Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  Podgląd wydruku

  Re: po multi
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 12:18 
sprawnościowy 2012


Ostatnio zmieniony 26 lis 2011, 15:51 przez linka00000, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 12:20 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
ooo to jeszcze troszkę czasu masz :) ja tak zacząłem sobie coś ćwiczyć miesiąc przed jakieś bieganie czy coś :) i to wystarczyło w zupełności :) chociaż czas mógł być lepszy :) ale jakoś przestała mnie martwić ilość pt z TWO i TSF bo to jest nic jak się MS nie zaliczy :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 12:51 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2011, 12:39
wy tu piszecie o testach , które ja dopiero mam zdawać może dopiero w lutym.To mój pierwszy raz i nie wiem jak się przygotować, skąd pytania do testu o wiedzy i jakie są w nim największe trudności, czy są pewne na 100% by się ich nauczyć bo bardzo mi zależy by aby zaliczyć ten test za pierwszym razem. Pomóżcie bo nie wiem skąd mam je dostać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 13:21 
Ja mam od Pana Jarka jak chyba większość bo ma te prawa jako jedyny w Polsce


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 13:27 
zuza ja tez pierwszy raz :)


chyba z tematu zeszliśmy bo miało być o multi :-)


blog jak będziesz już wiedział jak ci poszło daj znać ;-)


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 14:36 
MAM PYTANIE czy ktos z Was mial MS w KWP Szczecin??? jaka jest pani psycholog jakie wrazenia???


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 19:19 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 30 paź 2011, 11:15
Witam, tak dla informacji papiery do policji składałam w listopadzie 2010 (KWP w Katowicach) - wyznaczono termin TSF i TWO na 7 maj 2011 !!. Nie zaliczyłam TSF - jak zwykle problem z piłkami. Po 30 dniach złożyłam papiery o drugi termin TSF - wyznaczono na 22 październik 2011 - zaliczyłam !!! Termin MS mam na 12 listopad 2011. Trochę się naczekałam - mama nadzieję że się uda! Będę informowała na bieżąco :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 11:19 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2011, 15:54
bloq, nie będę się z Tobą spierać bo i po co. Kto sobie co załatwi nie wnikam. Policjanci nie będa pisac na forum głupot typu nie zaliczyłem sprawnościowego. Teraz w to nie wierzysz ale za 5 lat będziesz miał zupełnie inne myślenie. Z naukowego punktu widzenia po latach badań wynika, że dojrzałość psychiczną osiąga się około 25 roku życia. Później system norm i wartości jest bardziej ugruntowany. Ty masz 19 lat więc jesteś jeszcze labilny emocjonalnie. Możesz być ,,dojrzalszy'' od swoich rówieśników ale za dużo to i tak nie zmienia. Możesz być najlepszym informatykiem, prawnikiem i logistykiem lecz bez odpowiedniego dokumentu mało możesz.
Mimo wszystko powodzenia jutro.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 12:00 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
kasiuletka0 "Z naukowego punktu widzenia" ale wiesz że nie zawsze to co naukowcy powiedzą to prawda :) ? Mi ogólnie dużo ludzi mówi że jestem "dziwny" jak na swój wiek i za bardzo dojrzały nieraz (bo nie piję, nie palę, nie imprezuję może temu). ja się nie chcę kłócić tylko tak staram się z Tobą na ten temat o tym podyskutować chociaż to nie jest odpowiedni dział na to (chociaż dotyczy psychologii) :) ale jak już temat wszedł. I naprawdę Ci mówię że z wiarygodnych źródeł tj. od Policjantów takie coś słyszałem na temat zdawania ich testów. No ok Ty nie byłaś (chyba) i ja nie byłem to nie wiemy :) apropo też startujesz do Policji ?
Nie dzięki żeby nie zapeszać :) chodź po cichu myślę że może coś się uda :)

linka00000 - jak tylko będę wiedział napiszę co i jak :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 12:54 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2011, 15:54
temu służą badania naukowe i nie tylko. Ja w czerwcu poległam właśnie na MS. Z racji posiadanego wykształcenia posiadam cechy, które na teście mi ,, przeszkodziły''. Mam na myśli kreatywność, chęc działania w grupie, kierowanie grupą. Może źle to ujęłam ale trudno mi to opisać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 14:33 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
ja właśnie unikałem odpowiedzi typu że lubię rządzić w grupie lub stać wysoko ale odpowiedziałem że lubię pracować w grupie :) a kreatywność myślę że mi tam tak średnio wyszło :) ogólnie mi chyba wyszło że wolę wykonywać polecenia i się podporządkować niż je rozdawać i myślę że to dobrze dla tej pracy :) ogólnie starałem się żeby wszystko wychodziło tak po środku :) lub żeby wyglądało na to że jestem jak wszyscy inni, nie szukałem odpowiedzi takich co by mogły świadczyć o "idealności" albo zbyt dużego wyróżniania się bo ogólnie chciałem żeby wyszło że jestem zwykłym człowiekiem starającym się o pracę do Policji, tak właśnie poradził mi wujek co jest już długo w Policji że takie odpowiedzi będą najlepsze :) że jedyne co powinno być maximum to tolerancja, tolerancyjnym trzeba być do bólu a wszystko inne tak po środku :) ja i z natury jestem tolerancyjny nie przeszkadzają mi ani murzyni, ani geje itd :) i unikałem kłamania tylko pisałem tak jak mi mówiło sumienie temu sądzę że o tego typu pytania nie mam się co martwić gorzej z tymi innymi zadaniami bo troche pomieszałem no ale myślę że jutro jak wszystko wyjaśnię to coś zmieni.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 17:31 
Witam,

MS dzisiaj 7:30 rano, 2h przy komputerze, potem 40 minut rozmowa. Mózg wyprany, komputer robi sieczkę, pierwsze 40 pytan o osobowosc i ostatnie 10 w ktorych chodzilo o uporzadkowanie od naj do najgroszych sieka. Nie wiem co i jak, czy zdam czy nie. Podczas rozmowy mówiłem bardzo dużo, nawet wybiegałem w przód, byłem wylewny. Chciałem, się pokazać jako rozgarniety człowiek, ale czy to dobrze? nie wiem, byłem sobą. Na komputerze jak na komputerze, nie zrobiłem rozsypanki z wyrazów, ulozylem 1 zdanie i to krotkie, poza tym reszta ogarnałem ale nie wiem czy dobrze. Wynik w ciągu 7 dni.
Czas pokaze...


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 18:00 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
Edelman nie martw się mam tak samo z tym na kompie ułożyłem 1 zdanie krótkie ale dobrze 2 długie ale średnio sensowne a 3 nie zdążylem... jeszcze jutro mam rozmowe z psychologiem ciekawe o co mnie wypyta :) Mi średnio ostatnie 10 poszło najlepiej sie ubawiłem przy refleksie miałem 18 poz na 2 bł za jednym razem :D a jeszcze jedno to te wzorki masakra :) w pierwszym zaznaczyłem wyjściowy bo nie zaczaiłem o co biega w tym :) jakoś to zdamy :) ja i z 10 pt będę szczęśliwy :) to by było 82 pt i potem obkuć się i pocisnąć na WZ coś koło maxa i git :-)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 20:50 
Offline

Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2011, 19:48
Natalia pisze:
Katrina, ale to, że unikasz sytuacji konfliktowych to ocenili, że źle?

Tak, według oceny psycho, nie jest to zaleta :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 21:13 
przeciez w pracy policjanta codziennie mozna znalezc sie w sytuacji konfliktowej np. interwencja dwoje sasiadow sie kloci...i co wtedy? osoba ktorej wyszlo ze unika takich sytuacji jak sobie poradzi na takiej interwencji? trzeba umiec rozwiazywac konflikty a nie unikac ich!


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 21:14 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
no w sumie to nie zaleta... Bo policjant często pakuje się w sytuacje konfliktowe

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 21:16 
Dokladnie! trzeba umiec radzic sobie w kazdej sytuacji! bo kazdy dzien i kazda interwencja jest inna nigdy nie ma dwoch takich samych zdarzen


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 21:21 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
hmm to ja opowiem zabawną historię z przed miesiąca odnośnie interwencji Policji i odnośnie "kłótni" sąsiadów jak to sąsiad ujął bo nic się złego nie dzieje :) przyjeżdza do mnie Policja (tzn do rodziców) przyjechali bo sąsiad się skarży że u mnie ciągle są imprezy a tak naprawdę chodziło o to że sobie radio gra i ledwo je słychać i mu to przeszkadza w odpoczywaniu w ogródku :) a że mieszkamy w domku to w godzinach dziennych przecież można sobie słuchać :) przychodzi Policja a tutaj zdziwienie nic nie gra cisza spokój nic się nie dzieje, jeszcze przyszło 2 policjantów bo sąsiad tak to przedstawił jakby tutaj patologia mieszkała. Ale Ci sąsiedzi każdego się czepiają i straszą Policją więc nie ma się co martwić :) nawet sąsiadka powiedziała Panu Policjantowi że sobie coś zrobi jak to radio będzie dalej grało... starsi ludzie szukający kłótni ze wszystkimi dookoła, ostatnio przeszkadza im drugi sąsiad że koparką jeździ po drodze z piachu i żwiru bo mu się kurzy na ogródek :)

Więc moim zdaniem trzeba mieć stalowe nerwy do takich ludzi :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 21:27 
takich zgloszen jest mnostwo i tylko policjanci traca czas na takie pierdoly... sama mam takich sasiadow ktorym przeszkadza to ze dzieci sie bawia w domu w dzien bo za glosno biegaja po pokoju;/
a mial ktos z Was multiselect w szczecinie??


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 03 lis 2011, 21:33 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
no dokładnie :) im też przeszkadzają dzieci, psy że szczekają, że ogólnie ludzie oddychają i zabierają im powietrze :) i potem Policja jeździ na takie głupoty a jak jest coś poważnego to zajmują się byle czym przez takich ludzi i do poważnych spraw zdążyć dojechać nie mogą... Ja na miejscu tego Policjanta od razu bym wyciągnął jakieś konsekwencje finansowe bo podobno 4 razy dzwonili że tutaj imprezy się dzieją i zawracają im głowę do tego to nie pierwszy incydent tego typu w ich wykonaniu więc tym bardziej... ale przynajmniej poznało się dzielnicowego :) na szczęscie bardzo sympatyczny i zmęczony już widać był nimi :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 04 lis 2011, 12:30 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2011, 15:54
bloq, nie zapomniałeś Ty czasami, że masz dziś tą rozmowę z psychologiem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 04 lis 2011, 13:28 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
miałem na 9:30 :) w KPP u mnie :) opisałem już nawet wszystko w poście jakie pytania zadaje psycholog :D uważam za bardzo udaną rozmowę ale się okaże :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 06 lis 2011, 20:43 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2011, 21:22
bloq daj jakis kontakt do siebie np gg lub meila ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 06 lis 2011, 21:42 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
lechu999 77502815 gg :) ---> na niewidoku jestem zawsze jak coś :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 07 lis 2011, 15:13 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
dziś sama zadzwoniłam z pytaniem o wynik multi
zaliczyłam na 46 punktów
teraz czekam na WZ


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 07 lis 2011, 15:19 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
ja chce 10 pt z MS byle zdać :) nadrobi się na WZ :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 07 lis 2011, 15:42 
Bartoszka gratulacje! mowilam ze sie uda;-)


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 07 lis 2011, 16:17 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
Aniu Ty chyba bardziej wierzyłaś w to, że mi się uda niz ja sama
ciekawe kiedy teraz wyznaczą WZ
ja chciałabym szybko a znajac życie to trzeba będzie znowu czekać w nieskończoność
oczekiwanie mnie wykańcza :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 07 lis 2011, 16:38 
cos o tym wiem;/ te czekanie najgorsze! jak Ci szybko pojdzie moze na grudzien sie zalapiesz na szkole!! ale masz fajnie;-) ucz sie tych pytan z ustawy itd a skad jestes dokladnie?


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 07 lis 2011, 16:39 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
kurcze a ile max można punktów z tego ms dostać? ja nawet nie wiem
moja koleżanka zdawała dzień wczesniej - też namówiłam ją żeby zadzwoniła zapytać o wynik....... i tez zdała tyle, że miała 32 punkty


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo