Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Podgląd wydruku

  2 Mandaty Zapomnialem wpisać do kwestionariusza
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 11 sty 2012, 15:08 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:05
Witam dostalem 2 mandaty jeden za przekroczenie predkosci (nieduzo) i jeden za jazde bez światel rowerem po zmroku około roku temu moze troche wiecej. Zapomnialem tego wpisac w kwestionariuszu i nie wiem co teraz. Przeszedłem juz wszytskie etapy zostala mi tylko komisja lekarska doczepia sie czy juz nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: 2 Mandaty Zapomnialem wpisać do kwestionariusza
    PostZamieszczono: 13 sty 2012, 14:15 
Offline

Posty: 34
Rejestracja: 15 lis 2011, 10:38
Nie :) Mogli na początku podanie odrzucić, ale skoro została Ci komisja tylko to bądź spokojny :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: 2 Mandaty Zapomnialem wpisać do kwestionariusza
    PostZamieszczono: 23 kwie 2012, 15:26 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2012, 14:24
witam
4 lata temu zostalem mandat za jazde samochodem osobowym nie w pięć w a sześć osob na kwote 100 zl i chyba bez punktów karnych, drugi mandat jest znacznie poważniejszy, dostałem go od strazy graznicznej za przewożenie zbyt dużej liczby papierosów przez granice. Mandat wtedy wyniosł 400 zl i bylo to 3 lata temu. Oba te mandaty zaplacilem . Moje pytanie brzmi: czy jest sens składać podanie o przyjęcie do policji czy w ogole dac sobie z tym spokoj?? bo zdaje sobie sprawe ze szczególnie ten drugi mandat zapewne sprawia ze pozostaje w opozycji do "nieposzlakowanej opinii" a wiec moj wniosek od razu zostanie odrzucony?? czy moze są minimalne szanse ze przejdzie??


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: 2 Mandaty Zapomnialem wpisać do kwestionariusza
    PostZamieszczono: 23 kwie 2012, 17:10 
Offline

Posty: 23
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:21
Złożyć zawsze można. Nie byłeś karany sądownie a to jest najważniejsze. Decyzja należy do Komendanta Wojewódzkiego. Każdy podchodzi inaczej. Ale składać warto. Według mnie nie powinno być problemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo