Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  Podgląd wydruku

  Re: po multi
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 09 lis 2011, 14:41 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
ja tez czekam na termin - w poniedziałek dopiero dowiedziałam się, że multi zaliczyłam :)
tylko mi nie powiedzieli kiedy mam dzwonić o termin zresztą żadnego terminu nie podali
podobno straszny zator we Wrocławiu na egzaminach się zrobił stad tyle czekania
szkoda bo myślałam, że przed grudniowym poborem bede miała juz wszystko za sobą a na to się nie zanosi


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 09 lis 2011, 19:26 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2011, 19:24
Edelman mozesz sie odezwac na gg 1103678 Mam kilka pytan. Z gory dzieki


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 09 lis 2011, 21:56 
blog jak Twoj multiselect wiesz juz cos?


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 10 lis 2011, 12:10 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
dzwoniłem do sekcji psychologów usłyszałem "my nie możemy udzielić żadnych informacji jak coś będzie wiadomo wszystko będzie w sprawach doboru proszę zadzwonić i pytać po długim weekendzie jak dzis pan nic nie dostał" okej dzwonie do doboru mówie że miałem w poniedziałek 31 paździenika itd itp nic sie nie zapytałą o żaden numer nazwisko nic nawet nie sprawdziła tylko powiedziała że jak będą mieli wyniki to W KOŃCU zadzwonią :) a jak nie to do końca miesiąca przyjdzie list... bo ja mam czas czekać na ten ich list... Pytam grzecznie czy może sprawdzić to ona że nic nie bedzie sprawdzać jak będą mieli to zadzwonią hmm zadzwonie w poniedziałek może będzie jakaś inna babka.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 14 lis 2011, 10:47 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
ja piernicze i znów to samo :/ kazała czekać do końca tygodnia a jak chce żeby sprawdziła to ona "co ona będzie sprawdzać jak wie że nie wpłyneło" - "na pewno?" - "na pewno" ... i takie załatwianie :) czyli 99% negatyw :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 14 lis 2011, 10:52 
bądź dobrej myśli. Jeszcze Ciebie czeka rozmowa z psycholog tak ? Nie miałes jej odrazu ? Ja czekam już ponad 4 miesiące na wyznaczenie terminu MS heh


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 14 lis 2011, 11:13 
Offline

Posty: 44
Rejestracja: 30 paź 2011, 16:27
bloq będzie dobrze, 3mam kciuki! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 14 lis 2011, 15:31 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
reserved pisze:
bądź dobrej myśli. Jeszcze Ciebie czeka rozmowa z psycholog tak ? Nie miałes jej odrazu ? Ja czekam już ponad 4 miesiące na wyznaczenie terminu MS heh


ja miałem już rozmowe :) w innym terminie niż MS :) bo 4 dni po :)
4 miesiące ?? gdzie tak długo się czeka ?? w Kato na MS 2 tygodnie czekałem.

Natalia pisze:
bloq będzie dobrze, 3mam kciuki! :)


Dzięki :) to czekanie najgorsze... dłuży się i dłuży :)

Jeszcze w piątek zadzwonie ale denerwuje mnie to że ciężko im cokolwiek wpisać w komputer i sprawdzić... można prosić żeby sprawdzili a oni i tak nie sprawdzą i podobno bez tego wszystko wiedzą... Niektóre komendy już potrafią na drugi dzień mieć wyniki ale nie Katowice gdzie najwięcej miejsc jest... Także sądzę że jak "nie wrzucą drugiego biegu" to nie ma co liczyć na wyrobienie się do grudnia :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 14 lis 2011, 19:01 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
blog spokojnie - moja koleżanka telefon z pozytywnym wynikiem MS dostała równo 5 tygodni po egzaminie. Oczywiscie nasłuchała się, ze jeśli wynik pozytywny to dają znać do 2 tygodni - wiec straciła nadzieję, była pewna, że nie zaliczyła a tu taka niespodzianka. Jak widać nie ma reguły. Ja sama zadzwoniłam po 12 dniach z pytaniem o wynik. Okazało się, że pozytywny ale oficjalnego telefonu z potwierdzeniem od KWP do tej pory nie mam. Podobno nie dzwonią bo jakiś zator sie zrobił i nie ma terminów na WZ.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 14 lis 2011, 22:12 
Offline

Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2011, 11:26
Lokalizacja: kuj_pom
JA jestem z KWP Bydgoszcz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 15 lis 2011, 00:09 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
bartoszka pisze:
blog spokojnie - moja koleżanka telefon z pozytywnym wynikiem MS dostała równo 5 tygodni po egzaminie. Oczywiscie nasłuchała się, ze jeśli wynik pozytywny to dają znać do 2 tygodni - wiec straciła nadzieję, była pewna, że nie zaliczyła a tu taka niespodzianka. Jak widać nie ma reguły. Ja sama zadzwoniłam po 12 dniach z pytaniem o wynik. Okazało się, że pozytywny ale oficjalnego telefonu z potwierdzeniem od KWP do tej pory nie mam. Podobno nie dzwonią bo jakiś zator sie zrobił i nie ma terminów na WZ.


Ale chodzi Ci też o Katowice czy inne KWP ? Bo jeden chłopak miał 2 dni wcześniej też dzwonił i to samo usłyszał co ja... to może o terminy WZ się rozchodzi.

reserved pisze:
JA jestem z KWP Bydgoszcz.


To długo się Wam tam wlecze o,O napisz jak będziesz miał termin :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 15 lis 2011, 00:33 
Panowie i Panie ja czekam na MS 6 miesiąc KWP Szczecin :)


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 15 lis 2011, 11:33 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
blog ja podlegam pod KWP Wrocław pisałam zatem o Wrocławiu, ale generalnie chodzi mi o to, że chyba nie ma żadnej reguły jeśli chodzi o proces rekrutacji bez względu na to czy chodzi o Katowice, Szczecin czy Wrocław.
No być może z tą różnicą, że u nas pracują milsze Panie w dziale rekrutacji bo nie było zadnego problemu ze sprawdzeniem wyniku. Pani poprosiła tylko o mój numer kandydata i od razu podała wynik a nawet punktację. Zapytana o to jak długo muszę czekać teraz na WZ powiedziała, że ona sama nie wie - jest tylu kandydatów, ze proces rekrutacji dość mocno się wydłuża. U znajomych było to tak, że dzwonili z wynikiem ms od razu podając termin WZ. Domyślam się zatem, że nie dzwonią do mnie jeszcze z oficjalnym potwierdzeniem bo nie ma terminu WZ.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 15 lis 2011, 11:40 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
no i generalnie chodzi mi o to żebyś się nie nastawiał tak jak piszesz, że długo nie ma wyniku to na pewno oblałeś - tutaj nie ma reguły


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 15 lis 2011, 13:42 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
czyli może to samo w Katowicach jest... mają wyniki ale nie mówią/nie dzwonią bo z terminami wz problem... a jak powiedzą to wiadomo że potem każdy będzie dziennie dzwonił o termin WZ... hm no nie wiem... ale założe się że w grudniu się obudzą tak że terminy będą leciały dzien po jak do kogoś zadzwonią :) jak zobaczą że za mało kandydatów...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 15 lis 2011, 13:49 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
a ja sie boje ze w takim tempie w grudniu to dopiero WZ bede miała :(
a spieszy mi sie bardzo na szkółkę no ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 15 lis 2011, 21:35 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
mi też właśnie... :) każdemu się śpieszy ale nie tym z KWP :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 16 lis 2011, 13:31 
Offline

Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2011, 11:26
Lokalizacja: kuj_pom
Ja tak sobie myślę,że może i dobrze,że jakby co to w grudniu i tak nie zdążę. Teraz szaleństwo przed euro, w tych szkółkach skracają na maxa czas nauki a materiał pozostaje ten sam. Sam już nie wiem. Może i faktycznie ,że później terminy będą lecieć szybko,że nie nadążysz się przygotować :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 17 lis 2011, 13:04 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2011, 11:16
No tak reserved ale więcej nauczysz się w praktyce!


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 18 lis 2011, 12:51 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
ahaha przewodniczący od WZ ma urlop do 28 list. także sobie poczekamy :))))

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 18 lis 2011, 13:20 
Offline

Posty: 13
Rejestracja: 18 lis 2011, 13:18
OK po bólu, przed chwilą wróciłem z WZ, 57pkt.

W poniedziałek mam być na czczo z moczem i badania.

Dziwne, a PZP kiedy?

pzdr.

p.s. bloq jak u Ciebie z tym MS?


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 18 lis 2011, 14:34 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
ED a jakie pytania miałeś na WZ? pod jaka KWP podlegasz? jak ogólne wrażenia?
gratuluję - wynik punktowy godny pozazdroszczenia :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 18 lis 2011, 15:32 
Offline

Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2011, 11:26
Lokalizacja: kuj_pom
Heh od przyszłego roku 25l pracy, no ale my składamy papiery jeszcze w 2011 :P i nie od nas zależy czas rekrutacji ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 18 lis 2011, 16:49 
Offline

Posty: 13
Rejestracja: 18 lis 2011, 13:18
bartoszka:

Dzięki, ale to jeszcze nie koniec.. Podlegam pod KWP Lublin, wrażenie ok pozytywne, ale trochę miałem stracha.

Ciekawe jak będzie w poniedziałek. Może mi się uda na 30 grudnia, zależy jak ABO, PZP i WKL.

reserved:

25 lat służby będą mieli Ci którzy rozpoczną pracę po wejściu nowej ustawy, a ona ma chyba wejść w lipcu, choć nie wiadomo jeszcze do końca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 18 lis 2011, 17:07 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
oj Ed a ja pytałam jeszcze o to jakie zagadnienia miałeś na Wz i o co konkretnie Cię pytali
pewnie nie tylko ja jestem ciekawa
ja podlegam pod KWP Wrocław - tam to dopiero podobno rzeźnia na WZ


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 18 lis 2011, 17:34 
Offline

Posty: 44
Rejestracja: 30 paź 2011, 16:27
bartoszka pisze:
oj Ed a ja pytałam jeszcze o to jakie zagadnienia miałeś na Wz i o co konkretnie Cię pytali
pewnie nie tylko ja jestem ciekawa
ja podlegam pod KWP Wrocław - tam to dopiero podobno rzeźnia na WZ


tak tak, ja tez jestem bardzo ciekawa. :) Co prawda mnie to czeka nie prędzej jak za rok, a pewnie później, jeśli w ogóle ( bo najpierw przecież MS) ale chętnie się dowiem. Najlepiej skup się i napisz wszystko bardzo szczegółowo, co tylko pamiętasz :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 18 lis 2011, 21:45 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
Edelman1 pisze:
OK po bólu, przed chwilą wróciłem z WZ, 57pkt.

W poniedziałek mam być na czczo z moczem i badania.

Dziwne, a PZP kiedy?

pzdr.

p.s. bloq jak u Ciebie z tym MS?


U mnie ciszaaaaaaaaaa :-) ale skoro jeszcze list nie przyszedł a w poniedzialek 3 tygodnie to sobie wole robić nadzieje że skoro ten przewodniczący ma urlop a ja jeszcze listu nie dostałem to prawdopodobnie czekają z ustaleniem WZ jak przyjedzie... obym się nie zagalopował z moim myśleniem :)

Elegancki wynik WZ :) gratulacje :) a co do grudniowego naboru to na pewno się załapiesz bo jeszcze sporo czasu masz :) założe sie że w Kato będzie ładny zapiernicz w grudniu :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 18 lis 2011, 22:58 
Offline

Posty: 13
Rejestracja: 18 lis 2011, 13:18
A więc Bartoszka, Natalia i reszta, moje WZ wyglądało tak:

Przyjechałem 20min przed czasem, wszedłem do pokoju, pokazałem się że jestem i przedstawiłem z nazwiska. Pani z rekrutacji powiedziała, abym poczekał na zewnątrz. Czekałem na swoją kolej. Po pewnym czasie zostałem wyczytany, wszedłem, Pani sprawdziła mój dowód i wydała mi arkusz oceniania WZ. Po chwili zostałem poproszony do pokoju obok przez oficera Policji, nie wiem jaka ranga, bo po cywilnego byli. Było ich dwóch, jeden się przywitał, drugi siedział tyłem do mnie i olewka. Zaczęło się od tego, abym opisał swój życiorys bez imienia i nazwiska. Po kolei, kiedy się urodziłem, gdzie, w jakiej rodzinie, szkoły, praca, co robią rodzice, siostra... Potem leciały pytania:
- dlaczego do policji
- co to jest tolerancja
- co bym zrobił jakbym na służbie miał kolegę po alkoholu
- czego nie lubię u ludzi w pracy
- komendanci KGP i KWP
- czym się obecnie zajmuje, jakie są moje zadania w pracy
- jaką książkę ostatnio przeczytałem
- co to jest prewencja
- gdzie chciałbym służyć, jaki pion

yhhhh chyba tyle, przynajmniej więcej nie pamiętam... Po tym podziękowano mi, wyszedłem z pokoju, a za 60 sekund wszedłem ponownie, usiadłem, usłyszałem wynik, że pozytywny i ilość punktową. Podziękowałem i wyszedłem. Pani powiedziała, żebym był w poniedziałek z moczem i na czaczo i wsio, tak to wyglądało.

Mam nadzieję, że pomocne :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 18 lis 2011, 23:29 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
dzięki za wyczerpujacy opis - powiem Ci, że lajtowe pytanie miałeś

z tego co wiem od znajomych którzy przeszli Wz to u nas we Wrocku są m. in takie pytania:
jakiego szefa chciałbyś mieć - demokratę, autokratę czy liberała i wyjasnij dlaczego
z jakim niezbywalnym prawem rodzi się każdy człowiek
gdzie lezy Jugosławia :)
co to jest ksenofobia, nacjonalizm, rasizm, faszyzm
co sadzisz o konflikcie w Libii
co wg Ciebie oznacza słuzba, prewencja
co to jest Schengen
i oczywiscie trzeba się wykazać wiedzą z ustawy o policji


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 19 lis 2011, 00:25 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
jedyne pytanie na pewno jakie by mnie z tego zacieło to "- co bym zrobił jakbym na służbie miał kolegę po alkoholu" bo nie wiem co bym zrobił i co powiedział :) Edelman co odpowiedziałeś na to ? :)

"jakiego szefa chciałbyś mieć - demokratę, autokratę czy liberała i wyjasnij dlaczego" - pewno odpowiedziałbym że demokratę bo z tą resztą miałbym problem coś wykombinować :) niby słowa znane jak w tym - co to jest ksenofobia, nacjonalizm, rasizm, faszyzm - ale nie raz ciężko cokolwiek wykombinować :) bo nie pamiętam co to autokrata czy liberał :D widzę że będzie trzeba z ogólnej wiedzy z WOSu się obkuć :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo