Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Podgląd wydruku

  Ptania odnośnie pytań MS
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 16 lut 2012, 14:29 
Offline

Posty: 23
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:21
Czy ktoś może mi wyjaśnić czym różni się pytanie " Nigdy nie martwiło mnie to, że nie jestem przystojniejszy" i "Nie przejmuję się tym, że nie jestem przystojniejszy" ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Ptania odnośnie pytań MS
    PostZamieszczono: 16 lut 2012, 14:39 
Offline

Posty: 34
Rejestracja: 15 lis 2011, 10:38
Jak dla mnie rożnica polega między słowami martwiło a przejmuję się. Rożni się to jak dla mnie tym, że w pierwszym pytaniu jest swojego rodzaju jakby przesłanie do tego, czy użalasz się w jakiś sposob przez swoj wygląd. A w drugim po prostu odpowiadasz, że się nie przejmujesz tym, jak wyglądasz.
Pisać swoje spostrzeżenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Ptania odnośnie pytań MS
    PostZamieszczono: 07 maja 2012, 08:28 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2012, 18:56
Witam.
Ja mam pewne wątpliwości. Nie wspominając już o tym że niektóre z tych 567 pytań można dwojako tłumaczyć bo i odpowiedź tak i nie może być poprawną, ale niektóre z nich moim zdaniem ( sugerowane, poprawne jako profil policjanta ) odpowiedzi nie są do końca poprawne. Możliwe że się mylę, mam nadzieję że ktoś mi to racjonalnie wyjaśni. NP.:
-Ludzie łatwo mnie niecierpliwią , TAK, według mnie taka odpowiedź świadczy o tym że jestem nerwowy, a jest kilka innych podobnych pytań , Czy łatwo się denerwuję, gdzie odpowiedź jest NIE. Myślę że policjant powinien być bardzo cierpliwy.
-Miewam dziwne i osobliwe myśli, TAK, odpowiadając tak, potwierdzam że mam dziwne myśli, czyli czy aby na pewno jestem normalny ??
-Ludzie mówią o mnie obraźliwe i ordynarne rzeczy, TAK. Nie wiem co ludzie o mnie mówią, to podstawa, a jeśli już tak o mnie mówią i w dodatku ja o tym wiem, to nie świadczy to dobrze o mojej osobie, nawet jeśli to nie jest prawda to skąd się bierze taka ich opinia o mnie?
-Ludzie często mi zazdrościli moich dobrych pomysłów tylko dla tego że nie wpadli na to pierwsi, TAK, skąd mam wiedzieć czy mi zazdrościli czy nie, i w dodatku często ??
To jest tylko kilka pytań przy których mam spore wątpliwości, jeśli ktoś może mi je jednoznacznie wyjaśnić dla czego może być taka odpowiedź i ma ochotę na dyskusję w tym temacie, to będę bardzo wdzięczny bo mam takich pytań jeszcze kilka.
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Ptania odnośnie pytań MS
    PostZamieszczono: 07 maja 2012, 11:31 
Offline

Posty: 23
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:21
Słuchaj ja też miałem wątpliwości co do tych pytań, ale niestety profil policjanta jest tak skonstruowany a nie inaczej. Wszyscy policjanci z którymi rozmawiałem o tym teście powiedzieli że jest to debilny test. Ma on za zadanie zrobić największy odsiew. Tak naprawde niektóre pytania mają sens troche inny niż nam się wydaję. Pytania ułożyli psycholodzy więc tak naprawde oni tylko wiedzą co te pytania maja sprawdzać. Z tymi odpowiedziami jest jeszcze tak że występują tu podwójne zaprzeczenia co już całkiem komplikuje sytuacje. Jeśli masz pytania z odpowiedziami od Jarka to nie masz co się zastanawiać, naucz się tak jak jest i zdasz, ja tak zrobiłem i poszło:) pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Ptania odnośnie pytań MS
    PostZamieszczono: 08 maja 2012, 11:22 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2012, 18:56
Tak, materiały mam bezpośrednio od Jarka, jak i wcześniejsze na TWO. Wtedy się nie zawiodłem, i mam nadzieję, że i teraz będzie tak samo. To, co napisałeś jest całkowicie logiczne, mimo tego dla pewności napiszę tutaj kilka pytań, co, do których mam największe wątpliwości i jak możesz to daj znać, co o tym myślisz. Jeszcze małe pytanie z nieco innej beczki, bo jak piszesz, Tobie się udało, to jak możesz to napisz czy już jesteś w firmie, i ile trwał Twój czas rekrutacji, bo u mnie już pół roku, i na to wychodzi, że w całości o ile będzie pozytywne zakończenie, to będzie trwało rok. I jak długo czekałeś na telefon, po Multi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Ptania odnośnie pytań MS
    PostZamieszczono: 08 maja 2012, 13:39 
Offline

Posty: 23
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:21
Ja mam troche skomplikowaną sytuację bo papiery złożyłem w Lublinie w listopadzie. Na luty miałem TWO i TSF, w tym czasie przeprowadziłem sie do Łodzi i złożyłem podanie o przeniesienie. W kkwietniu miałem MS i WZ. Teraz czekam na skierowanie do lekarzy. Także w moim przypadku cały proces będzie trwał jakieś pół roku. Natomiast jeśłi chodzi teraz o Łódź to wiem że bardzo szybko tu wszystko idzie. Kolega który miał ze mną WZ 2 tyg wczesniej miał TWO tydzień później MS i ze mną WZ. Także idzie naprawde szybko w porównaniu np do Lublina gdzie teraz czas oczekiwania na MS wynosi około 8 miesięcy z tego co sie dowiadywałem. A Ty kolego z jakiego województwa startujesz ?? Jak masz jakieś wątpliwości to pisz będziemy je rozwiązywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Ptania odnośnie pytań MS
    PostZamieszczono: 09 maja 2012, 10:43 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2012, 18:56
Ja podchodzę w podkarpackim, papiery składałem we wrześniu 2011, TWO i TSF miałem w grudniu, Multi mam w maju już lada dzień :) no to jak piszesz że kolega miał w miesiąc całość to normalnie jest to jakiś express, ciekawe czym to jest uzależnione, mniejszą ilością podań czy większą kadrą która przerabia ludzi, że tak tak szybko idzie. No ale jest jak jest i trzeba się temu podporządkować. Zastanawia mnie tylko czy po multi będzie już szybsza odpowiedź i zaraz WZ tak jak kiedyś do ok 2-3 tyg, czy dalej czekanie. Odnośnie pytań, to mam taki problem że nie mam pewności do do pewnych odpowiedzi, i np, Pytanie :
Jestem ważną osobą . NIE WIEM, Ja sądzę że każdy człowiek jest ważny i już samo to powoduje odpowiedź TAK, a tu ma być że nie wiem.....
Nigdy nie miałem kłopotów z powodu mojego zachowania seksualnego, NIE, a jeśli ja nie miałem kłopotów, ? wypada mi odpowiedzieć TAK, a przynajmniej nie pamiętam żebym takie miał....
Widzę wokół siebie, rzeczy, zwierzęta lub ludzi których inni nie dostrzegają, TAK, w pierwszej odpowiedzi wydaje mi się że jeśli tak jest to nie jest to zdrowe , coś nie tak z człowiekiem, ale może w tym pytaniu jest drugie dno, może chodzi o spostrzegawczość ??
Nigdy nie zdarzyło mi się wymiotować krwią lub nią kaszleć NIE, zatem wychodzi na to że bywało, tak, ale co jeśli ja nie miałem tego ? Albo nie pamiętam ?
Chciałbym być żołnierzem TAK, to albo żołnierzem albo policjantem.... ?
Nigdy nie miałem nagłych ataków lub konwulsji NIE, jakoś nie przypominam sobie takich rzeczy więc mam pisać NIE, że miałem takie rzeczy ?
Nie obchodzi mnie o to co inni o mnie pomyślą, TAK, czyli nie liczę się z czyimś zdaniem, i mogę robić rzeczy beznadziejne bo nie ma to znaczenia co ludzie o mnie powiedzą ...
Nigdy nie zemdlałem, TAK, no to prawda, ale skoro tutaj mam odpowiadać tak jak było i podchodzi to również pod to że mogę nie pamiętać czy zemdlałem kiedyś czy nie, to czego tam w poprzednich pytaniach o zdrowiu mam pisać że mogło się coś takiego wydarzyć ??
Moje postępowanie bywa często źle zrozumiane przez innych ludzi TAK, to świadczy jak dla mnie o tym że postępuję inaczej niż większość ludzi, czyli możliwe że coś nie tak jest ze mną.....
I jeszcze wiele takich dziwnych pytań jest... czytają je coraz bardziej potwierdza mi się to co napisałeś wcześniej, że te niektóre pytania mają podwójne dno, i świadczą o czymś innym, i mają również na celu zakręcenie głową człowieka, żeby wyszły odpowiednie sprawy na jaw..... Możliwe że jest w nich coś czego my nie wiemy, a to wiele mówi.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Ptania odnośnie pytań MS
    PostZamieszczono: 09 maja 2012, 19:36 
Offline

Posty: 23
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:21
Wszystko zależy od ilości podań w województwie. Ogólnie wynik po MS powinien być szybko, bo to jest wynik z komputera przeliczony na punkty, tu żadnej filozofii nie ma. U mnie na drugi dzień już był wynik. A co do dokładnych pytań to rzeczywiście wiele jest budzących kontrowersje. Słuchaj moja rada to nie kombinuj i nie staraj się wyszukiwać tu jakiegoś sensu bo go tu nie znajdziesz:P odpowiadaj jak masz podane i tyle. A moja mała rada aby ułatwić Ci naukę: ucz się pytań z odpowiedzią TAK. Jak sobie je przyswoisz to później te z NIE bedzie Ci łatwiej wyłapać. Powodzenia życze i daj znać jak poszło !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Ptania odnośnie pytań MS
    PostZamieszczono: 23 maja 2012, 12:37 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2012, 08:53
Witam wszystkich zmagajacych się mam pytanie jak odp na pytania zadawane przez psychologa.... a mianowicie czy lepiej pracować z gejem czy alkoholikiem?? wydaje mi sie z trzeba odpowiedziec ze z tym i tym że nie można nikogo wyróżniać.... i takie niby głupie pytanie a 3 wady??? jakie podajecie by sie nie zagiąć....


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Ptania odnośnie pytań MS
    PostZamieszczono: 08 lis 2012, 20:37 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:32
daniel2530 i jak Ci poszło?? zdałeś??


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo