Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  Podgląd wydruku

  po multi
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 28 paź 2011, 12:32 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
przedwczoraj miałam multiselect
generalnie myślałam, że będzie gorzej
zadania na kompie wcale nie były mega trudne, no może bardziej zakrecone niż się spodziewałam
rozmowa z pania psycholog przebiegała w miłej atmosferze
moje pytanie do Was wszystkich czy Waszym zdaniem to źle, ze podczas tej rozmowy byłam pewna siebie? troche zbytnio gestykulowałam rekami czy to bardzo zle?
:shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 28 paź 2011, 12:35 
Jak słyszałem to rozmowa zazwyczaj jest miła, to tym się nie sugeruj :)
I żeby nie wyczuła że się stresowałeś ...


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 28 paź 2011, 12:38 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
Grześ przecież wyraźnie piszę, że MIAŁAM multi select
jestem dziewczyną
czemu piszesz do mnie jak do faceta? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 28 paź 2011, 15:59 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2011, 15:54
Ja też byłam zadowolona po swoim teście ale jak się okazało nie było powodów do radości. Dla mnie nie zrozumiały jest fakt, że ponownie mogę złożyć dokumenty 13 czerwca najwcześniej ( termin badania MS) bo nie można powtarzać testu gdy nie minął rok. Na testy TWO i TSF czeka się średnio ponad pół roku więc mogłabym złożyć dokumenty już teraz i te 8 miesięcy czekać na ww. testy i po ich przejściu oczekiwać na MS. Niestety nie można:(


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 28 paź 2011, 18:47 
Offline

Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2011, 18:15
Sama napisałaś że za bardzo, więc coś w tym jest.Jak wiesz rączki trzeba trzymać przy sobie a nie wymachiwać nimi przed rekruterem.Mam za kilkanaście dni MS , jestem ciekawy gdzie będą moje rączki , płasko na udach, jak tak to na czyich?


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 28 paź 2011, 21:50 
Offline

Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2011, 12:25
tak, tak rączki mogłam trzymać przy sobie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 29 paź 2011, 20:35 
Offline

Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2011, 19:48
Ja miałam MS we wrześniu ubiegłego roku, teraz przymierzam się do drugiego podejścia... co do samej rozmowy na temat wyniku...pani psycholog stwierdziła, ze unikam sytuacji konfliktowych i mam skłonność do niskiej samooceny;/ Na prawdę, nigdy nie przypuszczałabym, że coś takiego będzie mnie dyskwalifikować....


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 29 paź 2011, 21:12 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
ja mam pojutrze MS... także masakra...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 31 paź 2011, 17:20 
bloq i jak Ci poszło?

Napisz co miałeś, jak psycholog, jakie pytania, co mówił itd..

ja mam 3 listopada i stresik czuję...


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 31 paź 2011, 18:18 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
Skopiuję to co napisałem na drugim forum :)

"szczerze ? według mnie masakra... ale na zadaniach niedotyczących charakteru bo na tych o charakterze to myślę że w miare dobrze i powinno być wszystko okej :) bo odpowiadałem szczerze :) ale na zadaniach typu te wzorki co były coraz bardziej zmienione to jestem na 99% pewien że może 1 mam dobrze reszta źle :) co do np układania zdan to 1 mam dobrze 2 tak fifti fifti a na 3 nie miałem koncepcji, następnie historyjki może w dwóch 1 błąd będzie, zadania matematyczne 100% dobrze to samo w obrazkach 1 błąd może będzie bo wcisnąłem a nie było możliwości korekty :) na tych zadaniach ze zręcznością się trochę pobawiłem ale wmiare dobrze myśle, między 15 - 19 pozytywnie miałem trafień :) i zawsze jakiś 1 błąd się trafił :) a i sześciany źle zacząłem ale myśle że dobrze skończyłem więc też fifti fifti :) ale mam cień nadziei że to starczy :) jeszcze mnie czeka rozmowa z psycholog bo nie mogli tego samego dnia i mam w piątek u mnie w KPP :) mam nadzieję że podbiję pare punkcików bo lubię tak nawet rozmawiać luźno :) no a jak się nie uda to może spróbuję wojsko albo służby więzienne :) bo nie mam ochoty czekać 12 miesięcy na coś co może być znów klapą i siedzieć w jakiejś pracy "dorywczej". Jakby to nie mogło być 3 mieś... jeszcze spotkałem znajomego z TWO i TSF dziś to też powiedział że miał wcześniej MS bo 20.10 i nie zaliczył bo stwierdzili że był zbyt mało pewny siebie... a i jeszcze dodam że trochę już mój umysł był wymęczony i to ostatnie zadanie nie wiedziałem co robić gdzie dać bo się nie spotkałem z większością rzeczy więc układałem odczuciami :)"

Ogólnie nie wiem jak to zdać... nie mam pomysłu... ja sam zawaliłem pare zadań no ale nawet 10 pt z całości mnie uszczęśliwi...byle usłyszeć tylko POZYTYWNE ... szczerze mówiac nie ma co nawet zapamiętywać swoich odpowiedzi bo się idzie pogubić... najlepiej pisać zgodnie z prawdą i ja tak właśnie zrobiłem. i NA SPOKOJNIE chociaż ciężko na spokojnie robić jak czas pogania moim zdaniem powinien być określony czas na te 292 pytania... a nie na poszczególne. I też zastanawia mnie to jak na podstawie tego oni mogą cokolwiek stwierdzić a to zaważa na naszym losie, bo ja tam poza charakterem i stabilnością nic bym nie stwierdził. Mam nadzieję że jest tak jak słyszałem że do zdania liczy się stabilność odpowiedzi i charakter a punkty są z tych dodatkowych zadan typu historyjki, obrazki, szesciany etc jak tak jest to myślę że powinienem zdać jak nie to raczej albo czeka mnie 12 miesiące czekania albo zmiana kierunku poszukiwania pracy :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 31 paź 2011, 20:24 
Offline

Posty: 44
Rejestracja: 30 paź 2011, 16:27
Katrina, ale to, że unikasz sytuacji konfliktowych to ocenili, że źle?


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 31 paź 2011, 22:30 
jakie zadania wzorki? jakie zadania odnosnie charakteru i nie charakteru?
jakie miales historyjki? ile miales szescianow do policzenia?


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 31 paź 2011, 22:50 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
to było takie np serduszko i coraz bardziej zniekształcone i które odpowiadało wzorcowi wyjściowemu szczerze mówiąc nie czaiłem tego zadania :) ooooj odnośnie charakteru było tego pełno :) o to czy się denerwujesz, czy jesteś cierpliwy, wybuchowy, czy lubisz robić na złość itd :) historyjki są łatwe nie masz co się martwić tylko musisz jak najwięcej zapamiętać :) a sześcianów z 5 było chyba :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 31 paź 2011, 23:03 
a te pytania o charakter to byly w tych 567? czy to calkiem inne pytanie na ktore sie odpowiadalo: mam te ceche i inni w we mnie ja widza? cos takiego?

pzdr


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 07:10 
blog trzymam kciuki za ciebie :_)


Ostatnio zmieniony 26 lis 2011, 15:51 przez linka00000, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 12:00 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
Gość: tak miałem z tej bazy większość pytań chodz całej nie doczytałem więc może wszystkie były :)

linka00000 dzięki wielkie :) myślę że to co udało mi się "wypocić" na tym kompie wystarczy :) bo przeplatałem zadania prawie całe źle z zadaniami prawie całymi dobrze :) a Ty już miałaś MS ? :)

sposobu nie ma na pytania odnośnie osobowości co do sześcianów itd jest sposób :) ale do tej pory zastanawiam się nad tym zadaniem co mam w 99% całe źle z tymi wzorami co się robiły coraz bardziej zniekształcone o co w tym chodziło :/ czytałem pare razy informacje przed tym niby zrozumiałem przyszło co do czego to czarna magia :/ i zaznaczałem co popadnie... i jeszcze w pierwszym zaznaczyłem pierwsze wyjściowe serduszko bo zrozumiałem to że trzeba zaznaczyć które dalej są podobne i że moge każde zaznaczyć następne do tego które uważam że jest podobne do wyjściowego i potem zamiast "korekta" dałem "dalej" ze stresu :/ a to chyba trzeba było zaznaczyć do którego kończą się podobieństwa chociaż dalej nie wiem :P

Ogólnie jeszcze licze że jakieś chociaż pół punkciku zdobędę w piątek na rozmowie z psychologiem który zaważy na wszystkim :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 17:24 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2011, 16:47
Lokalizacja: Mikołów
Witajcie. Bloq ja też na multi nie rozumiałam o co chodzi w zadaniu z 'podobieństwami', tak samo te zdania które były na końcu, ciężko było to ułożyć w kolejności takiej jak sie czuje bo chyba w przed ostatnim każde zdanie mi pasowało. Mój wynik multiselctu niestety negatywny, a Tobie życzę powodzenia i obyś trafił na fajną psycholog która ma dobry dzień :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 18:35 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
dokładnie mi też właśnie pasowało po pare ale starałem się trzymać tego co w poprzednich stawialem :) w sumie też się już nastawiłem na negatywny :P także na tą rozmowę pójdę tak na luzie :) a co Ci powiedzieli odnośnie MS i błędów ? dawno zdawałaś ? Ja coś czuję że teraz czas szykować papiery do wojska :) i tez zaczynam się orientować coś w tym kierunku ale najpierw muszę zdać w poniedziałek kat. C prawa jazdy to potem o połowe większe szanse :) bo słyszałem że bez kat. C to ciężko się dostać :) właśnie kolega z pośród 400 kandydatów na 5 miejsc do jakiejś jednostki dostał się dzięki właśnie kat. C :)

btw. tak wszystkich odrzucają na tym MS a potem robią wielkie oczy że niby brak chętnych... że tutaj 250 miejsc w Kato a ledwo udało im się uzbierać po 4 mieś od poprzedniego naboru... dla mnie to jest śmieszne :) i ogólnie ten MS to powinien składać się z 2-3 krótszych testów w różnych dniach :) bo tutaj to sobie mogą stwierdzić... ja bym tam stwierdził tylko to czy ktoś ma dobrą pamięć, jest dobry z matmy i czy trzyma się odpowiedzi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 18:50 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2011, 16:47
Lokalizacja: Mikołów
Przed rozmową z psychologiem byłam wyluzowana ale do pewnego momentu trwania rozmowy. Pani psycholog była bardzo sztywna, zasadnicza, zero uśmiechu. Parę jej odpowiedzi i pytań było wręcz nie miłe, tak jakoś po prostu źle mi się rozmawiało. Ja egzamin miałam 23 sierpnia, po 2 tygodniach zadzwoniłam do Katowic czy są już wyniki i wtedy mi powiedzieli że negatywny, a później dostałam powiadomienie pocztą, jeśli chodzi o błędy które popełniłam to szczerzę mówiąc nie mam pojęcia. Kontaktowałam się z działem psychologów to zostałam poinformowana, że na ten czas terminy spotkań żeby omówić test się skończyły, ponieważ mają dużo ludzi przed tym listopadowym naborem a te terminy to były tylko poniedziałki a jak zdaje 7 osób na 100 to w sumie im się nie dziwię że nie było wolnych dni ani godzin. Kazali mi zadzwonić w grudniu i wtedy się mogę umówić. Znajomy miał tydzień przede mną multiselct i jeszcze się załapał na omówienie, szanowna Pani psycholog powiedziała mu, że jest zbyt idealny do policji, za dobrze poszedł mu test i stwierdzili, że kłamał hahaha. Ciężko w to uwierzyć bo sama miałam z tym problem ale niestety taka prawda. Mój błąd polegał chyba na tym że jestem za młoda, i w sumie tylko 2 miesiące pracowałam jak dotychczas , psycholog zadała mi pytanie jak odpowiadała na teście przy kompie na pytania na temat pracy skoro prawie nie mam doświadczenia, po czym ja jej odpowiedziałam że odpowiadałam biorąc pod uwagę swoją dotychczasową pracę, bo niby co, miałam pominąć te pytania?

A co do wojska, to słyszałam, że z psychologami jest trudniej niż do policji :) bo też chciałam próbować. Obyś zdał tą kat. C powodzenia :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 19:06 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
No właśnie znajomemu z TSF bo spotkałem wczoraj w sklepie powiedzieli że jest za mało pewny siebie... dla mnie to śmieszne bo tam nie idzie czegoś takiego stwierdzić... oni puszczają tych chyba co im pasuje :) hmm to może i dobrze że poprzeplatałem zadania źle zrobione z dobrze :) ale to jest żałosne "BO JEST ZA IDEALNY DO POLICJI" ... moim zdaniem to chyba dobrze jak jest ideałem kandydata głupi - źle, mądry - źle , psychiczny - źle, średnio mądry - źle ... to co jest dobrze ? mam znajomego co to w ogóle taki strzelony a zdał wszystko bo wujek jest komendantem tam gdzieś :) no i zrozum tutaj ich... niby braki 7,5 tyś a tutaj ludzi nie chcą przyjmować... Najwięcej problemów jak zawsze robią w Polsce :) ja też np mam wysoko postawionego wujka w więziennictwie i mi mówił ze jakbym kiedyś chciał to by mnie mógł wkręcić ale nie chciałem bo sam chce do czegoś dojść a nie poprzez znajomość :)

Właśnie co do pytań o pracy to też jestem młody (19l) i pracowałem tylko 3 miesiące w firmie pożal się Boże... mam trochę bardzo negatywne wspomnienia z tej pracy i też negatywnie się wypowiadałem :) i temu nie rozumiem tego typu pytań :) bo jak się ma właśnie ktoś taki jak my wypowiedzieć ? a potem się jeszcze czepiają... a pamiętasz może jak miała na imię ta pani psycholog ? bo ma być jakaś z Katowic w Cieszynie właśnie :/

Teraz właśnie w wojsku się dużo pozmieniało jak się skończyło z tą służbą co każdy musiał przechodzic :) ogólnie ileś tam trzeba przejść żeby być oficjalnie żołnierzem :)

nie dzięki :D żeby nie zapeszać :) bo to 2 podejście... bo pierwsze na własne życzenie oblałem :) głupi błąd na placu jeszcze:)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 19:22 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2011, 16:47
Lokalizacja: Mikołów
Masz rację puszczają tych co chcą, zależy od humoru psychologa i ogólnie od psychologa, rzadko chyba to zależy od nas zdających... no ale cóż zrobić :) Nie można wszystkim dogodzić. Ogólnie ta rozmowa z psychologiem i każda ich opinia mnie śmiechy bo jak można kogoś poznać w 20 - 30min? Ludzie, tak się nie da. Szczególnie, że dla większości ten czas 20 min jest stresujący i zachowują się dość nie naturalnie bo każdy zdaje sobie sprawę że psycholog ich sprawdza. Ja powiedziałam Pani psycholog gdy mnie zapytała co mnie stresuje, odpowiedziałam że np. ta rozmowa mnie trochę stresuje, że to jest oczywiste i nie będę tego ukrywać. Ja mam znajomego w policji i ostatnio mi powiedział, że za dużo ludzi odrzucali na MS a wiadomo że zapotrzebowanie jest bardzo duże przed euro i nie tylko, bo masa policjantów przechodzi na emerytury.
Też jestem tego zdania, że lepiej dojść do czegoś samemu niż przez znajomości jak większość.
No to chyba jesteśmy w tym samym wieku :) Co do Pani psycholog to nie pamiętam imienia ani nazwiska, miała czarne włosy trochę za ramiona, i niezmienny poważny wyraz twarzy :P aa i jeszcze zielone paznokcie w rękach i u nóg to już w ogóle...


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 19:46 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
To z tą czarną miałem chyba MS :) taka w okularach ?

No masz rację bo się nie da kogoś sprawdzić w ciągu 20-40 minut... ja jak już czuję że będzie negatyw to sobie na lajcie podejdę :) zero stresu itd :) No to samo mi mówił drugi wujek co jest w Policji to też że 7,5 tyś miejsc ma być i że mają łagodzić MS bo tak powiedziała psycholog co z Nią rozmawiał jak mu mówiłem żeby się coś dowiedział :) ciekawi mnie ogólnie ile obecnych policjantów zdało by MultiSelect a tym bardziej ilu obecnych policjantów zdałoby TSF :) tak wczoraj o tym rozmawiałem z jednym chłopakiem co też MS zdawał ze mną :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 20:47 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2011, 16:47
Lokalizacja: Mikołów
nie miała okularów:) oj może akurat Ci się poszczęści i zdasz pozytywnie.
Tak panowie z brzuszkami na pewno się wyrobią na TSF w 1,45 :D Jak ja miałam sprawnościowy to faceci też słabo wypadli, bo większość miała 1,35 wzwyż, więc jak na faceta to mi się wydaje że słabo. Słyszałeś coś może o tym że po nowym roku mają jakieś nowe przepisy wprowadzić co do MS? i nie będzie trzeba czekać roku żeby ponownie podejść do egzaminu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 21:03 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
Właśnie nic nie słyszałem... ktoś coś pisał na innym forum ale zaraz że zamieszanie wprowadza niepotrzebnie pisali bo nie miał dokładnego źródła. Jakby tak było to bardzo dobrze bo to powinny być max 3 mieś a nie że 12 miesięcy człowiek się męczy. ja miałem na TSF 1,21 czas i raz powtórzenie w wahadłowym bo dwie nogi nie przeszły i jeden brzuszek bo piłka nie dotknęła drabinek :( tak to by było 1,15 : ( ale tam kij z TSF, MS to masakra... znów na koniec Grudnia będzie zdziwko w katowicach że 300 osób nie mają :/

Edit
btw. ja tylko skacze z forum na forum jakby to miało coś zmienić :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 22:46 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2011, 15:54
bloq i klaudia z przykrością stwierdzam ,że piszecie bzdury. Policjanci czynni mają co rok zaliczenie takiego ,,tsf''. Zwalniani są po 40 roku życia kiedy więcej pracuje się głową niż ciałem. Po co mają przechodzić co pół roku testy psychologiczne? Cala Polska bylaby oburzona krzycząc ,, to z naszych pieniędzy''. Moim zdaniem wiek 19 lat nie jest zbyt odpowiedni do służby w policji. Po waszych postach widać, że jesteście niedojrzali, być może się mylę ale takie wrażenie odnoszę. Rozmowa z psychologiem jest uzupelnieniem, jeśli wynik testu na komputerze jest negatywny to koniec. Niestety trzeba się w życiu pomęczyć. Mam wykształcenie wyższe nadane przez uczelnie wyższą a chodząc na rozmowy kwalifikacyjne pytają mnie z toku programu studiów i też powinnam byc oburzona bo przecież posiadany tytul świadczy o mojej wiedzy. Tak więc zejdźcie na ziemię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 01 lis 2011, 23:23 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
To wszystko wygląda tak że niby jest a tak naprawdę to tylko już wpis w papierek że "zaliczone" te testy u Policjantów :) bo co chwile by ktoś odpadał po takim czymś bo nie każdy w wieku np 38 lat ma nie wiadomo jaką kondycję więc też troszkę coś nie do końca prawdziwego piszesz. I każdy by leciał o czym by było słychać i by szumiało na tego typu forach. Mam wielu znajomych a nawet osoby z rodziny w mundurówce i wiem co piszę i wiem co mówili. Tak samo coś mi jedna osoba opowiadała na temat zaliczeń ze strzelania że też są jakieś co jakiś czas to właśnie tak to wygląda, zwykły wpis w papierek bez praktyki. Wiesz co do moich wypowiedzi na temat znajomości itd to osobiście mam znajomych co dzięki temu się załapali bo jakiś wujek czy ktoś był wysoko postawiony i się jeszcze tym szczycili więc nie wydaje mi się żebym pisał bzdury :) wiek 19 lat nie jest odpowiedni ? to może mi powiesz jaki jest odpowiedni skoro jak skończę szkółkę będzie już po 20 ? :) nie wiem czy zauważyłaś ale teraz większość policjantów co widać to wiek 20 - 25 lat. Więc dążąc Twoim tokiem myślenia powinni zrobić minimum 21 lat ? albo lepiej 22 + wyższe wykształcenie. Tylko coś to zmieni ? jak ktoś ma głupio w głowie w wieku 19 lat to w wieku 21 lat np stanie się nie wiadomo jak mądry ? właśnie widać na ulicach jak jest. hm oni znają wynik z kompa od razu po tym jak się skończy więc kolejne moje pytanie się nasuwa PO CO OD RAZU ROZMOWA Z PSYCHOLOGIEM ? skoro jak negatywny i twierdzisz że to nic nie zmieni to po co to ? po co państwo traci pieniądze na setki osób które tak czy tak oblał ten test ? w takim wypadku powinno być tak że informują o wyniku i dopiero potem rozmowa, ale moim zdaniem właśnie po to że to jest nie tylko uzupełnienie :) skąd komputer ma wiedzieć jacy my jesteśmy ? skąd ma znać nasze reakcje, naszą mimikę, mowę i język ? skoro tam poza TAK czy NIE się prawie nic innego nie zaznacza ? Moim zdaniem oni tylko tak mówią że nie może nic pogorszyć taka rozmowa, bo jak na pewno napisze się tam że się nie jest np osobą nerwową a psychologowi się powie w wadach JESTEM NERWOWY no i co w takim wypadku ma zrobić ? na pewno wynik się zmienia :) to samo jak na kompie są pewne niedociągnięcia w odpowiedziach przez co wychodzi wynik negatywny to pewno psycholog to sprawdza dopytuje i jednak wygląda na to że powinien być pozytywny. Nikt nie wie jak to działa, ale pewno mówią tak że to nic nie zmienia po to żebyśmy się stali bardzie otwarci i jednak sami wpadli w własne sidła jak przy moim przykładzie wyżej. Co do wyższego wykształcenia to ja w wiedzy informatycznej mam więcej w głowie na samouczeniu się niż niejeden informatyk :) więc nie zawsze studia odwzorowują to co się ma w głowie. A znam też osoby po informatyce co z ledwością w jakimś języku coś umieją napisać.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 11:23 
o masakra ale się napisaliście :-)
tylko się nie sprzeczajcie - każdy wyraża swoja opinię

blog ja czekam jeszcze na TWO I TSF


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 11:59 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
Ja się nie sprzeczałem :D tylko starałem się wyrazić opinię do tego co napisała kasiuletka0 :) a akurat wiem jak wygląda to mniej więcej bo słyszałem wiele opinii od mundurowych :)

ooo :) a kiedy masz TWO i TSF ? :) i pamiętaj bo wszystkie dziewczyny chyba się piłek boją i potem przez to im to nie wychodzi, nie ma się co martwić, trochę poćwiczyć przed czymś ciężkim porzucać na przykład a wszystko będzie dobrze :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 12:10 
jeszcze trochę czasu mam więc poćwiczę :-)
ciekawe jak będzie z multi :-0


Na górę
  
 

  Re: po multi
    PostZamieszczono: 02 lis 2011, 12:17 
Offline

Posty: 130
Rejestracja: 28 paź 2011, 20:45
Lokalizacja: ok. Jastrzębie Zdrój
no to jest to czego mi się wydaje o co warto się bardziej pomartwić niż TSF :) bo nie wiadomo jak oni to oceniają :) ciekawe czy coś się w piątek dowiem wstępnie już od Pani psycholog :) a za ile masz sprawnościowy ?? :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
Jak ktoś potrzebuje informacji porad czy czegokolwiek i na jakikolwiek temat odnośnie MS, TWO, TSF itd to gg ->77502815 ponieważ nie mam czasu żeby tutaj wchodzić i odpisywać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo