 
Offline

Posty: 44
Rejestracja: 30 paź 2011, 16:27
Zastanawiające jak mało obiektywne są te testy psychologiczne, sporo kandydatów na nich odpada, bardzo możliwe, że niesłusznie. A kilka miesięcy temu, chyba w Łodzi to było, policjant zabił swoją żonę i dzieci. Jakas pani psycholog albo pan musiał się mocno pomylic przy rekrutacji.

Ja osobiście miałam taką sytuację 4 lata temu, w sylwestra jakieś naćpane chyba towarzystwo zdenerwowało się na nas (tzn. ja +znajomi) z bliżej nieznanych nam powodów i zaczęli nas bić. Akurat przejezdzał smochód policyjny, no ucieszyliśmy się, bo mieliśmy nadzieję na jakąś pomoc. A oni co? Zwolnili, popatrzyli ( byli w tym momencie może 5 metrów od nas) i... odjechali sobie....brak słów :/


Ostatnio zmieniony 05 lis 2011, 15:16 przez Natalia, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Wielkopolska: policjant włamał się na plebanię
    PostZamieszczono: 04 lis 2011, 12:25 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
Bo często dostają się tam ludzie tylko po to by mieć prace i pieniądze nie do końca rozumieją słowa "służba" : )

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Wielkopolska: policjant włamał się na plebanię
    PostZamieszczono: 13 lis 2011, 12:47 
Offline

Posty: 44
Rejestracja: 30 paź 2011, 16:27
http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/1 ... ,id,t.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo