Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Podgl膮d wydruku

  Zwichniety bark
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 15 gru 2011, 03:07 
Witam,mam do Was pytanie:
kategoria w wojsku - D.
paragrafy kt贸re dosta艂em to z tego co pamietam za:
-z艂amanie w przesz艂osci reki
oraz tego czego najbardziej sie obawiam to:
-zwichniecie stawu barkowego ( bylo to nawykowe) i za to prawdopodobnie rowniez otrzymalem paragraf.

czy tego typu paragrafy(glownie chodzi o zwichniecie barku) eliminuja mnie ze sluzby w policji, sprawi to iz odpadne podczas komisji lekarskiej ?

z gory dzieki za odpowiedz


Na g贸r臋
  
 

  Re: Zwichniety bark
    PostZamieszczono: 15 gru 2011, 18:07 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
Najpierw id藕 do lekarza i si臋 zbadaj. Na testy musisz mie膰 papier od doktorka 偶e nie masz przeciwwskaza艅 do uczestniczenia w te艣cie sprawno艣ciowym. Jak dostaniesz takie co艣 od lekarza to ok, jak nie to przykro mi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chc臋 Wst膮pi膰 Do Policji 偶eby J..a膰 Przest臋pc贸w na 200% :)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Zwichniety bark
    PostZamieszczono: 16 gru 2011, 01:51 
ok, tylko czy do takiego lekarza jestem skierowany z komendy gdzie z艂o偶y艂em dokumentu, i to oni wyznaczaj膮 mi konkretnego lekarza,plac贸wk臋 ? czy jest to dowolny lekarz wybrany prze zemnie? jak wiemy ka偶dy lekarz mo偶ne wystawi膰 za艣wiadczenie lekarskie, tylko czy ono w takim wypadku jest honorowane do przyst膮pienia do test贸w sprawno艣ciowych - oczywi艣cie w przypadku je艣li to komenda nie kieruje do odpowiedniego lekarza.
bo jesli jest to dowolny lekarz, to nie ma on wgladu do mojej dokumentacji,ani nawet do mojej kategori wojskowej oraz paragraf贸w za ktore dosta艂em kategorie D. i jesli w takim przypadku uzyskam zaswiadczenie i przejde testy sprawnosciowe i uda sie przebrnac przez badania przychologiczne to i tak komisja lekarska z tego powodu moze mnie odrzucic, a znajduje sie ona wkoncowym etapie rekrutacji,wiec caly wysilek w tym momencie pojdzie na marne,oczywiscie jest to wersja optymistyczna przy zalozeniu ze zda sie badania psychologiczne za pierwszym razem, a co by bylo w wypadku powatarzania ich po rocznej przerwie i zdaniu ich a i tak odpadniecu na komisji lekarskiej, czy nie ma mozliwosci aby wpier zasiegnacopini komisji lekarsiej czy z takim paragrafem mozge wogole zostac przyjety do policji ?


Na g贸r臋
  
 

  Re: Zwichniety bark
    PostZamieszczono: 17 gru 2011, 16:06 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
najlepiej zasi臋gnij opinii lekarza rodzinnego

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chc臋 Wst膮pi膰 Do Policji 偶eby J..a膰 Przest臋pc贸w na 200% :)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Zwichniety bark
    PostZamieszczono: 17 gru 2011, 17:33 
logitech, nie chc臋 martwi膰, ale z tego co mi wiadomo, to kategoria D na WKU dyskwalifikuje


Na g贸r臋
  
 

  Re: Zwichniety bark
    PostZamieszczono: 17 gru 2011, 17:41 
tzn. mia艂am na my艣li, 偶e uzyskana D na WKU, a w konsekwencji dyskwalifikuje na WKL. Dla 艣cis艂o艣ci napisa艂am ;)


Na g贸r臋
  
 

  Re: Zwichniety bark
    PostZamieszczono: 18 gru 2011, 14:24 
,,osoby podlegaj膮ce kwalifikacji wojskowej powinny posiada膰 uregulowany stosunek do s艂u偶by wojskowej,, wiec mysle ze kategoria D dyskfalifikuje, ale lepiej zadzwonic do swojej komendy wojewodzkiej i zapytac!!!


Na g贸r臋
  
 

  Re: Zwichniety bark
    PostZamieszczono: 18 gru 2011, 16:36 
"Obecnie o s艂u偶b臋 mog膮 ubiega膰 si臋 osoby z kategori膮 wojskow膮 D.
Kandydat posiadaj膮cy przyznan膮 kategori膮 zdrowia E, bez zmiany tej kategorii, czyli uzyskania statusu, 鈥瀙rzeniesiony do rezerwy鈥, nie mo偶e przyst膮pi膰 do post臋powania kwalifikacyjnego do s艂u偶by w Policji.
Nale偶y w takim przypadku ubiega膰 si臋 o zmian臋 kategorii."
-cytat admina z innego forum
a wiec osoby z kategoria D,moga ubiegac sie o sluzbe w policji


Na g贸r臋
  
 

  Re: Zwichniety bark
    PostZamieszczono: 18 gru 2011, 16:42 
Anna1986 pisze:
,,osoby podlegaj膮ce kwalifikacji wojskowej powinny posiada膰 uregulowany stosunek do s艂u偶by wojskowej,, wiec mysle ze kategoria D dyskfalifikuje, ale lepiej zadzwonic do swojej komendy wojewodzkiej i zapytac!!!


Kategoria D - niezdolny do slozby w czasie pokoju,oznacza to automatyczne przeniesienie do rezerwy,a wiec stosunek do sluzby wojskowej jest uregulowany


Na g贸r臋
  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Nie ma 偶adnego zarejestrowanego u偶ytkownika i 5 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo